zpět na forum

Jméno:Janina
Datum:09.01. 14:27
Titulek:Volba prezidentaodpovědět
Tak koho?
Jméno:
Datum:10.01. 07:19
Titulek:Viditelný Macekodpovědět
Nedělní program ČT 8.1.2023:
ČT1 ve 20.00: Superdebata prezidentských kandidátů
ČT2 ve 20.00: Pověste je vysoko (western)

Já: Podvody s diplomy na Masarykově universitě, voják rozvědčík nebo bývalý premiér? Pro mě je nejlepší volbou ten poslední.
Jméno:Pavla
Datum:10.01. 19:07
Titulek:Babiš odpovědět
Opravdu je pro vás nejlepší volbou bývalý informátor StB? Tak to vás lituji. Já volím mladého, vzdělaného a gentlemanského kandidáta nezatíženého totalitní minulostí a příslib do budoucna. Volím Marka Hilšera.
Jméno:Máňa
Datum:11.01. 10:37
Titulek:rozvědčík Pavel???odpovědět
A co bývalý rozvědčík? Ten se vám líbí? Budu volit Babiše, ať pětikolka pukne vztekem!
Jméno:Pavla
Datum:12.01. 15:50
Titulek:???odpovědět
Máňo, přečtěte si můj předešlý příspěvek ještě jednou.
Jméno:Dr. Novák
Datum:10.01. 11:30
Titulek:chartistaodpovědět
Dobrý den,
o volbě ještě nejsem rozhodnut, ale nebudu volit někoho, kdo pár hodin před volbou dá přednost cestě do francie před českými voliči.
Pan Bašta bojoval proti totalitě, zákazům, omezením již v době, kdy Václav Havel prožíval své opilecké románky. Proto velmi silně uvažuji o hlasu pro něho. Je to též zkušený politik a diplomat.
S úctou
Dr. Novák
Jméno:Pavla
Datum:10.01. 19:27
Titulek:Jaroslav Bašta.odpovědět
Disidentské postoje pana Bašty si zaslouží úctu. Jeho současné postoje ve mně ale vyvolávají velké rozpaky. Zdá se mi, že se pan Bašta svými dřívějším postojům zpronevěřil a nechal se zkorumpovat Kremlem. To by Václav Havel nikdy neudělal. A taky bych při vší úctě k panu Baštovi řekla, že na prezidentskou funkci nemá už tolik energie, kolik jí je nyní zapotřebí. Já chci volit kandidáta, který jí v budoucnu bude mít dlouho vždy dost. Budu volit Marka Hilšera.
Jméno:Květa
Datum:10.01. 16:35
Titulek:Volbaodpovědět
já budu volit BABIŠE at se ta pětikoalice se slizounen FIALOU třeba poserou
Jméno: kořenářka
Datum:11.01. 07:23
Titulek:volbaodpovědět
Ba, ba, pravdu máte, hlavně aby nás bylo co nejvíce, abychom těm slepencům ukázali sílu !
Jméno:Vráťa
Datum:11.01. 11:44
Titulek:Volím Fischeraodpovědět
Jaké ústavní soudce chtějí jmenovat kandidáti na prezidenta 2023?

Deník E15 se prezidentských kandidátů zeptal právě na tuto klíčovou otázku: koho by jmenovali jako ústavní soudce? Výsledek nezahrnuje všechna jména – byl dotazován před výsledky petic. Co nám to říká? Babiš, Nerudová, Pavel, Zima, Hilšer, Diviš, Bašta - všichni buď mlžili nebo se konkretně nevyjádřili.

Zbývá Fischer. Ten odpověděl E15 naprosto vyhýbavě a mlhavě. Ale nesmírně vypovídající je, že předtím byl skandalizován za to, že by odmítl jmenovat Ústavním soudcem homosexuála či pedofila – nikoli však kvůli nějaké fobii či diskriminaci, nýbrž systémově kvůli nezneužívání soudu k tématům aktivistů:

„Chtěl jsem poukázat na to, že ústavní soudce by neměl reprezentovat vlivovou skupinu, která současně usiluje o úpravu právních poměrů, a to kvůli možnému střetu zájmů. Právě proto, že Ústavní soud je poslední instancí, která o těchto věcech bude rozhodovat.“

To je přesně takový kontra-ústavněsoudně-aktiv istický postoj, jaký potřebujeme ze všeho nejvíce!

Fischer si zjevně jako jediný z kandidátů uvědomuje jak realitu kulturních válek, tak zhoubný dopad rozhodování ústavních soudců na Západě za poslední roky – a je odhodlán nedopustit totéž u nás.

Jméno:Pepa
Datum:12.01. 17:46
Titulek:Nevolím Fišeraodpovědět
Takový kontra-ústavněsoudně-aktiv istický postoj...

potřebujeme ze všeho nejméně, tím nás plně zásobuje EU, ruku v ruce s USA!
Jméno:Miloš
Datum:12.01. 11:26
Titulek:jsem rozhodnutýodpovědět
Budu volit Baštu, tuto vládu naštvu.
Jméno:Michal
Datum:16.01. 09:43
Titulek:...odpovědět
Tak to vypadá, že jste ji spíše rozesmál, co? :D

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz