zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:18.01. 20:16
Titulek:Demonstrace 21.ledna 2023odpovědět
Vážení občané,
v sobotu 21.ledna 2023 se koná na Václavském náměstí ve 13.00 hod. demonstrace Česká republika na 1. místě na téma: Totalita versus svoboda. V druhém kole prezidentských voleb jde tentokrát o všechno. Buď zvolíme mír nebo válku! Babiše nebo Pavla. Je to v našich rukou. Náprava nebude možná.
Jméno:Mirek
Datum:18.01. 20:39
Titulek:Musíme vyhrátodpovědět
Pan Babiš je věřící člověk. Ten prohrát nemůže.

Do kostela chodil tiše, až teď, když ho manipulativní média začala očerňovat, natočil tuto osobní zpověď: https://www.youtube.com/wa tch?v=34FXVCqOnX8
Jméno:aha
Datum:19.01. 08:48
Titulek:Sbírat comproodpovědět
na ty, co tam chodili, co by opravdoví věřící. (Stbaci chodili všude tiše a neviditelně). A proto volím konec zla v České zemi! Slušnost, svobodu, demokracii a konec dezinformací.
Jméno:Marie
Datum:19.01. 22:21
Titulek:Děkujemeodpovědět
Děkujeme pani Spěváčková, rády i s holkama přijedeme podpořit mír.
Také ve druhém kole voleb budeme volit mír - četla jsem, že lístek s Pavlem se má škrtnout, napsat na něj tiskacím MÍR a takto upraven vhodit v obálce do schránky. Je moc hezké, že se můžeme u voleb i takhle vyjádřit proti pětikolce!
Jméno:Jindřich
Datum:19.01. 18:32
Titulek:Prezidentské volbyodpovědět
Nejsem přívrženec Babiše ani Pavla, ale budu volit Babiše, proč? Pavel se stal komoušem a vojákem dobrovolně, z kariérních důvodů dobrovolně nastoupil do školy pro špiony a diverzanty. Že to nedělal? Díky revoluci to nestačil, kdyby k revoluci nedošlo dělal by to a rád. Po revoluci ihned převlékl kabát, zapomněl na svoji přísahu a pokračoval v kariérismu pod novým pořádkem. Ano, přísahu museli složit i všichni vojáci základní služby, i já (byl jsem u PTP), ale my jsme museli, on ji složil dobrovolně a jinou než my. Babiš zřejmě podepsal spolupráci s STB. Asi byl vydírán a musel aby mohl... (oni si vždycky něco našli). Není tak hrozné spolupráci podepsat, důležité je, jestli na někoho donášel nebo někomu ničil život. To se nikdy neprokázalo. Vždyť donášeli i ti, co nepodepsali a ti byli horší. Že se Babiš nenarodil v Čechách? No a? Má české občanství. Podívejte se do historie, Jan Lucemburský, Karel IV a našli by se i další, v tom problém není. Že se Pavel za své členství v KSČ omluvil? Ano, ale jen díky prezidentským volbám, myslíte, že by se omluvil, kdyby nekandidoval? Pochybuji. Babiš se neomluvil, proč taky, členství ve zločinecké organizaci je neomluvitelné. Není to omluva ale výmluva. Ani jedem by na hradě být neměl. Kdyby se volilo ze všech, kteří zvoleni být mohou, nefigurovali by ani mezi první tisícovkou. Já tedy volím podle mě menší zlo a tím je jednoznačně Babiš.
Jméno:Doktor
Datum:20.01. 07:56
Titulek:pro Jindřichaodpovědět
Myslíte, že čím víc toho napíšete, tím víc to bude pravda ? Tím víc tomu budete věřit?
Když úplně odhlédnete od toho jestli někdo byl nebo nebyl k KSČ nebo STB, opravdu chcete, aby nás tento člověk, se svým psychopatickým chováním, slovníkem, mluvou a nedostatečným všeobecným přehledem reprezentoval ve světě?
Já ne.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:21.01. 10:08
Titulek:Nesdílím váš náhled.odpovědět
Soustřeďíte se u obou kandidátů jen na to, co dělali před listopadem 1989 a zapomínáte na to, co dělali dalších 30 let po něm. Zatímco Pavel sloužil naší zemi, nasadil svůj život, obdržel za to nejvyšší francouzské vojenské vyznamenání, budoval naši novou armádu, stal se na 3 roky předsedou vojenského výboru NATO a za skvělé vykonávání této funkce obdržel nejvyšší americké vojenské vyznamenání, Babiš zakládal svoje firmy v daňových rájích, lhal, podváděl, kradl, úmyslně ničil menší podnikatele a přisvojoval si jejich firmy. V politice vystupuje jako chaotický populista, který se vemlouvá obyčejným lidem, slibuje jim, co nesplní, a zneužívá jejich důvěru. U nás a ve Francii je stále vyšetřovaný pro své nezákonné podnikatelské aktivity. Pavel žádné takové problémy nemá a nelže jako Babiš, naopak drží svoje slovo. Volím slušného člověka, volím generála Pavla.
Jméno:Roman
Datum:21.01. 16:47
Titulek:Pavel na Hradodpovědět
Babiš je miliardář, tvrdý kapitalista a bohatý průmyslník. Žije z práce lidí a má pocit, že si může koupit všechno.

Koupil si média, koupil si politickou stranu, koupil si vliv a moc. Teď si chce koupit i voliče a celou naši republiku.

Chce si koupit věřící a náhle má v kapsách jezulátka. Chce si koupit komunisty a schází se se Skálou. Chce si koupit SPD a hned je u něj doma Foldyna. Na nikom mu nezáleží, jen je využije a odkopne. Nemá žádnou myšlenku, věří jen penězům a moci.

Chceme, aby nás reprezentovala krysa, která se shrbeně plíží kolem zdi, obklopená ochrankou, anebo sebevědomá osobnost, která se nebojí osamoceně vejít do davu?

Volím Petra Pavla. Mě si žádný boháč nekoupí.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:21.01. 22:18
Titulek:Palec nahoru!odpovědět
Palec nahoru pro Vás!
Jméno:volička
Datum:23.01. 06:34
Titulek:Pavel na HRADodpovědět
Hádanka. O post prezidenta se uchází 2 kandidáti. Jeden se místy chová jako nesvéprávný, druhý má úroveň, bez ohledu na minulost. Kdo bude zvolen ve státě, kde naštěstí převládá zdravý rozum a inteligence!

Já budu volit pana Pavla, odvážného, vzdělaného, schopného!

Babiš na bilbordech prezident? Zase Lže! Není to trestné?

Babiš už nikdy v politice
Jméno:Robert
Datum:23.01. 08:28
Titulek:Babiš? Po včerejší debatě - NE!odpovědět
V prvním kole jsem volil Babiše. Včera jsem s ním skončil!

Jsou hranice, za které nejde jít.

- "Pomůžete v případě napadení Polsku?"
- "Určitě NE!"

Je to zrádce. Jsem vlastenec a tohle volit nebudu! Nás prodali v Mnichově, on by prodal i vlastní děti.
Jméno:Jan
Datum:23.01. 17:56
Titulek:vždyť jooodpovědět
Tohle vím už dávno že jeho NE.tak doufám,že budeme smazáni.tady se to na názory nehraje.
Jméno:Micík
Datum:25.01. 14:42
Titulek:...odpovědět
Myslím, že to co Bureš předvedl v průběhu posledného týdne přesvědčilo každého s IQ přes 80, že ukníkaná blekotající krysa Andrej je zralá na politický důchod. Nejlíp ve Valdicích nebo na Mírově.
Jméno:Alena
Datum:25.01. 09:15
Titulek:Debata mluví za vše! odpovědět
https://www.novinky.cz/cla nek/volby-prezidenta-debat a-duel-pavel-babis-4042091 0

Ten slovenskej ukňouránek se nědá vůbec poslůchať.
Prezident České republiky (dle Ústavy prezident republiky) je hlava České republiky, která je volena přímo českými občany, resp. oprávněnými voliči.
Lidi probuďte se, jsme přece ČEŠI!!!!!!!
Jméno:volička
Datum:25.01. 14:39
Titulek:A kohoodpovědět
budete, paní Spěváčková, volit ve druhém kole VY? jste pro zlo, které se z jednoho kandidáta šíří do světa nebo klidnou a vyrovnanou, pevnou povahu PP?
Jméno:xyz
Datum:26.01. 07:39
Titulek:Prý "český lidumil"odpovědět
Nadace Agrofert nepřímo vyzvala hospic, který jí kvůli rétorice Andreje Babiše vrátil 300 tisíc korun, aby jí vrátil i další, pět let starý, dar.
Jméno:Roman
Datum:26.01. 12:58
Titulek:Jeho heslo "POMÁHÁM LIDEM"odpovědět
Babiš, který se zaklíná heslem POMÁHÁM LIDEM, je asociální miliardář.

- jeho nadace chce po hospicu vrátit dar z roku 2018! Po hospicu! Neziskové organizaci, která pomáhá těm nejslabším u konce jejich života. Může být něco odpornějšího?

- dnes na sociálních sítích Babiš píše, ať si na něj lidé vsadí při kurzu 1:12. Nejen, že tímto vyhlášením porušuje zákon o hazardu, ale je to také kupování hlasů. Může být něco odpornějšího?přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz