zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:09.05. 10:29
Titulek:Dnes má svátekodpovědět
Archanděl Michael - bojovník proti zlu. A je ho kolem nás čím dál více. Nezbývá nám nic jiného, než se bránit. Mnoho lidí už rezignovalo, ale jiní je nahradili.
Jméno:Mirek
Datum:09.05. 14:54
Titulek:co zkusit bojovat v jiném týmu?odpovědět
"Ivana Turková, významná členka SPD, ukončila členství v SPD a přijala nabídku strany PRO Jindřicha Rajchla. Stala se členkou expertního týmu odborníků strany. Turková po gremiu před čtrnácti dny krizovala Okamuru a chtěla za předsedu Foldynu."

Neuvažujete o něčem podobném? SPD poslední dobou nedělá nic. Pojďte pomoci těm, kteří se nebojí pětikolky! Ne jako Okamura, krčící se v koutě!
Jméno:Jiřina
Datum:09.05. 20:09
Titulek:ministerstvo životního prostředíodpovědět
PRO odborníky potřebuje!

Paní Spěváčkovou na Ministerstvo životního prostředí. To by bylo!

Když to nepůjde, alespoň do expertního týmu!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:10.05. 11:04
Titulek:odpověďodpovědět
Vážená paní, možná jsem už cestou životem mnoho ztratila, ale soudnost mě zatím neopustila. V únoru příštího roku mi bude osmdesát. Stačí?
Jméno:Jiřina
Datum:10.05. 15:03
Titulek:ministerstvo životního prostředíodpovědět
Primátor Prahy je ročník 1944.

Jak říkal prezident Zeman "Důležitá je hlava a ne nohy". A Vám to myslí stále dokonale.

Když může pan Svoboda řídit velkoměsto a ještě operovat v nemocnici, proč byste nemohla bát součástí odborné rady strany PRO?!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:10.05. 19:46
Titulek:ale ne....odpovědět
Už mi to také tak nemyslí. Hlavně mi chybí komunikace s lidmi. Reagovat na podněty. Dnes jsem na zasedání opomenula před volbou kandidátů na Cenu města Neratovic vysvětlit, kdo byl pan Vladimír Čermák. Pak samozřejmě neměl šanci, mladí i střední generace ho nezná.
Jméno:Alena
Datum:11.05. 05:54
Titulek:Pan Čermák byl pouze ve správnouodpovědět
dobu na správném místě! Tzn. předseda Národního výboru v letech, kdy matička Spolana potřebovala pracující lid a stavěla mu byty, každý, kdo do Spolany nastoupil automaticky dostal dekret na byt-tímto způsobem se od 70. let budovaly paneláky od Náměstí (pro neznalé-stály tam rodinné domy, za které majitelé dostali almužnu-ale byt v paneláku-to byly "komunistické" manýry) které musely ustoupit výstavbě) směrem k Výsluní. (Podobnost se současností...-a to některým lidem vadí...-dříve museli šlapat v řádku!!!(Každý dostal byt, jen se na 12 let upsal Spolaně-kam by také jinam jezdil za prací...Ti co chtěli domeček, dostali od podniku nenávratnou nebo bezúročnou půjčku. Pan Čermák prostě byl v té době v čele města a minulá garnitura na něj vzpomíná, ale kdyby Spolana prosperovala i v dnešní době, třeba by se oslavovalo i dnešní vedení...
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:11.05. 12:04
Titulek:ale tak to neníodpovědět
Pan Čermák se především bavil s lidmi; když někde něco nebylo v pořádku, tak to řešil, ne že seděl a přemýšlel, jestli má promluvit nebo ne, jak to dělá Kroužecký. Když technické služby ořezávaly keře do krychle (tzv. pražský řez) a přišla jsem si stěžovat, hned si zavolal vedoucího Říhu a oznámil mu, že tady soudružka tomu rozumí a domluví se s ním, jak se to má správně dělat. Vždycky všechno řešil na místě s příslušnými osobami. Zatímco Kroužecký není schopen něco rozhodnout a zaujmout stanovisko. Příklad budiž spalovna. Místo aby svolal občany a uspořádal besedu s odborníky, tak jak to udělala Libiš, tápe a váhá, co má udělat. Ale možná, že to má své důvody.
Jméno:A
Datum:09.05. 12:17
Titulek:proto jsem dnesodpovědět
Obdržel na Kojetické u Billy letáček s nadpisem"Jestli chceš být v životě šťastný"...Myslím,kdyby to všichni s Panem Bohem viděli,vypadalo by to tu jinak.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz