zpět na forum

Jméno:Alena
Datum:06.08. 05:55
Titulek:Odkaz na zmíněný dokumentodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=YJe163Fnsdk

Až deset procent námi konzumovaných potravin může být nějakým způsobem upraveno... Koňské maso vydávané za hovězí. Med ředěný levným cukrovým sirupem. Falšovaný extra panenský olivový olej. Podvody s potravinami jsou mnohamiliardový byznys a ovlivňují kvalitu veškerých potravin i přísad – od těch nejlevnějších až po ty nejdražší. V Itálii mafie ovládá celé sektory potravinářského průmyslu. Po celém světě operují dobře organizované zločinecké sítě a pronikají do dodavatelských řetězců. Nahrazení dražší přísady mnohem levnější nebo falšování štítků s sebou nese jen velmi malé riziko pro pachatele a zisky jsou ohromné. Jaká jsou však rizika pro spotřebitele? Jak můžeme odhalit potravinový podvod? A co můžeme udělat, abychom mu zabránili? V tomto dokumentu se vydáme spolu s těmi, kteří bojují proti podvodům s potravinami, a dozvíme se, jak velmi málo víme o tom, co doopravdy jíme. (Česká televize)
Jméno:Hanka
Datum:06.08. 07:40
Titulek: souhlasodpovědět
Proto nakupuji potraviny a jídlo co nejvíce místní až regionální,minimálně polotovarově zpracované.Světově věhlasné braky a delikatesy nás neberou.A teď Vám povím zajímavost.V době Covidové jsem žádala jednu společnost o testáž antigenních testů.Stávalo se nám dost často,že 2 vedle sebe testy od 1 výrobce vyšly každý jinak..Odpověď přišla:máme zákaz.Proč asi nemusím jistě zdůvodňovat.Možná bych tu byla jak je dnes v modě označena za dezinformátora.Ale co to onen "dezinformátor" ve skutečnosti je ??!
Jméno:Věra
Datum:22.09. 13:06
Titulek:drahotaodpovědět
Každý má plná ústa drahoty a brečí,přitom nemusí vymetat ty největší šizuňky a zloděje.Malý příklad-třeba takový chléb-přesněji půlka.Půlka kyselého v rakouském 27,- a půlka-křoupavá a chutná,krásně rozpraskaná a mnohdy ještě teplá od místního pekaře za 22,-.Podobně je to i s masem,zeleninou..Musí se třeba kousek dál od těchto,ale najde se.Tak až zase budou ovce kvičet....
Jméno:Míša
Datum:23.09. 10:14
Titulek:ovce budouodpovědět
Kvičet i v hrobě.Stále se litovat,plakat a dávat druhým za vzor.Jak na nic nemají,nikdo jim na nic nedá a co vše musí a nemusí.Tyhle kňourálky taky nemusím.Nadarmo se neříká:jaké si to člověk udělá,takové to má.Ale línému vše líné a problém.
Jméno:Petr
Datum:23.09. 13:50
Titulek:včera batohodpovědět
Slív a jablek ze skal,moc chutné a dneska i houby.Jablka na zimu rozstrouhám do lahví i usuším,houby bude-li jich více usuším taky.A ještě k tomu pohyb v přírodě.Chystám se i na ořechy,začínají pukat.Brambory mám už taky.Zítra to beru na Tišice a Kostelec.
Jméno:Pavla
Datum:18.11. 14:20
Titulek:Šmudla dále odpovědět
Pokračuje ve svých zlodějských praktikách,můžete jít třeba pro 3 věci a stále nesedí ceny.Buďte opravdu ve střehu.Už ať táhnou.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz