zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.11. 11:39
Titulek:Demonstrace a pochod proti vládě 17. listopaduodpovědět
Vážení přátelé,

DEMISE, či ODVOLÁNÍ VLÁDY Petra Fialy a vypsání předčasných voleb je možné. Potřebujeme jen sjednotit hodně lidí za tímto cílem. Přijďte, prosím 28. října 2022 na Václavské náměstí ve 14.hod a demonstrujte své přání na změnu vlády svou přítomností a svým občanským hlasem.

3.září. jsme naplnili Václavák, 28.září. jsme naplnili náměstí devíti měst v České republice. Třetí demonstrace proběhne opět koncentrovaně pouze na Václavském náměstí. 28. října se k Plánu Česká republika na 1. místě! připojí umělci, průmyslníci, svaz nezávislých odborů a další. Připojte se i Vy. Společně můžeme v naší zemi změnit cokoliv, co chceme.

Ladislav Vrabel
Česká republika na 1. místě!

Z Václaváku se půjde na Kavčí Hory za umožnění živého vystoupení v ČT a ČT 24 s peticí za odvolání vlády a vypsání nových voleb dle plánu Česká republika na 1. místě. Odchod z Opletalovy ulice ve 14.00 hod.okolo Václavského náměstí po magistrále až před Českou televizi. Od 15.hod demonstrace před ČT.
Jméno:Miloš
Datum:12.11. 12:35
Titulek:nikdo to za nás neuděláodpovědět
Trendy přicházejí od vítěze. Amerika slábne, Rusko posiluje. Hlavní Signalista nelhal, když tvrdil, že má obavy z toho, že se opět otočíme na východ.
Dělat si naděje, že nás Rusko zachrání je hodně naivní. Musíme se zachránit sami. Je to na nás svrhnout nepřátelskou vládu. Nikdo to za nás neudělá. Pokud nás vláda hrůzy stáhne do bídy, nikdo nás z ní tahat nebude. Na rozdíl od Ukrajinců nám nepomůže nikdo. A sami si nebudeme schopni pomoci. Zůstaneme v těch sračkách až do smrti. Je nejvyšší čas s tím něco udělat. Využiji první příležitost, která je 17. listopadu a půjdu spolu s dalšími lidmi, kteří chtějí změnu a kterým není jedno, že padáme do propasti bídy, na Václavák a odtud na Kavčí Hory.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.11. 09:17
Titulek:A to má být náš prezident!odpovědět
Rozhovor s Petrem Pavlem. Petru Pavlovi došla řeč… Otevřeně schvaloval invazi Sovětských vojsk do Československa v roce 1968.

https://www.youtube.com/wa tch?v=GH810YRwiOI
smažte mezery
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.11. 09:41
Titulek:A to má být náš prezident!odpovědět
Rozhovor s Petrem Pavlem. Petru Pavlovi došla řeč… Otevřeně schvaloval invazi Sovětských vojsk do Československa v roce 1968.

https://www.youtube.com/wa tch?v=GH810YRwiOI
smažte mezery
Jméno:Dr. Novák
Datum:14.11. 11:48
Titulek:škatulkalizace republikyodpovědět
Dobrý den,
zda někdo byl či nebyl komunista, je mi jedno. Rozlišuji lidi na dobré a špatné, hodné a zlé, poctivé a nepoctivé atd. Sám vím o lidech, kterými je dnes opovrhováno jako agenty StB, přičemž chránili národohospodářské zájmy, nezavírali žádné Havly. Stejně tak vím o disidentech, jejichž jediný světonázor se nacházel na dně levného alkoholu, v klíně povolné ženy a v tabákovém dýmu z Partyzánek.
Vím o lidech, kteří jsou komunisté dodnes. Z přesvědčení. A přesto je uctivě pozdravím, protože si úctu zaslouží. A znám i lidi, ohánějící se pravdou, láskou, morálkou, jejichž životním motorem je však lež, nenávist a závist.
Zkrátka člověk buď dobrým je, nebo dobrým není. Rozhodují jeho činy. Když nekandiduje pan Skála ani pan Blaško, tak musím ještě dobře zvážit, komu svůj hlas, dožiji-li se dne voleb, dám. Nejspíš tomu, u koho získám pocit, že je dobrým člověkem. Protože ze zkaženého člověka nic dobrého nikdy nevyjde.
Dr. Novák
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.11. 08:30
Titulek:Demonstrace- média už perlíodpovědět
Německý Deník nezůstává pozadu:

Titulek: Útok na Kavčí hory? Dezinformátoři chystají tah na Českou televizi

Text článku: Příznivci iniciativy „Česká republika na 1. místě“ se šikují na další demonstraci do hlavního města. U příležitosti státního svátku, svolávají na 17. listopadu shromáždění na Václavské náměstí, odkud se ale tentokrát hodlají vydat na Kavčí Hory, před budovu České televize. Chtějí si vymoci výstup v živém vysílání veřejnoprávní televize.Demonstranti se „pod koněm“ sejdou ve 14 hodin, následně se vydají okolo Václavského náměstí po magistrále až před Českou televizi. „Poslal jsem dopis do ČT a požádal jsem, aby několik z nás nechali vystoupit ve svátek 17. listopadu v přímém přenosu,“ uvedl Ladislav Vrabel, který protesty organizuje.

Pozn. A.S.: "Co je dnes desinformací, to je zítra informace, tvrdí známé úsloví. Škoda, že s holí bych na Kavčí Hory nedošla. Jinak bych tam byla také. Už vidím ty zástupy těžkooděnců za rohem, připravené k útoku na demonstranty."
Jméno:Jarda
Datum:17.11. 09:06
Titulek:Protidemonstrace odpovědět
Starosta Tetína Matěj Hlavatý vyzval všechny odpůrce "desolátů a proruských švábů" aby přestali být přizdis.áči a vyšli do ulice. Je přesvědčen, že česká vlajka patří jim všem stejně jako Česká republika, nejen nejhlasitější skupině, která si uzurpuje státní symbol a přitom má na rubu ruskou vlajku. Je na čase nezavírat před tím oči.

To budou na Václaváku brát lidem české vlajky? Budou se o ně rvát? Jak to provedou s Českou republikou? Budou ji okupovat? Pan Hlavatý je něco jako starosta Řeporyj Novotný, tomu chybí jen ta namalovaná pusa.
Jméno:Jana
Datum:17.11. 09:29
Titulek:proč neodpovědět
Jen si té demonstrace mládenci užijte. Dokud to jde. Vy v tom děsivém zadlužení (hlavně pro Ukrajinu) budete prožívat nejhezčí roky života. Vy si téhle "demokracie" užijete do sytosti...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.11. 10:21
Titulek:Usnesení předsed. SPD a moje vlajkaodpovědět
Vážení přátelé,
odmítáme krácení rodičovské a další asociální návrhy Fialovy vlády. Podporujeme pracující
rodiny s dětmi. Energetickou chudobou jsou v České republice ohroženy stovky tisíc lidí.
Fialova vláda jen nečinně přihlíží propadu statisíců domácností do chudoby a dluhů i krachům
mnoha firem. Máme nejvyšší ceny energií v EU. Požadujeme demisi Fialovy vlády. Hnutí SPD
odmítá bezprecedentní zadlužování našeho státu vládou Petra Fialy. Navrhujeme přesměrovat zbytné výdaje k našim potřebným občanům a podnikatelům. Stejně jako Maďarsko odmítáme finanční pomoc států EU Ukrajině ve výši 18 miliard eur. Odmítáme nátlak Bruselu vůči Maďarsku.

A ještě k české vlajce. Vlaje mi stále na balkoně a můžete se přesvědčit, že na rubu NENÍ ruská vlajka, stejně jako tomu bylo u českých vlajek už 2x na Václaváku při demonstracích PROTI vládě a její (ne)činnosti. Ten Hlavatý (člen předsednictva STAN) je takový milý chlapec, moc se mi líbí, už jen ten nám tu chybí. Starostuje v Tetíně u Jičína (taková miloučká roztahaná starobylá vesnička mezi lesy), kde žije 154 obyvatel, jeho součástí je i vesnice Vidoň s 31 stálými obyvateli. Asi to tam nikdo nechtěl dělat. Podle vzhledu tam žijí obyvatelé, kteří se o své chalupy a okolí starají a nejsou s nimi problémy. To se pak starostuje...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.11. 12:15
Titulek:https://www.facebook.com/R aptorTV.cz/odpovědět
Přímý přenos.
Demonstruje se před věznicí Ruzyně za propuštění politických vězňů (Tušl s Čermákem) - odsouzeni natvrdo za verbální "zločin".
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.11. 13:40
Titulek:přímý přenos z demonstraceodpovědět
Na Raptor-TV.cz přímý přenos z průvodu demonstrantů k ČT na Kavčích horách. Hodně lidí, pomalu se probouzejí, jsou jich desetitisíce...nebát se postavit se režimu. Můj splihlý prapor visí na balkoně, ale to bych vážně neušla ani nevydržela...jo, před lety, to bylo jiné...proti migrantům a EU. Nemohu být v Praze, tak bojuji perem, spíš klávesnicí. A ústy na zasedání zastupitelstva.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.11. 16:02
Titulek:co řekl Rakušan:odpovědět
Daň za podporu Ukrajiny:

Rakušan "vysvětlil", jak vnímat rekordní zvýšení cen energií. " I přes veškerou pomoc vlády ceny energií budou vyšší, něž byly třeba v loňském roce. Ale tohle je daň za naši nezávislost a naší svobodu. Tohle je daň za to, že stojíme na správné straně", prohlásil tento dementní fanatik. Musel nám to blbcům vysvětlit, neboť jeho se to netýká. On na to má a asi i nadále mít bude...

Mimochodem, nejlepší "transparent"(a bylo jich tam nepočítaně! Žádné unifikované plakáty, ale výtvory většinou domorobo, třeba s chybou, ale upřímné...) byl s vyobrazením hlav členů vlády v pytli na mrtvoly (a lá Putin na MV).
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.11. 07:56
Titulek:Demonstrace a pochod proti vládě 17. 11odpovědět
Včera podalo nejméně 20 000 lidí obdivuhodný výkon. Pět kilometrů z Opletalky na Kavčí hory, většinou v prudkém dešti, pak promoklí čtyři hodiny stát na demonstraci a reagovat na řečníky a pak zpátky pět kilometrů na Národní třídu, samozřejmě to byly ty nejstatečnější zbytky. Možná pár set, ale stejně překvapili dav na Národní. A policie s nimi. Stejně promoklí jako demonstranti. Před všemi klobouk dolů. Samozřejmě jenom některá média je vzala na vědomí. Kupodivu se na ně nevyřítili těžkooděnci, je vidět, že vláda si to přece jen nemůže dovolit. To by vyvolalo celonárodní odpor. Možná. Asi musí být ještě hůř, pak se lidé přidají. Samozřejmě jsem se nemohla zúčastnit, to by byla moje smrt (moje smrt, někoho radost), nejen ta štreka, ale i déšť a zima. Moje práce je teď zastupitelstvo a neratky. Kromě toho životní prostředí ve městě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.11. 16:48
Titulek:opravaodpovědět
Demonstrace před TV trvala dvě hodiny, ne čtyři. Ale i ty dvě hodiny + pochod tam a zpátky občas v lijáku jsou hodné obdivu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.11. 15:57
Titulek:Dne 17. listopadu 1939 popraveni....odpovědět
Dne 17. listopadu 1939 bylo popraveno německými nacisty devět studenských předáků. Zapamatujme si jejich jména:

Ing. Marek Frauwirth, 28 let,
JUDr. Josef Adamec, 30 let,
MUDr. Jan Černý, 25 let,
JUDr. Jaroslav Klíma, 26 let,
JUDr. Bedřich Koula, 26 let,
doc. PhDr. Josef Matoušek, 33 let,
JUDr. František Skorkovský, 30 let,
Ing. Václav Šaffránek, 19 let
a PhDr. Jan Weinert, 25 let

Čest památce studentů a studentských předáků popravených 17. listopadu 1939 v Ruzyni!

Čest a hluboká úcta všem, kdo bojovali za naši vlast proti německé okupaci!

A hanba všem, kteří dnes plivou na jejich památku!
Jméno:Miloš
Datum:19.11. 14:50
Titulek:Kdo jsmeodpovědět
My jsme se nenaučili sami sobě vládnout. Pro nás je stále republika vlastně cizí organismus. Po třista let jsme byli otroky jiných. Vídně. Berlína. Moskvy. Každé z těchto silných epicenter moci nám vtisklo svou vlastní představu, jak máme fungovat. Dokázali nás zkrotit. Ten nepokojný, odbojný bójský kmen s tisíciletou tradicí. S tisíciletou historií. Prahou, jedním z věčných měst světa. S kmenem, který má jeden z nejkrásnějších a nejkomplikovanějších jazyků na světě, schopných vyjádřit nejjemnější nuance vědomí. Národem, který má intelekt vetkaný přímo do vlastní podstaty.

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.11. 10:36
Titulek:texty z transparentů na demo u TVodpovědět
Ať žije česká lidová tvořivost!
-------------------------- --------------------
Máš-li strach o srdce pumpu, nezapínej TV žumpu.

Za evro či doláče, lže presitut Moláček (= novinář píší pro Deník N)

Z potu naší práce, platíme si vlastizrádce.

Dezinformace se šíří v naší české televizi.

Já jsem světlo, jednota, rozpouští se temnota.

Naše česká televize vysílá jen lživé vize, koukám na ni odmala, teď mě s...Fiala.

ČT patří všem, ne jen vyvoleným.

Chceme pouze čistou pravdu, ne tu vládní propagandu, děláte to okatě, běžte rači k lopatě.

Děkuji ti TV vřele, strč si zprávy do p....

a další....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz