zpět na forum

Jméno:Vojta
Datum:24.11. 12:14
Titulek:vizualizace náměstíodpovědět
Na fc Města Neratovice je vizualizace nového náměstí. Hodně lidí už to sdílí. A komentáře. Všem se to vesměs líbí. Lidé jsou rádi za přeměnu náměstí, která by dle vyjádření radního Duchoslava měla být hotova do tří let. Vy prý proti tomu protestujete a nelíbí se vám to. Co je na tom pravdy paní Spěváčková?
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:24.11. 12:43
Titulek:Tam nejde o to, zda se líbí nebi nelíbíodpovědět
Nejsem na facebooku a mnoho starších lidí nemá počítač, chytrý telefon ani tablet a tudíž nemají možnost zhodnotit projekt. Už jsem se k tomu vyjadřovala. Co je špatně: likvidace jehličnatých keřů u kašny a vykácení jehličnatých stromů na náměstí- zachycují velké množství nebezpečných prašných částic způsobující respirační choroby a rakovinu plic, vytvářejí léčivé silice. Všechny stromy -listnaté i jehličnaté snižují teplotu, stíní a zvlhčují prostor. Náměstí podle projektu bude vydlážděné nebo tvořené mlatem - to je směs písku a jílu - bude tedy zpevněné. To je špatně. Měly by být ponechány stávající stromy a keře - je to běžné v cizině a i někde i ve městech u nás. celá ta akce smrdí. Zase bude hloupá a nepovedená jako Kostomlatského sady. Už podle názoru jednoho architekta, že jehličnany nepatří na náměstí, je vidět jejich katastrofální úroveň. To bude zase velká akce, aby byly vyhozeny miliony z oken a zbytek skončil v kapsičkách. Na běžné úpravy a opravy zase nebudou peníze.
Jméno:Alena
Datum:24.11. 15:18
Titulek:Náměstíodpovědět
Na mne je tam moc betonu a málo zeleně. V létě to bude rozpálené, na lavičky bude pražit Sluníčko, nebude se kam schovat do stínu. A když namrzne, bude to klouzat. Na pohled sice hezké, ale při extrémech počasí - vedro nebo mráz, těžko využitelné.
Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:24.11. 13:10
Titulek:ještě dodatekodpovědět
Zbytečné miliony za náměstí, které stačilo jen opravit. Pak se nedivme, že se zvýšily poplatky za odpady!!!!!! Z pana bankéře Duchoslava se nám stává expert na architekturu a životní prostředí...Něco jako bankéř Síkela - ministr průmyslu a obchodu, nebo elektrikář Stanjura, ministr financí a další...vede ministryně pro vědu, výzkum a inovace Langšádlová, vodohospodářské stavby - průmyslovačka, a politologie, abych jí nekřivdila.....Znám ji osobně...
Jméno:Eva
Datum:24.11. 13:24
Titulek:dopadne to odpovědět
Jako u Lídlu,stromy pokácené,vše srovnáno se zemí a zalito do asfaltu či mlatových cest.A vedro jako v blázinci.Bezmozci tady,fakt.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:24.11. 17:21
Titulek:ještě důležitý dodatekodpovědět
Málem bych zapomněla: naštěstí mě na to upozornila jedna paní: v jednom okamžiku jeden z těch expertů architektů upozornil na to, že v ploše bude díra, kde bude moci být umístěn vánoční strom!!!!! Ti debilové nevěděli, že u nás se zdobí rostlý jehličnan!!!!!!!!! Oni ho plánovali pokácet. A na to konto ten další debilní architekt prohlásil, že jehličnan nepatří na náměstí, prý se mu to nelíbí!!! A starosta k tomu mlčel!!!!!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz