zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:02.02. 19:31
Titulek:Kalibánovi končí....odpovědět
Stánek se zeleninou a ovocem manželů Kalibánových Na výsluní skončil. Všechno tady ve městě je v háji. Tehdejší starostka Mrzílková odmítla nabídku zřízení farmářských trhů, zbývá pan Hájek na náměstí. A tak jsme odkázáni na nákup ovoce a zeleniny páté jakosti v supermarketech, které by v Německu nedali ani prasatům. Dnes jsem byla v Kraupech a ptali se mě, odkud jsem. Z Neratovic? Z té díry??? V Kralupech jsem si šla na kafíčko do kiosku na městském úřadě (!) a ve stejné budově vykonat potřebu v čisťučkém veřejném záchůjdku s toaleťákem, tekutým mýdlem a papíry na utření-no a s velkým zrcadlem a byl tam také záchod pro invalidy a přebalovák pro mimina. Nikde praskliny ve zdi jako na našem WC na radnici. Pak jsem si mohla vybrat mezi dvěma cukrárnami a bistrem přímo v centru města na zákuseček. Tady si mohu vybrat mezi pojišťovnou a peněžními či realitními kancelářemi.
Jméno:Jakub
Datum:05.02. 18:06
Titulek:Bezvadná možnost!odpovědět
Tohle je ovšem vynikající příležitost pro podnikavé lidí, klidně i pro vás nebo vaši rodinu, jestli se na to cítíte. Můžete ji využít, když je tu díra na trhu, a sama začít prodávat zeleninu, nebo najít místo v centru a otevřít si tam cukrárnu. Volné prostory by se určitě našly a vy byste udělala s rodinou štěstí.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:06.02. 11:53
Titulek:Gratuluji!odpovědět
Máme zde ve městě hodně blbů, ale nikdy jsem netušila, že jich máme tolik.
Jméno:Jakub
Datum:10.02. 09:15
Titulek::-)odpovědět
Dokonce ještě o jednoho víc, o kterém byste to sama nikdy neřekla :-).
Jméno:dagmar007 <dagmar.pecenkova@seznam.cz >
Datum:03.02. 06:55
Titulek:Konec soukromého stánku se zeleninouodpovědět
Dobrý den, tak se ani nestačili ohřát, škoda. Já ráda chodím za panem Hájkem na náměstí který má zeleninu vždy nádhernou. Na řeči, že to má dražší vždy odpovím, zkuste si tuhle práci dělat denně,je to opravdu řehole, takže já mu zaplatím ráda. Bojím se toho až se rozhodne skončit.Převzal to po tatínkovi,a věřte, že je to dřina. Podpořte ho prosím, zaslouží si to. Děkuji &#128074;
Jméno:Květa
Datum:04.02. 07:34
Titulek:Městoodpovědět
Nedivte se,že tu nic není. To je město špíny, nepořádku a špatného vedení města

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz