zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.09. 11:15
Titulek:Demonstrace dne 28.9. 2022 na Václaváku ve 14.00odpovědět
Z diskuze na Neviditelném psu:

Volby: Zlikvidujme ve volbách pětikolku. Pokud to dokážeme, tak jsme se sjednotili. Ukažme, že my se dokážeme domluvit. Tyto komunální volby musejí být demonstrací naší občanské síly. Zároveň jsme v nejlepším postavení. Uvidíme námi zvolené kandidáty v komunálu i senátu. Než budou předčasné volby do sněmovny, budeme už vědět, na čem jsme. Už budeme vědět, kdo se nejen ohání zájmem o lidi, ale skutečně to dělá. Parlamentní volby budou až naposled. My nejprve uvidíme, jak si vedou a pak je teprve budeme volit. Co víc si přát?

Demonstrace: Přijďme na demonstraci 28.9.2022 na Václavák. Nedbejme na to, kdo nás svolal, nelustrujme řečníky. Někdo to svolat musí a slouží tím nám. Přijďme tam znovu zahulákat vládě do oken. Přijďme tam, bude nás ještě víc než posledně a ukažme nejen pětikolce, že jsme za ten měsíc urazili kus cesty. Ukažme i těm posledním pochybovačům, že my jsme Česká republika a táhneme za jeden provaz. Kandidáty budeme volit ve volbách. Ne tam na náměstí. Tam si je jdeme poslechnout a zhodnotit. Jdeme si tam vzít zpátky právo na odpor.

První krok jsme udělali na Václaváku. Druhý krok udělejme u voleb. Třetí a čtvrtý bude opět pod koněm. Ukažme vládě, pochybovačům i všem ostatním, že jsme se sjednotili za Českou republiku, za náš národ a za naší vlast. Ukažme, že my jsme víc než politika, že se mají čeho bát, protože už nás není hrstka a nenecháme se rozeštvat.
Jméno:Jan
Datum:25.09. 19:58
Titulek:video z demonstrace 3.9.2022odpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=CckHr6MacLo

pozor na mezery
Jméno:Jan
Datum:25.09. 20:14
Titulek:pozvánka ne demonstraciodpovědět
Česká republika na 1. místě!
28. 9. 2022 / 14:00 / Václavské náměstí

Přijeďte hlavně do Prahy, abychom zaplnili Václavák jako minule. Jestli se do Prahy nedostanete, doražte do Brna (Zelný trh), Plzně (Náměstí republiky), Liberce (Soukenné náměstí před kulturákem), Českých Budějovic (Náměstí Otakara II.), Uherského Hradiště (Masarykovo náměstí), Karviné (Náměstí TGM), Havířova (Náměstí republiky) a dalších měst. Demonstrace bude telemostem přenášena na obrazovky na náměstích ostatních měst.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:28.09. 12:28
Titulek:Dnešní demonstrace 28. 9. 2022 - živě!!!odpovědět
Přímý přenos na iDnes - kupodivu. Vásclavák je opět plný a to jsou místní demonstrace v Berně, Ostravě a možná i někde jinde.

https://www.idnes.cz/zprav y/domaci/demonstrace-vlada -zdrazovani-inflace-ceny-e nergii.A220928_070427_doma ci_imat

Bez mezer!
Jméno:Simča
Datum:28.09. 14:26
Titulek:i jinceodpovědět
V Brně, Plzni, Liberci, Českých Budějovicích, Uherském Hradišti, v Karviné, Havířově či Nejdku. Velká demonstrace v Ostravě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:29.09. 17:59
Titulek:Záběry z demonstrace v Ostravě odpovědět
https://www.novarepublika. online/2022/09/zeptejte-se -lidi-demonstrace-ostrava- 28-9-2022

smažte mezery
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:30.09. 06:51
Titulek:Volby v Itálii - premiérka G. Meloniováodpovědět
Patří to sem, i když se týká Itálie. Velmi poučný projev G. M. na světovém kongresu rodiny v roce 2019

"Věřím ve společnost, ve které každá volba přináší nějaké důsledky a vy jste za ně odpovědní. Odmítám společnost, ve které se každé přání nebo rozmar stane právem, kde nemám žádnou odpovědnost, mám pouze práva. To odmítám. To je špatně.

Proč je rodina nepřítelem? Proč je rodina tak děsuplná? Existuje jedna odpověď na všechny tyto otázky. Protože nás definuje. Protože je to naše identita. Protože vše, co nás definuje, je nyní nepřítelem pro ty, kteří nechtějí, abychom měli nějakou identitu a jejichž cílem je, abychom se stali perfektními konzumními otroky.

Proto útočí na genderovou identitu, proto napadají rodinnou identitu. Nemohu se identifikovat jako Italka, katolička, žena, matka. Ne. Musím být občankou X, pohlavím X, rodičem 1, rodičem 2. Musím být číslo. Protože když jsem jenon číslem, když již nemám žádnou identitu nebo kořeny, stanu se perfektním otrokem v rukou finančních spekulantů. Perfektním spotřebitelem.

To je, proč vyvoláváme tolik obav. Protože nechceme být čísly. Budeme bránit hodnotu lidské bytosti. Každé lidské bytosti. Protože každý z nás má jedinečný genetický kód, který je neopakovatelný. Budeme bránit Boha, vlast a rodinu. Ty věci, které vyvolávají takový odpor. Uděláme to, abychom bránili naši svobodu, protože nikdy nebudeme otroky a prostinkými spotřebiteli v rukou finančních spekulantů. To je naše mise.

Chesterton napsal před více než stoletím, že ohně budou zapáleny, aby se potvrdilo, že dvě a dvě jsou čtyři, meče budou vytaseny, aby bylo dokázáno, že listy jsou v létě zelené.

Ten čas nastal. Jsme připraveni."

"My také." Pozn. A.S.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz