zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.11. 08:15
Titulek:Vzkaz premiérovi Fialoviodpovědět
https://www.czechfreepress .info/uvadime-videa/vzkaz- pro-premiera-petra-fialu-a -ostatni-cleny-vlady-cr.ht ml

Smažte mezery a poslechněte si vzkaz mladého člověka premiéru Fialovi, který plní rozkazy seshora.

"...Vydírají vás, chtějí vám ublížit? Před lety jste mluvil úplně jinak...Naše záchrana je ve sjednocení. Politikové za nás nic neudělají. Pane Fialo, má smysl podporovat boje, má smysl podporovat nenávist a rozdělení, má smysl urážet slušné lidi, že jsou ruští švábové...Nechceme jako lidstvo dojít ke svému konci..."
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.11. 15:30
Titulek:Chudáci politici na samitu měli hladodpovědět
Média napsala: Sedmadvacátý ročník klimatického summitu OSN uspořádal Egypt v přímořském letovisku Šarm aš-Šajch. (A.S.: A teď si představte tu hrůzu:) První dny nebyl přístup k pitné vodě a jídlu. Stálo tu jen pár stánků, kde si člověk mohl koupit sendvič za 10–15 dolarů. Postupně se ale takové zprávy dostaly do médií, takže ve čtvrtek se najednou ceny jídla zničehonic snížily, třeba o 50 procent, a stánky začaly rozdávat pití zdarma. Přičemž ještě ve středu za mnou chodili lidi, jestli náhodou nevím, kde by si mohli natočit trochu pitné vodu, že ji za celý den nenašli. A sice řada lidí dostala od egyptské organizace láhve na vodu v uvítacím balíčku, nemají je ale kde a čím naplnit. Jednoduše: lidi mají hlad a žízeň. (A.S.: Členové naší delegace včetně chudáka Fialy měli také hlad a žízeň. Třeba zkoušeli, jak se budeme cítit, až nebudou potraviny nebo na ně nebudeme mít a nebude téct voda).

Pozn.A.S.: Prosím, milí občané: pošlete našemu panu premiérovi nějaké jídlo! Určitě v Egyptě zhubnul (na Moravě se říká výstižně - zchudnul), ať trochu přibere.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz