zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.12. 16:51
Titulek:Zasedání městs. zastupitelstva dne 7.12. v 16.00odpovědět
POZOR!!!! Zasedání městského zastupitelstva se koná dne 7.12. 2022 v 16.00 ve velkém sále kulturáku.

Na programu je vše možné, ale hlavně ROZPOČET a ten není v pořádku. Lze ovšem očekávat, že si ho koalice (13 hlasů) SCHVÁLÍ!!!! Zasedání je VEŘEJNÉ a každý občan může promluvit ke každému bodu - má na to 3 minuty, ve vystoupení občanů má 5 minut (může hovořit o čemkoliv!!!!!). Je možné vystoupit kolikrát chcete!!!!! Využijte této možnosti! Přijďte. Pokud dáte koalici volnou ruku, nedivte se, co vám připraví. Budete se divit.
Jméno:Jan
Datum:03.12. 13:53
Titulek:nemusíte se ptát,je to na googluodpovědět
Odměna uvolněných (mají to jako zaměstnání) funkcionářů v obci do 20 000 obyvatel:

Starosta Kroužecký 78 443
Místostarosta Židoň 69 031
Radní 61 186 (nejsou)
Zastupitel 53 341 (nejsou)

Neuvolnění(mají své zaměstnání):

Starosta 47 065 (není)
Místostarostka Hanslíková 42 360
Radní 9 413
Předseda výboru 4 707 (Šanda, Mrzílková)
Komise 3 923 (nemáme)
Zastupitel 2 353

Pokud má funkcionář více funkcí, měla by se mu vyplácet nejvyšší částka. Částky jsou bez odměn.
Jméno:Marie
Datum:04.12. 05:12
Titulek:Sláva vedeníodpovědět
Pořád jen nadáváte na vedení města a podivejte se. Mame hodneho starostu, zaridil nám pravnika na energie aby jsme se mohli poradit. Proč je tedy ve vasich ocich porad špatný co vše má ještě pro nás udělat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.12. 09:05
Titulek:kde jste se to dozvěděl???odpovědět
Prošla jsem si web města a nikde nic takového není!!! Takže starosta něco zařídil???? Vždyť byl proti!!!! Na minulém ustavujícím zasedání jsem navrhla, aby byla navázána spolupráce s panem Vlkem, poradcem pro občany na energetiku, tak jak to funguje v Kralupech. Můj návrh neprošel!!!! Kdyby něco starosta zařídil a kdyby byl slušný, tak řekne, že paní Spěváčková něco navrhla, on byl proti, ale prošlo mu to hlavou a JEJÍ návrh přece jen realizoval. Rozumíte???? Kdyby byl férový chlap, tak to udělá. Jenže on není férový. Kromě toho, nikde není uvedeno, že by starosta něco zařídil. Odkud to víte? Vy jste člen jeho tlupy?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.12. 09:05
Titulek:kde jste se to dozvěděl???odpovědět
Prošla jsem si web města a nikde nic takového není!!! Takže starosta něco zařídil???? Vždyť byl proti!!!! Na minulém ustavujícím zasedání jsem navrhla, aby byla navázána spolupráce s panem Vlkem, poradcem pro občany na energetiku, tak jak to funguje v Kralupech. Můj návrh neprošel!!!! Kdyby něco starosta zařídil a kdyby byl slušný, tak řekne, že paní Spěváčková něco navrhla, on byl proti, ale prošlo mu to hlavou a JEJÍ návrh přece jen realizoval. Rozumíte???? Kdyby byl férový chlap, tak to udělá. Jenže on není férový. Kromě toho, nikde není uvedeno, že by starosta něco zařídil. Odkud to víte? Vy jste člen jeho tlupy?
Jméno:Lenka
Datum:04.12. 13:57
Titulek:bylo to na fcodpovědět
Ano přesně tak. Byla navázána spolupráce s panem Vlkem, poradcem pro občany na energetiku, přesně, jak to funguje v Kralupech. Město to nebude stát nic, vše se platí ze státních peněz. Bylo to fc.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.12. 19:38
Titulek:pro Mariiodpovědět
Znovu opakuji: na minulém zasedání 11.10. jsem navrhla, aby město navázalo spolupráci s panem Vlkem, poradcem pro energetiku. Zastupitelstvo můj návrh neschválilo!!!! Nikdo mi neřekl, my už s ním jednáme. Nejednali. Až nyní se najednou objevila na facebooku zpráva, že s ním jednali a budou úřední hodiny pro občany. NIKDO neměl tolik slušnosti, aby napsal: zastupitelka Spěváčková navrhla zřízení energetického poradce, my jsme to neschválili,(protože to navrhla Spěváčková) ale pak, (abychom stoupli v očích občanů) jsme oslovili pana Vlka a zřídili post energetického poradce včetně úředních hodin pro občany. Byla by to slušnost! Mimochodem, hodně starších a méně informovaných lidí nemá počítač a často s ním neumí, nemá ani facebook. Nepřečtou si informace o poradci, ani kdy je na radnici. Sakra, proč už si to na radnici neuvědomí!!!! Stačilo by vylepit plakátky s velkými písmeny, aby to mohli přečíst i ti, kdo pořádně nevidí!!! Tak. Takže ty přiblblé poznámky si Marie pro příště odpusťte.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.12. 11:29
Titulek:rozpočet byl schválenodpovědět
Rozpočet na rok 2023 byl na zasedání dne 7.12.2022 schválen 15 hlasy. Koalice měla 12 hlasů (Hlinovský chyběl). Jak hlasovala opozice: proti jsem byla jenom já, hlasování se zdržela paní Mrzílková, Kelinová a Brodilová. Šanda chyběl. Priatka a Chvála ze SPD a paní Rajchertová z Neratovice jinak hlasovali PRO.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz