zpět na forum

Jméno:Jindřich
Datum:16.01. 09:16
Titulek:Parkování ve městěodpovědět
Dobrý den. Chtěl bych otevřít téma "Parkování v našem městě". Myslím, že nedostatek parkovacích míst trápí většinu jeho obyvatel. Není to přímo povinnost města, zajišťovat občanům místo pro odkládání jejich majetku, ale je to nějaká služba občanům. Sice nepovinná, ale oběma stranám prospěšná. Nějaké kroky už město učinilo, to vidíme všichni, ale jak je vidět, pořád je to málo. Město také chystá stavbu parkovacího domu na současném placeném parkovišti vedle Tesca. Jistě je to chválihodný počin, ale ... V současné době tam parkuje něco kolem 200 automobilů. Bude parkovací dům na toto množství stačit? Pokud ano, bude to v pořádku, pokud ne, nastane problém a vrátíme se tam, kde jme byli. Problém ale hlavně bude po dobu stavby, odhaduji to tak na 2 roky. Parkoviště se musí za tímto účelem vyklidit, ale kam se ty vozidla dát? Ti, co jsou doma, počkají až lidé ze sídliště odjedou do práce a rychle šup na jejich místa. Ti, kteří místa neseženou, včetně těch, co odpoledne a večer přijedou z práce, budou zoufale bloudit městem a hledat aspoň nějaké volné místo. Zbytečně, dalších 200 aut už město nepobere. Nezbude, než zaparkovat ve staré zástavbě, Byškovicích, Libiši či Lobkovicích. Nebo to už má město nějak vyřešeno? Doufámm, že se to nebude řešit na poslední chvíli nebo vůbec. Někdo namítne, to se to kritizuje a sám nic nenavrhneš. Ano, možné řešení mám, zabývám se tím ve svém zaměstnání, ale sem to psát nebudu. Současnému vedení města radit nebudu, ať se s tím poperou sami.
Jméno:Květa
Datum:16.01. 16:19
Titulek:parkováníodpovědět
A co třeba kdyby město odklidilo ten bordel co se dává na Kojetické / u garáží / jen to tam srovnat a zase je místo na parkování
Jméno:Jindřich
Datum:02.02. 19:47
Titulek:Parkování ve městě IIodpovědět
Původně jsem se chtěl na vyřešení tohoto problému podílet. Absolutní nezájem občanů o tuto problematiku, mě ale přesvědčil, že můj zájem a snaha pomoci byla zbytečná. Už mě tedy téma parkování v Neratovicích nezajímá.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz