zpět na forum

Jméno:Klára
Datum:13.11. 18:05
Titulek: Milí obohacovačiodpovědět
Tak už chodím i za bílého dne s pepřákem.Včera u nádraží přepadli 2 obohacovači mou kamarádku,vzali peníze,mobil,kreditky,kabe lku...Takhle krásně tu máme bezpečno.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.11. 08:36
Titulek:odpověďodpovědět
Není se co divit a bude hůř. Jen co lidé (myslím tím obyčejné naše lidi, ne obohacovače - to je hezký výraz) přijdou o střechu nad hlavou kvůli masivnímu zdražování všeho. Pokud se týká obohacovačů, už dnes se po městě potulují tlupy malých i větších spoluobčanů; když jde starý člověk (hlavně žena) nebo díte samo večer (a večer už je nyní hodně brzy), aby se báli. Rodiče nabádají děti, aby se jim vyhnuly, přešly na druhou stranu a dělaly mrtvé brouky. Nedej bože jim něco říci! Schytáte to a riskujete napadení. Ano, je to tak. STAROSTA je akorát manekýn na fotografování a stříhání pásky a nelze od něj očekávat, že se bude STARAT. Jiná města už zvažují úspory, způsoby jak pomoci lidem v nouzi, ale tady? 7. prosince bude zasedání, přijďte a řekněte jim do do očí!!! Bude se projednávat rozpočet, navrhnu zastupitelům, abychom vydali signál (ha ha) jak bude město pomáhat lidem. Už vidím, jak to neprojde! Ale zkusím to.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.11. 14:51
Titulek:Převzato z médií - idnesodpovědět
Jak je vidět, už je to i u nás....

"V Táboře útočí na lidi party mladistvých, mnohé oběti ale nevolají policii"
15. listopadu 2022
"Krátce před půlnocí 26. října přepadla skupina mladíků na Pražském sídlišti v Táboře muže, který přijel večerním vlakem z Prahy. Neznámí útočníci ho obestoupili, napadli a okradli. Radnice zaznamenala i další podobné případy, v nichž figurují skupinky mladistvých násilníků.Podle mluvčí táborských policistů Lenky Pokorné muže přepadla nejméně tříčlenná skupinka mladíků, kteří po poškozeném nejprve chtěli cigarety a peníze. Když jim nevyhověl, následovalo fyzické napadení. Muž ho neustál a upadl na zem. Mladíci mu poté měli prohledat kapsy a odcizit peněženku s penězi, osobními doklady a platební kartou,“ dodala mluvčí. Muž utrpěl zranění a přišel o pět tisíc korun. Lidé ale postupně hlásí i další napadení ve městě, v nichž figurují skupinky mladistvých. Přibližně před měsícem na náměstí T. G. Masaryka několik dívek povalilo na zem a zkopalo jedenáctiletou školačku. Na útok posléze upozornila její matka...


přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz