zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.11. 15:54
Titulek:Demonstrace Milionů chvilek pro demkraciiodpovědět
Málem jsem zapomněla na demonstraci Milionu chvilek pro demokracii, tentokrát proti strachu (jakému?) 14.10 na Václaváku. Na první pohled mě zarazilo, jak byly mezi lidmi zachovány pravidelné rozestupy. Pak ovšem vypadal celý Václavák zaplněný víc, než bylo na demonstraci proti vládě. Tam byla místa, kde se lidí málem umačkali, třeba u Domu módy, tam šlo o život, naštěstí tam byli většinou starší lidé a ti nepropadli panice a ukázněně se posunovali. Místy tvořili lidé velké či malé shluky, o kus dál byly volnější plochy. Asi dostali chvilkaři pokyny kvůli těm rozestupům, jeden ajťák mi dokonce tvrdil, že se takový dav dá počítačově vytvořit nebo zvětšit. Protože je to tak pravidelné.Já jsem ovšem počítačový negramota, ale dnes je možné vše.
Jméno:Milan
Datum:01.11. 15:56
Titulek:nebyli tam jenom Češiodpovědět
Prý tam bylo hodně Ukrajinců, projevy byly překládány do ukrajinštiny. U nás v Česku.
Jméno:Vidlák v zastoupení
Datum:02.11. 12:29
Titulek:Vidlákovy kydyodpovědět
Miliony chvilek měli plný servis. Všechny zpravodajské kanály neúnavně informovaly už před týdnem. Fejsbůk byl plný výzev, aby lidi přišli, protože je třeba těm proruským kolaborantům ukázat, zač je toho loket. Každému nabízeli stovku slevy na cestovném, aby lidi přišli. Organizovali autobusy zdarma, kterými přiváželi účastníky ve velkém. Od rána jely Novinky jako tlampač, aby pravdomluvní demokraté nezapomněli, že se bude demonstrovat za pokračování války, bo napadená Ukrajina si může dovolit plýtvat životy za členství v NATO. Demonstrace měla profesionální organizaci, široké materiálně vyfutrované zázemí, byli schopni platit lidem jízdné, byli schopni vypravovat autobusy, měli pozvané mediálně velmi známé osobnosti, média propagovala a propagovala…… a tihle všichni rukou společnou dokázali to, co jeden Vrábel pendlující mezi Srbskem a Českou republikou s pár lidmi dělajícími to na koleni…Dezoláti se svolali sami, zaplatili si cestu sami, sami si na rybářské pruty navěsili české vlajky, sami dojeli a zase odjeli. Jeden Vrábel vydá minimálně za dva Mináře… Nebo ještě lépe – jeden Vrábel na koleni udělá to samé, co Milion chvilek, Česká televize, agentura ČTK, Novinky, Seznam zprávy, umělecká fronta a neomezené financování dohromady… Parta dezolátů z vesnice, která se svolává samizdatovými mediálními cestičkami, je v podstatě stejně silná jako ojrohodnotní liberálové, kteří se zadara dostanou až na náměstí a koupou se ve sponzorských darech. I přes všechny rozpory, nedorozumění a chyby, Milion chvilek není silnější než Česká republika na prvním místě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.11. 20:05
Titulek:co na závěr prohlásil M. Kubalodpovědět
No co by: Na závěr reportáže z demonstrace Milionu chvilek z Václavského náměstí 30.10.2022 prohlásil Michal Kubal: "Tolik odsud z Kyjeva". Tak nevím, že by věštecké schopnosti pana reportéra?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz