zpět na forum

Jméno:Marek
Datum:29.05. 18:03
Titulek:Spolana lidemodpovědět
Nevíte paní Spěváčková, jako zastupitelka, jak dopadlo hlasování Spolana lidem? Který projekt zvítězil? Hlasování bylo ukončeno 12.května. Ještě to není spočítané? Na stránkách města ani zmínka.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:30.05. 07:12
Titulek:nevímodpovědět
Doopravdy nevím. Možná jim dělá problém sčítání nebo výsledek nedopadl tak, jak si představovali. Zvítězit musí přece kašna, pryč s ní, je to pozůstatek socializmu v Neratovicích! Že jiná města vytvářejí vodní plochy, aby ochlazovaly město a tady se bude likvidovat včetně spousty zeleně? To je nezajímá!!!
Jméno:Roman
Datum:31.05. 15:48
Titulek:vítězný projektodpovědět
Informace na www.orlenunipetrollidem.cz je napsáno: hlasování je ukončeno. Vítězný projekt: Přestavba kašny na náměstí na odpočinkovou zónu
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:31.05. 18:31
Titulek:nedivte se....odpovědět
To se dalo čekat.Je to plánovaná likvidace všeho minulého. Už vidím tu odpočinkovou zónu. Místo vodní plochy další zpevněné plochy. Kdo tam bude odpočívat???
Jméno:Dr. Novák
Datum:01.06. 09:24
Titulek:ad kašnaodpovědět
Dobrý den,
to je zase blbost. Pamatuji, jak se tam cachtávala dítka nebo si tátové s prcky pouštěli lodičky.
A teď? Co z toho udělají? Něco jako je z kašny před třetí ZDŠ?
Dr. Novák
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:01.06. 10:31
Titulek:Máte pravduodpovědět
Časem jistě. Tady se vše nějak zku...í. Tzv. fontána za kinem slouží jako koupelna pro opálené, dlaždice už jsou rozlámané, protože přes ně jezdí povozy FCC. Slavné pítko u Penny jako ukázka zadržování vody (!) už neexistuje. Zrytá cesta u ZUŠky je už zase vyšlapaná...toho by bylo. Zakopaný pes je totiž v tom, že úředníci jsou chránění, nad nimi drží ochrannou ruku tajemník a kdo ví kdo ještě. FCC má těsnou vazbu na vedení města, neříkejte mi, že je normální smlouva na dobu neurčitou a vyplácení zisků paušálem a pak - musí přece být vybudována spalovna a to není jen tak.
Jméno:Milan
Datum:01.06. 12:03
Titulek:Dotazodpovědět
Dobrý den, můžete mi prosim říct jakou úlohu hraje úředník městského úřadu v tom že Spolana zaplatí odpočinkovou zónu nebo že lidi vyslapou cestu pres trávník??? Nějak mi uniklo jejich zapojení. Má snad úředník stát a pokutovat tyto hovada na místě???? A pokud mi odpovíte že má zplodit nějakou vyhlášku nebo příkaz, tak rovnou říkám ze to asi nikoho nezastaví.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:02.06. 18:51
Titulek:ale, ale, aleodpovědět
Nikde jsem netvrdila, že úředník hraje úlohu v tom, že Spolana zaplatí odpočinkovou zónu, to jste si vycucal z prstu, ale hraje úlohu v tom, že zařídí, aby byla vyšlapaná cesta CO NEJDŘÍVE upravená (to je práce FCC) a ev. opatřená zábradlím!!!! To má na starosti úředník a nikdo jiný. A musí makat a ne jen slibovat. Ty bláboly o vyhlášce a příkazech si nechte od cesty....
Jméno:jj,Milánku
Datum:03.06. 05:59
Titulek: rád převracíteodpovědět
Slova v ústech,odkláníte od problému ??!To je typické.Tak se s nima jděte vyfotit!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz