zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:06.05. 20:05
Titulek:demonstrace 6.5.2023odpovědět
Na Vrabelově sobotní demonstraci vystoupil Jiří Paroubek. Situaci v České republice označil za velmi vážnou, inflace podle něj ještě poroste. Vláda se nestará o zájmy širokých vrstev českých občanů a jen „blouzní“ o ukrajinské ofenzívě. Bez financování Evropou a USA by Ukrajina nepřežila ani týden, řekl Paroubek. O obranné smlouvě s USA se mělo nechat hlasovat pomocí referenda. Vystoupil dále Jan Kavan z iniciativy Mír a spravedlnost. Čím více zbraní se pošle na Ukrajinu, tím více bude krveprolití.

Od 14:00 hodin se na Václavském náměstí konala protivládní demonstrace s názvem Plán Česká republika na 1. místě. Demonstraci zorganizoval pořadatel protivládních demonstrací Ladislav Vrabel. Vystoupili také profesor Petr Staněk, bývalý předseda vlády Jiří Paroubek, bývalý český politik Jan Kavan, europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná i bývalý poslanec Lubomír Volný a další. Již v předvečer demonstrace Vrabel na Facebooku avizoval, že hlavním tématem demonstrace bude mír a svoboda slova.

„Děkujeme moc, že jste všichni přijeli!“ pozdravil dav Ladislav Vrabel šest minut po druhé hodině odpoledne. Na pódiu vedle něj stojí spolu moderátoři demonstrace paní Katarína Boková, zakladatelka skupiny Matky pro mír na Slovensku, a majitel internetové televize TV Bureš – Petr Bureš. Lidé v davu třímají české vlajky i vlajky KSČM.

Zdroj: https://www.parlamentnilis ty.cz/arena/monitor/-Ja-js em-chcimir-a-nestydim-se-z a-to-Stovky-lidi-na-Vaclav aku-A-boure-na-podiu-73572 0

Smažte mezery.


Jméno:Roman
Datum:07.05. 08:48
Titulek:pár desítek zoufalcůodpovědět
Pár desítek nejúpornějších zoufalců se sešlo na výzvu pravomocně odsouzeného Vrabela pod vlajkami Ruska a KSČM. Promluvily politické mrtvoly Paroubek, Konečná a Kavan.

Příště už nepřijde nikdo.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz