zpět na forum

Jméno:Mirek
Datum:10.03. 14:37
Titulek:demonstrace Česko proti bídě už zítra! přijďte! odpovědět
Nezapomeňte všichni přijít na zítřejší demonstraci Česko proti bídě, která se koná na Václavském náměstí ve 14:00!

Demonstraci pořádá náš skvělý řečník Jindřich Rajchl a senátorka Hamplová.

Promluví Ondřej Dostál, bloger Vidlák, Mgr Jiří Kobza za SPD, podvodně odstavený kandidát na prezidenta Josef Skála za KSČM.

Přijďte včas, ať se vejdete, očekává se účast minimálně 175 000 lidí. Přijďte všichni, koho se dotýká bída, kterou způsobila nová vláda a prezident!

Ožebračení důchodci, kteří musí hledat jídlo v popelnicích, studenti, kterým hrozí školné a vojenská služba, dělníci, kteří si už nevydělají ani na důstojné bydlení, podnikatelé, kteří zkrachovali kvůli Covid opatřením a zrušení EET, děti, kterým roušky zničily život a imunitu, maminky, které čeká zrušení rodičovské a všichni ostatní, kteří už takhle nemůžete žít!

Když nás bude dost, odvoláme vládu i prezidenta a vystoupíme z EU, NATO a nastolíme mír a prosperitu!
Jméno:Mirek
Datum:11.03. 18:23
Titulek:Demonstrace se vydařila skvěle!odpovědět
Nakonec nás tam bylo nejméně 200 000! To už je velká síla, kterou vláda nemůže ignorovat.

Vláda viděla, že jí nezbývá nic jiného, než naše požadavky přijmout. Pokud je kvůli americkým loutkovodičům a Sorosovým pletichám do 10. dubna nepřijme, anebo nepodá demisi, tak se 16. dubna sejdeme na Václaváku a akce přejde v blokádu vládních budov!

Pokud ani to nepomůže, přijde série stávek a nakonec neomezená generální stávka, která skončí demisí vlády, nebo jejím nuceným odvoláním. Pak budou předčasné volby, kde strana PRO získá většinu a sestaví svoji vládu Národní Obnovy s Jiřím Rajchlem jako premiérem! Poté opustíme NATO i EU, uspořádáme mírovou konferenci, ukončíme válku na Ukrajině, přejdeme na Zlatý Rubl, budeme nezávislí a Česká republika konečně zažije nevídanou prosperitu!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.03. 20:09
Titulek:TV zase lhalaodpovědět
Byla jsem dnes na demonstraci proti bídě na Václaváku. Na TV24 oznámili, že demonstranti zaplnili HORNǏ část Václavského náměstí. Lhali. Náměstí bylo plné lidí od vrchu až dolů na Můstek. Sto tisíc i více. Spousta českých praporů, doma vyrobené plakáty. Nebudu vám vyjmenovávat řečníky, bylo jich hodně. Lidé byli z celé republiky, sama jsem hovořila s lidmi z Brna, Ostravy, Šumperka, Českých Budějovic, Žiliny, Opavy a dalších měst. Jsou naštvaní a nespokojení.Nejsme v Evropě sami. Demonstruje se v Itálii, stávkují Francouzi - mají jít do důchodu místo v 62 v 64 letech. Je to směšné proti našim 68. Volání hanba a demisi se ozývalo během celé demonstrace. Určitě je nebo bude někde video. Bohužel, byla strašná zima, chvílemi i sněžilo a mnoho lidí odcházelo proto, že byli totálně zmrzlí nebo potřebovali stihnout veřejnou dopravu. Po třech hodinách byla demonstrace zakončená českou a slovenskou hymnou.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.03. 20:25
Titulek:Odkaz na video z celé demonstraceodpovědět
https://www.facebook.com/p g/RaptorTV.cz/posts/
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.03. 20:34
Titulek:Reportáž z demonstraceodpovědět
A také fotografie, která svědčí o zaplnění prakticky celého Václavského náměstí.

https://pravyprostor.net/? p=157445
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.03. 20:39
Titulek:Projev Jindřicha Rajchlaodpovědět
„Mlčte. To je vzkaz od naší vlády," zahájil závěrečný projev demostrace Jindřich Rajchl.

„Nebudeme," protestovalo Václavské náměstí.

„On to není vzkaz, on je to rozkaz. Vyhráli volby a myslí si, že mohou čtyři roky beztrestně plundrovat tuto zemi. Přestože porušili všechny předvolební sliby, přestože zavírají oči před otevřenou propagací nacismu v srdci této země. Přestože ohýbají zákony, jak se jim to hodí. Přestože sahají do vašich kapes, kdykoliv se jim to zlíbí. Vy ale mlčte," pokračoval Rajchl.

„Každý, kdo si dovolí protestovat, je okamžitě označen za proruského švába a za antisystémového člověka. Takže mlčte, nebo budete dehonetsováni a označeni za trolly a možná ztratíte i vaše zaměstnání, možná vám to rozbije i vaše vztahy. Takže mlčte. Ale já už se nenechám nikým a ničím zastrašit. Je mi jedno, jaké mi dají nálepky a jak mě budou urážet. Já už se jich nebojím, já jsem hrdý občan České republiky. Já už mlčet nebudu, co vy?" dodal Rajchl. „Máme dost toho cítit se jako cizinci ve své vlastní zemi. Už toho všeho máme dost. Víte, mnozí moji přátelé za mnou chodí a ptají se mě, proč to všechno dělám. Já jim odpovídám, že to dělám kvůli svým třem dcerám, abych se jim mohl podívat do očí a říct, že jsem dělal vše, co je v mých silách, aby nezahynuly ty nejdůležitější hodnoty v naší zemi. Už nesmíme dopustit, aby nám vládla loutková vláda ovládaná mainstreamovými médii. Už nesmíme dopustit, aby byly beztrestně pronášeny výhrůžky od nějakého protekčního fracka z Řeporyjí," sdělil dále Rajchl.

Pavel Novotný, od kterého se po nejnovější sprosťárně distancuje i jeho vlastní strana, si vysloužil pokřik „Hovado, hovado“.

„Pan Fiala nám v neděli řekl, že demonstrují jenom slabí lidé. Že ti silní vyjednávají. Tak já se ptám: Kde jste, pane Fialo, my jsme na to připraveni. Jste zbabělec, který raději sedí v televizním studiu a vyměňuje si fráze se spřáteleným moderátorem,“ vzkázal premiérovi.

Vyzval Petra Fialu, aby se dokázal postavit svým voličům z očí do očí a řekl jim, co jste schopen pro ně udělat. „My jsme k tomu jednání připraveni, mohu jít zítra do studia k Václavu Moravcovi a reprezentovat tam váš hlas. Tak se nebojte a jednou nás tam pozvěte," sdělil dále Rajchl.

Dneškem podle něj skončila doba pokorných žádostí.

Základem další aktivity hnutí, které naplnilo Václavské náměstí, mají být požadavky formulované při vzniku hnutí Česko proti bídě. Pro splnění požadavků, které formuloval v únoru, dal Rajchl vládě čas do Velikonoc.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.03. 20:40
Titulek:dokončeníodpovědět
Druhou možností je podání demise. Pokud se tak nestane, je připraven na 16. dubna další demonstrace.

„16. dubna se tu uvidíme znova a budeme pokračovat v nátlakových akcích,“ popsal další kroky lídr hnutí. Zmínil i možnost blokády vládních budov.

„Pokud ani to nebude stačit, tak přejdeme k vyhlášení stávek v celé naší zemi, která může vyústit i ve stávku generální. Tahle země nepatří politikům, patří vám, občanům České republiky, a já jsem rád, že jste dnes přišli, abyste si ji vzali zpět. Za to vám slibuji, že společně s našimi přáteli uděláme vše, co je v našich silách, aby tahle vláda Petra Fialy skončila," dodal Rajchl.

Poděkoval lidem, že přijeli. "Český lev konečně povstal, vzlétly moravská i slezská orlice a řekly, že nenechají hyeny rozkrádat jejich vlastní zem," podotkl Rajchl a zopakoval, že se bude pokračovat tak dlouho v nátlakových akcích, dokud "vláda národní bídy neskončí". "Ať žije naše vlast, ať žije Česká republika!" zakončil Rajchl a pozval na pódium všechny ke zpěvu státní hymny.
Jméno:Roman Pržecký
Datum:12.03. 17:16
Titulek:na blokádu vládních budov se těšímodpovědět
V demokracii platí, že se moc získává ve volbách. Pokud chce někdo zkusit jinou cestu, například blokování vládních budov a násilný puč, může to zkusit. Zcela po právu skončí ve vězení.

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:12.03. 18:40
Titulek:demokracie???odpovědět
No, otázka je, jestli ještě máme demokracii. Ústava a Listina práv a svobod nám sice zajišťuje svobodu slova, ale zkuste říci něco ožehavého...třeba, třeba...raději ne. V demokracii přece platí, že existuje opozice, která kritizuje a kontroluje vládnoucí subjekty. Když se tím řídím, okamžitě jsem považována na černou ovci a šťourala. V Libiši dokonce prohlásil na besedě ke spalovně Duchoslav nejmladší, že vůči starostovi uplatňuji VENDETU. To je síla, co? Mstu nebo dokonce krevní mstu. Netušila jsem, že to tak nový zastupitel vnímá.
Jméno:Roman Pržecký
Datum:12.03. 19:51
Titulek:Rajchl - bojovník proti bídě.odpovědět
Jindřich Rajchl je ideální vůdce, který zajistí demokracii i svobodu slova.

Původně fotbalový funkcionář, potom ředitel české pobočky sázkové společnosti BWin, nyní milionář s vilou v Troji, Hradci Králové a s firmou, která posílá miliony Trikoloře a operuje desítkami milionů korun.

Také se angažoval spolu s K. Havlíčkem z ANO ve firmě Bioinova, která byla spojována s lákáním peněz od smrtelně nemocných lidí pod falešnou záminkou vyléčení.

Ten jistě zná problémy chudých, má starosti o důchodce a postará se o skvělou budoucnost všech.
Jméno:s.o.b.
Datum:15.03. 08:52
Titulek:hlavně svých příbuzných :)odpovědět
https://www.seznamzpravy.c z/clanek/domaci-kauzy-z-ra jchlova-klubu-zmizely-poze mky-za-desitky-milionu-ted -je-zabavuje-stat-227738#d op_ab_variant=0&dop_source _zone_name=zpravy.sznhp.bo x&source=hp&seq_no=3&utm_c ampaign=abtest218_mobil_be z_boxiku_firem_varB&utm_me dium=z-boxiku&utm_source=w ww.seznam.cz
Jméno:M. Pokorná
Datum:16.03. 11:21
Titulek:Ale prosím Vás,odpovědět
paní Spěváčková, nebuďte tak naivní. Jindřich Rajchl je všemi mastmi mazaný demagog a Vy jste ve svém svatém hněvu tak prostomyslná, že mu na ty jeho manipulace skáčete. Radši si zjistěte,co je ten člověk ve skutečnosti zač a nedělejte mu užitečného idiota.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:16.03. 11:38
Titulek:vy jste naivní....odpovědět
Ale, ale, jak jste na to přišla? Kdybyste mě opravdu znala, věděla byste, že na nějaké manipulace neskočím. Mám svůj rozum, své zkušenosti. Pokud se týká pana Rajchla, pak jsem ráda, že svolal demonstraci. Měly to udělat odbory a vyvolat generální stávku. Jenže ty jsou slabé a hlavně se bojí, aby si nerozhněvaly své chlebodárce. Tím nemyslím plátce příspěvků.
Jméno:M. Pokorná
Datum:16.03. 15:43
Titulek:to je pravdaodpovědět
Máte pravdu paní Spěváčková. Díky tomu, co tu každý den píšete, musí všichni vidět, jak to doopravdy je!

Děkuji, že se staráte a nenecháte se zmanipulovat!

Jméno:M. Pokorná
Datum:16.03. 20:51
Titulek:Zjistila jste si,odpovědět
kdo Rajchl ve skutečnosti je? Určitě ne, jinak byste se ho tak vehementně nezastávala. Najděte si o něm informace a zajistíte, že to je prohnaný gauner. To, že se manipulovat nenecháte, je jenom Vaše prázdné tvrzení. Ve skutečnosti jste povrchní, věříte lžím a nesmyslům a Rajchlovi děláte užitečného idiota, stejně jako moje jmenovkyně, která reagovala přede mnou a na rozdíl od mě s Vámi souhlasila.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:12.03. 09:10
Titulek:dodatek k demonstraciodpovědět
Docela bych zapomněla na dva důležité momenty demonstrace. Podle mnoha zdrojů bylo na Václaváku cca 200 000 lidí, opravdu od shora dolů plno. Jak už jsme napsala, mnoho lidí odcházelo kvůli lezavé zimě, ale tím vznikaly pouze různě velké mezery, ten pocit zaplnění trval. Ještě k případu snahy sundat ukrajinskou vlajku z muzea. Rozum mi nebere, proč musí na NÁRODNÍM muzeu viset vlajka cizího státu, ona tam není ani česká vlajka. Na každého jiným metrem: Když tříčlenná parta jakýchsi ztohoven vylezla na střechu Hradu (to tam nebyla žádná stráž?) a rozstříhala český státní symbol- prezidentskou standardu a kousky poslala různým čunitelům, alespoň to tvrdili a místo toho na Pražský hrad vyvěsila červené trenýrky, dostali podmínku a pokutu a bylo ticho po pěšině. V Americe, kdyby udělali totéž na Bílem domě, by už nebylo koho trestat. Teď jakási parta chtěla sundat ukrajinskou vlajku, vlajku cizího státu, který nás snad neokupuje, nebo ano? tak je zatkli a copak s nimi udělají? Případ jsem sledovala v televizi, pro totální zmrzlost jsem už byla na cestě domů. Fiala prohlásil, že demonstraci v Praze svolaly síly, které se hlásí k proruské orientaci. A co dvě stovky tisíc lidí z celé republiky? Ti jsou také proruští švábi?
Jméno:Květa
Datum:12.03. 14:39
Titulek:Dotazodpovědět
Proč na našem hradě visí UK vlajka, proč je umístěna u muzea UK vlajka prostě kam se podíváš tam visí UK vlajka po republice se prohánějí auta UK značkou a staří ukrajinci brání Ukrajinu a ty /MLADÍ / otatní co se vyplatili ukrajině si úžívají našich výhod. Kdy už jim přestaneme lézt do řitního otvoru ......
Jméno:Dagmar 007
Datum:13.03. 06:13
Titulek:Souhlasodpovědět
Souhlasím s Vami, chapala jsem vlajku ukrajiny na začátku války, ale dnes je rok po válce a vlajky visi stále. Zřejmě dostanou nařízeno a musejí poslouchat. Až jim nařídí sundat, tak ji sundaji.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:12.03. 19:36
Titulek:máme toho dost!odpovědět
Závěrečná řeč JUDr. Jindřicha Rajchla.

https://www.prvnizpravy.cz /zpravy/politika/uz-je-to- tady-uz-je-to-tady-rajchl- rozburacel-vaclavak/

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.03. 07:48
Titulek:chudák nemůže svolat demonstraciodpovědět
Možná máte pravdu, pane Kdovíjaksejmenujete, má to ovšem jeden háček. Asi si představujete, že demonstraci svolá chudý důchodce. A jak by asi zaplatil veškerou režii? Pódium, obrazovky, ozvučení, já jsem obyčejná důchodkyně s vylepšeným důchodem za zastupitelstvo, nejsem v radě ani nejsem nějaká placená funkcionářka, nejsem starosta s odměnou no, no, včetně odměn určitě 100 000.-, myslíte si, že bych mohla zorganizovat a svolat tam mohutnou demonstraci? Lidé se neptají, kdo to svolal, ale že proboha to vůbec někdo svolal. Proč to neudělají odbory, ty mají příjmy od členů? Středula je posera a měkkouš. Už dávno měla být generální stávka. Možná jsou naštvaní i milionáři, kdo ví. Já být vámi, tak se nezabývám tím, kdo je pan Rajchl, ale těmi, kdo nám vládnou, co na nás chystají... a totéž v našem městě. Co kdybyste se zabýval tím, kdo sponzoroval starostu Kroužeckého, kdo jsou zastupitelé, jak je to s úředníky na radnici, jak je to s veřejnými zakázkami, kde je možná korupční prostředí, proč je město ve srabu a podobně.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.03. 07:54
Titulek:...máte kamarádku, pane "Pržecký"odpovědět
Seznam médium - Apolena Tůmová:

Násilí, propagace ruské invaze, hajlování. To je účet sobotní Rajchlovy demonstrace „Česko proti bídě“. Ruský dezinformátor se opět odkopal a odhalil, o co vlastně jde.
Demonstrace „Česko proti bídě“, kterou svolal proruský dezinformátor Jindřich Rajchl, se ukázala jako něco, co má s bojem proti bídě málo společného.
Zhoršující se životní situace řady lidí v této zemi se zdála být dobrou zástěrkou a aktivista Rajchl to marketingově dobře odhadl. Nazval protest „Česko proti bídě“ a Václavské náměstí se v sobotu odpoledne téměř zaplnilo. Na pódiu se vystřídalo několik obskurních postav včetně odboráře Dufka a bývalých karikaturních hvězd anticovidové scény a Rajchlovi vysoká účast lidí evidentně nalila krev do žil. Celá akce totž rozhodně nepůsobila jako něco, co má být systematickou alternativou pro současnou ideovou platformu vlády snažící se řešit krize na několik frontách, ale srocením lidí, kteří jen vykřikují vyprázdněná hesla, propagují terorismus a pod vlivem davové psychózy agresivně útočí na policii a podporovatele Ukrajiny...K boji proti bídě zřejmě „patří“ i hajlování a nadávaní podporovatelům Ukrajiny, že jsou fašisti, a pořvávání „Putina na vás“. Demonstranti měli zákaz přinést jiné vlajky než ty české (třeba ty ruské by už byly moc nápadné), stejně se ale odkopali a ukázali, o co tu vlastně šlo. Schovávajíc se za vlastenectví nebo bídou, z části se jedná o národní šovinisty, jejichž agresivita roste. V závěru demonstrace se rozhodli k útoku na „kapitol“, tedy Národní muzeum, aby z něj strhli ukrajinskou vlajku. Pohled to nebyl věru hezký, když brali policii po helmách tyčemi od vlajek a dva z nich zranili.

Z Česka proti bídě se stala akce propagující nejhorší totalitní systémy a lůza si vybila svojí frustraci agresí proti pořádkovým silám, které chránily národní památku. Což vzápětí odsoudili i vrcholní politici včetně ministra vnitra Víta Rakušana nebo předsedkyně sněmovny Markéty Adamové Pekarové.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.03. 08:01
Titulek:odborář Dufek na demonstraci řekl: odpovědět
...Tam Fiala vyzval odbory, aby přijaly svůj díl odpovědnosti za ekonomickou situaci ČR a udržitelnost veřejných financí, a požádal je, aby odboráři ve svých požadavcích byli realističtí a vnímali celkovou ekonomickou situaci.

Dufek je i stálým účastníkem tripartity, tedy vlády, odborů a zaměstnavatelů. Na sobotní protivládní demonstraci Dufek přednesl jeden z nejostřejších projevů. „Skopčáci skoupili všechny firmy, dneska nám diktují a vysávají republiku jako pijavice,“ řekl. „Musíme ten humus zlikvidovat. Jsme schopni zničit ho v řádných volbách, až je vyhrajeme, tak všechno změníme,“ burcoval....Dufkova slova nadzdvihla šéfa ČMKOS Josefa Středulu. „Opravdu mě naštval Bohumír Dufek, předseda Asociace samostatných odborů. Ta nemá s ČMKOS naštěstí nic společného. Slova o ‚skopčácích‘ nebo výzvy ‚když to nejde po dobrým, půjde to po zlým‘ jsou pro mě zcela nepřijatelné,“ tweetoval.



Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.03. 11:47
Titulek:ano, souhlasím. Ani na státní subjekty.odpovědět
Z diskuze: Nepřijatelné je to, aby kdokoliv věšel cizí státní symboly na České národní památky !
Jméno:lojza
Datum:13.03. 17:04
Titulek:mno vidaodpovědět
A dnes čelí děkan Ševčík rezignaci...Historie se opakuje.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.03. 20:52
Titulek:podobnost čistě náhodnáodpovědět
Po roce 68 kdo nesouhlasil se vpádem vojsk Varšavské smlouvy, toho vyhodili z práce. Tady to dokonce požadují i studenti...Znáte knihu Žert od Milana Kundery? Mě se dokonce více líbí film s Josefem Somrem.

https://www.youtube.com/wa tch?v=EVJLx8QgjkY

V ukázce se prolíná minulost hlavního hrdiny se současností. Zachycuje zasedání studentského výboru, který vyloučí Ludvíka Jahna ze strany i z vysoké školy za, podle jeho mínění, celkem nevinný žertík. Ale pro politické fanatiky to nebyl žádný žert, oni neměli smysl pro humor, pro ně to byla velmi vážná věc. Takto asi skončí děkan Ševčík.
Jméno:Roman
Datum:14.03. 11:26
Titulek:pan Ševčík neměl být děkanem dávnoodpovědět
Pan Ševčík nemůže být ve své funkci pro své akademické "kvality":

- při získání docentury v roce 2010 měl pouze 5 publikací, poslední v roce 1994
- neumí anglicky
- nebyl schopen udržet akademické pracovníky, na fakultě panuje obrovská fluktuace (odcházející mluví o šikaně)
- počet přihlášek na fakultu za dobu jeho působení výrazně klesá
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:14.03. 08:15
Titulek:zakončení sobotní demonstraceodpovědět
Po skončení sobotní demonstrace se desítky? stovky ? lidí rozhodly vydat k Národnímu muzeu, na němž je upevněna monstrózní ukrajinská vlajka. Česká ne. Policie byla připravená, byli aktivováni těžkooděnci a začala potyčka, v níž bylo 18 údajných demonstrantů zatčeno. Byly mezi nimi i osoby s batohy, na nichž byly nášivky Wagnerovy skupiny a velké Z jako na těch chlebíčkách. Lidé, kteří tam byli, tvrdí, že se jednalo o policejní provokatéry, kteří měli vyvolat zatýkání. Ale to snad není možné. Nevěřím tomu. Co vy na to? Také vám vadí ukrajinská vlajka na našem NÁRODNÍM muzeu?
Jméno:Alena
Datum:14.03. 19:23
Titulek:ukrajinská vlajkaodpovědět
Vadí, nejsme Ukrajina, jsme Česko. Když nás okupovala "bratrská armáda", také v jiných státech na významných budovách nevisely československé vlajky.
Jméno:alena
Datum:15.03. 08:37
Titulek:ukrajinská vlajkaodpovědět
Jen ještě doplňuji - nejsem na straně Ruska, jsem pro pomoc lidem z napadených oblastí. Ale jejich vlajka na naše významné budovy podle mne nepatří.
Jméno:Pavel
Datum:14.03. 13:03
Titulek:Nevadíodpovědět
Ne, nevadí. proč by měla?
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:14.03. 16:27
Titulek:no vidíteodpovědět
Nebudete mít problémy, až se Česká republika přemění na Ukrajinu - tím pádem bude bez problému v EU i v NATO. Sláva.
Jméno:Květa
Datum:14.03. 16:33
Titulek:vadíodpovědět
Ta vlajka tam nemá co dělat to naše /ČESKÉ MUZEUM/
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:14.03. 18:44
Titulek:Co se dělo u Národního muzea...odpovědět
Co se dělo u Národního muzea...Z různých videí vyplývá, že si začala policie.

https://www.youtube.com/wa tch?v=DdEEwQmzAdg

smažte mezery
Jméno:!!!!!!!!!!!!!!
Datum:15.03. 08:34
Titulek:co se dělo u Muzeaodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=BDCsJhfbIos

https://www.youtube.com/wa tch?v=DdEEwQmzAdg

smazat mezery

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz