zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:20.03. 12:55
Titulek:petice proti spalovně a plakát ? odpovědět
Dnes jsem dostala informaci, že na facebooku je NERATOVICKÁ petice proti spalovně v Neratovicích, ale možná to jen dotyčný popletl a petice je libišská. Ta opravdu existuje. Nevím. Prý po městě visí plakáty a zase: plakáty jsou vylepeny v Libiši. Nevíte někdo nějaké podrobnosti? Nemám facebook. A nechci.
Jméno:Lenka
Datum:21.03. 07:59
Titulek:Libišodpovědět
To se týká Libiše. Tak buďte v klidu paní Spěváčková a zbytečně nelítejte po městě a plakáty nehledejte.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:21.03. 12:47
Titulek:zajímá mě toodpovědět
Spalovna se ale týká i Neratovic, možná ještě víc než Libiše.Vždyť domky ve starých Neratovicích jsou Spolaně blíž než libišská zástavba. Ale neratovické vedení má hlavu zastrčenou v písku a dělá, že se to města netýká. Možná tam hledá poklad pro něj připravený. Pokud spalovna projde, lidé se budou stěhovat pryč, ceny nemovitosti budou klesat.
Jméno:Lenka
Datum:21.03. 12:56
Titulek:spalovnaodpovědět
Já chápu, že je to na vás moc složitý, ale město s tím nemůže nic dělat. Divím se, že jste si toto již nezjistila. Proč by ceny měly klesat? Jste úplně mimo. Tak, jako vždy.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:21.03. 17:54
Titulek:ale může, jenže nechceodpovědět
Vyhlásit referendum. Samozřejmě musela by mu předcházet masivní osvěta, aby si lidé uvědomili, o co se jedná a jak spalovna poškodí životní prostředí.
Jméno:Lenko,
Datum:21.03. 13:43
Titulek:mdlá duchem,odpovědět
Neraďte někomu,kdo má v envirometrii daleko větší přehled než Vy.Je to ubohé.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz