zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:24.05. 18:28
Titulek:sekání v dešti....odpovědět
Každý zahrádkář ví, že se v dešti a po dešti trávník neseká. Jenže, to, co ví zahrádkář, neví pracovníci FCC a možná se to týká i správce zeleně na radnici. Včera po deváté hodině ranní začalo pořádně pršet. Přesto se na Kojetické a na náměstí sekalo. To je zcela nepřípustné. Zeleň se žmolkuje a půda je rozbahněná. Správce zeleně nebyla na radnici přítomná, a tak jsem šla za místostarostou, který má v kompetenci veřejnou zeleň, abych mu tuto skutečnost nahlásila. Trvala jsem na tom, že má můj podnět zaprotokolovat. Jinak to nemá význam, ne? Odmítl. Prý to mám napsat sama. Jenže mám nefunkční tiskárnu. Bylo mi řečeno, že si mám vyzvednout u sekretářky papír a napsat to na něj. Hezky ručně jak za starých časů. Ještě že umím psát čitelně. Kopírák nevlastnili, paní sekretářka mi originál naskenovala. Takové poměry panují na radnici. Jo, zapomněla bych. V přízemí jsem potkala starostu, tak to na něj volám, že se seká v dešti a on mi odpověděl, že tomu nerozumí. Tak.
Jméno:Jiří
Datum:25.05. 06:40
Titulek:tam je těch osob víceodpovědět
Co nic neví a neznají,lidi posílají na místa a adresy,které neexistují-dámy dole na podatelně,děs.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz