zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.09. 11:15
Titulek:Demonstrace dne 28.9. 2022 na Václaváku ve 14.00odpovědět
Z diskuze na Neviditelném psu:

Volby: Zlikvidujme ve volbách pětikolku. Pokud to dokážeme, tak jsme se sjednotili. Ukažme, že my se dokážeme domluvit. Tyto komunální volby musejí být demonstrací naší občanské síly. Zároveň jsme v nejlepším postavení. Uvidíme námi zvolené kandidáty v komunálu i senátu. Než budou předčasné volby do sněmovny, budeme už vědět, na čem jsme. Už budeme vědět, kdo se nejen ohání zájmem o lidi, ale skutečně to dělá. Parlamentní volby budou až naposled. My nejprve uvidíme, jak si vedou a pak je teprve budeme volit. Co víc si přát?

Demonstrace: Přijďme na demonstraci 28.9.2022 na Václavák. Nedbejme na to, kdo nás svolal, nelustrujme řečníky. Někdo to svolat musí a slouží tím nám. Přijďme tam znovu zahulákat vládě do oken. Přijďme tam, bude nás ještě víc než posledně a ukažme nejen pětikolce, že jsme za ten měsíc urazili kus cesty. Ukažme i těm posledním pochybovačům, že my jsme Česká republika a táhneme za jeden provaz. Kandidáty budeme volit ve volbách. Ne tam na náměstí. Tam si je jdeme poslechnout a zhodnotit. Jdeme si tam vzít zpátky právo na odpor.

První krok jsme udělali na Václaváku. Druhý krok udělejme u voleb. Třetí a čtvrtý bude opět pod koněm. Ukažme vládě, pochybovačům i všem ostatním, že jsme se sjednotili za Českou republiku, za náš národ a za naší vlast. Ukažme, že my jsme víc než politika, že se mají čeho bát, protože už nás není hrstka a nenecháme se rozeštvat.
Jméno:Jan
Datum:25.09. 19:58
Titulek:video z demonstrace 3.9.2022odpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=CckHr6MacLo

pozor na mezery
Jméno:Jan
Datum:25.09. 20:14
Titulek:pozvánka ne demonstraciodpovědět
Česká republika na 1. místě!
28. 9. 2022 / 14:00 / Václavské náměstí

Přijeďte hlavně do Prahy, abychom zaplnili Václavák jako minule. Jestli se do Prahy nedostanete, doražte do Brna (Zelný trh), Plzně (Náměstí republiky), Liberce (Soukenné náměstí před kulturákem), Českých Budějovic (Náměstí Otakara II.), Uherského Hradiště (Masarykovo náměstí), Karviné (Náměstí TGM), Havířova (Náměstí republiky) a dalších měst. Demonstrace bude telemostem přenášena na obrazovky na náměstích ostatních měst.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz