zpět na forum

Jméno:Pepa
Datum:03.12. 09:39
Titulek:Osvícení Milujiodpovědět
Dlouho nám osvícení kamenů Miluji nevydrželo, dnes ráno nesvítila část pravé strany.

To se státu šetří, když jej lidé dotují!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.12. 10:00
Titulek:lidé jsou lhostejní...odpovědět
Tady nic dlouho nevydrží. Nic se neopravuje, nic se neuklízí pořádně a soustavně. Z toho nejsou žádné peníze do kapsičky. Valíme jen velké stavby (uměle vytvořená stavba polikliniky - kdyby nezprivatizovali barák na Kojetické, mohla se tamější poliklinika zmodernizovat a lékaři by neutíkali, jenže z toho by nic nekáplo pro spřátelené firmy), skejtbordové hřiště - 2,5 milionu za výsadbu a úpravu plochy, nyní rozkopané, vyletělo do luftu. Parkovací dům?? Mohl tam být tolik potřebný dům s pečovatelskou službou. Kdo v něm bude parkovat? V Brandýse zeje prázdnotou. To víte, to je neratovický švajneraj, jak říkala moje maminka. Víte, kolik bere starosta měsíčně? Na zasedání jsem se ptala, nechtěl říct. Proč asi? Kdo sponzoroval jeho masivní volební kampaň? To jsou otázky na tělo. Jenže tady vám mnozí řeknou: mě to nezajímá, je mi to jedno, co se staráte...pan starosta je tak hodný a tolik pro nás udělal...a vy jen rejpete...nedáte si pokoj.
Jméno:Eva
Datum:03.12. 11:17
Titulek: jasně,co je nepálíodpovědět
To nehasí až když jde o ně.To najednou vědí,na co tu tu "Spěváčkovou" mají..Vyprdla bych se na ně.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.12. 12:13
Titulek:to už tady kolikrát bylo....odpovědět
Také to dělám. Však oni časem uvidí, zač je toho loket. Ale to už bude pozdě na nějaké reptání. Když to lidem dojde – slovy klasika - vezmou hůl, a nepůjdou na procházku. Slovy básníka Petra Bezruče (prý se už ve školách o něm neučí): Přijde den, z dolů jde plamen a dým, přijde den, zúčtujem spolu.
Jméno:Ben
Datum:04.12. 07:28
Titulek:parkovací důmodpovědět
Tady je s ním také počítáno.Aby né,velká ...akcička.Myslím,že jsme tu s parkováním 100let za opicemi.Buď se osekají chodníková místa jako např.v okolí školek anebo se postaví něco monstrozního.Bojím se,že ten náš,plánovaný na Výsluní u ÚP dopadne podobně.Možná o něco lépe než brandýský,neboť nebude tak o samotě.Ta akce se bude muset zaplatit,t.j nasadit adekvátní ceny za parkovné.V době krize a inflace.Dneska chce mít každý motorista svého plechového miláčka buď v garáži anebo někde pod okny,aby ho měl na očích.Parkovat někde za humny není moc lákavé.Navíc prý v Brandýse nebyl vybaven kamerami ani ničím bezpečnostním proti krádežím.A tak se lidi na to vyprdli dávat tam za takových podmínek parkovat svá auta.Někteří lidé jsou na svých autech závislí,potřebují ho k podnikání nebo k dojíždění za prací.Než by policie vše vyřídila a auto se našlo,uteklo by dost vody a času.Tady je také problém přespolních,co tu ani nebydlí,různě přespávají přes týden,ale parkují třeba s 2 auty.Těch je tu mnoho.A světe div se,plno z nich z okrajů Prahy a okolí.Dříve v dobách éry Spolany jsme byli spíše město cyklistů,ale časy a lidé se mění.Dnes spíš se autům všude vyhýbat přes jejich nárůst.Jsem zvědav,jak "náš případ" dopadne..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz