zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:29.01. 19:32
Titulek:Výsledek prezidentských voleb 2023odpovědět
Ve volbách zvítězil generál Petr Pavel, vybraný USA,
nad podnikatelem Andrejem Babišem, díky neskutečně masivní a neobjektivní podpoře médií a pravicových politiků, a to poměrem cca 56:43. V Nera zvítězil Pavel cca 56:34 nad Babišem.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:29.01. 19:42
Titulek:překlepodpovědět
Vždyť jsem psala, že mi notebooke dělá potíže, v Nera. byl poměr Pavla nad Babišem 65,86:34,13. Není se čemu divit, když obyvatelé města mají zajištěnou práci v Praze, mají většinou ještě od komunistů byty, zatím nestrádají a nehladoví, takže je jim celkem hej a nějakému budoucímu válečnému konfliktu nevěří.
Jméno:Roman
Datum:29.01. 22:24
Titulek:Jak to je doopravdyodpovědět
Ano. Vyhrál prezident Petr Pavel.

Zatímco miliardář, 654. nejbohatší člověk na planetě, evidovaný agent StB, prohrál.

- majitel řady médií (DNES, Lidové noviny, Metro, Impuls), kterými si pomáhá s mediálním pokrytím
- stranický kandidát za hnutí ANO, jehož je "majitelem"
- velkopodnikatel, jehož firma za doby jeho premiérování zdvojnásobila příjmy z dotací
- chaotik, který zapříčinil smrt nadprůměrného počtu lidí za epidemie Covid
- prodejce velké řady základních potravin, které nadměrně zdražil
- profesionální lhář ( viz 100lzi.cz )

Myslel, že si může koupit všechno. Má nekonečné zdroje peněz, vlastní stranu, obrovskou firmu, média, tlupy dezinformátorů. Nestačilo to. Musí pro něj být překvapením, že prezidentský post koupit nejde.

Tento víkend je oslavou demokracie!
Jméno:Mirek Rozner
Datum:30.01. 18:11
Titulek:Pomáhá lidem - Protobabišodpovědět
Babiš, 26.1.:
“Vsaďte si 1000 Kč a přijďte všichni volit, vyhrajete 12.000 Kč. Babiš vždycky pomáhá, za Babiše bude líp"

Hlavní bookmaker Fortuny, 27.1.: "Hodinu po zveřejnění toho tweetu jsme zaznamenali nápor tisíců nových registrací, které byly v průměru 40 let plus"

Babiš, 30.1., rozhovor pro idnes:
“Prognózy byly jasné a dopadlo to přesně podle nich. Takže ano, čekal jsem, že prohraju.”

POMÁHÁ LIDEM Protobabiš! Snad jeho voliči zjistili díky prohře tisíců, jaký je to lidumil.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:20.02. 14:03
Titulek:Petr Pavel vybraný USA?odpovědět
To je opravdu zajímavé zjištění. Byl jsem doposud přesvědčen, že generála Pavla vybrala na post prezidenta podstatná část našich voličů, jejichž hlasů bylo prakticky o jeden milion více než hlasů pro Andreje Babiše. Ale zřejmě to bude pravda, že v naší prezidentské volbě hrály roli USA, protože oficiální média o zákulisních jednáních vždy mlčí. Ani slovo v nich o tom nepadlo. V tom případě je ovšem ohromující, jak rozsáhlé přízni našich voličů se Spojené státy u nás v České republice těší!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz