zpět na forum

Jméno:Marie
Datum:10.09. 13:31
Titulek:Tvrdé či včerejší pečivoodpovědět
Lidi ,dávejte si pozor,navzdory inflaci a zvyšování cen se nás prodejci a výrobci pečiva snaží obalamutit tím,že míchá staré pečivo s novým.Buď je zmrzlé anebo tuhé,že si o něj vylámete zuby.A hezky za plnou ...palbu.
Jméno:Jana
Datum:17.09. 07:03
Titulek:robotizaceodpovědět
V Albertovi přidělali samoobslužky.Je to chaotické,málo drobných,lidi s tím neuměj,tak k tomu personál furt musí běhat.Ale vedení ušetří.Na síle.Lidi jako personál zredukují a budou nás obsluhovat roboti...Nová doba.
Jméno:Alena
Datum:18.09. 08:17
Titulek:samoobslužné pokladnyodpovědět
Také tyto pokladny nesnáším, ať tam dají 1 nebo 2 pro ty, kterým vyhovují, ale zanechají i stávající pokladny. Stejně k nim musí neustále běhat personál a pomáhat hlavně starším lidem. Hlavně že se ušetří pracovní síly, ať jdou raději na pracák a berou podporu, než by seděli za pokladnou.
Jméno:Jitka
Datum:18.09. 14:46
Titulek:mě tam spíš vadíodpovědět
Ty primitivní Romky v lahůdkách.Ta jedna se špínou za nehty,vlasy se jí rousňají v salámech,chcete 15dkg,dá Vám půl kila,nepozdraví,nerozloučí se....Už jsem jim to několikrát psala na stránky,ale to je jako když hrách hází.
Jméno:Anonym
Datum:18.09. 18:47
Titulek:proč tu jsouodpovědět
Jim je jedno co si myslí zákazníci. Mají miliardové zisky a jsou zde tady pro ně a aby prodali šmejdy, které by v jejich zemi neprodali. Třeba německé šmjdové potraviny určené pro východní země, kde sní všechno.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.09. 07:11
Titulek:pečivo lze koupit levněodpovědět
U Šrámka prodávají velmi levně prošlé pečivo. Někde s ním švindlují a tady můžete ušetřit. Malý chléb místo 30,- Kč stojí 10,- . Musíte ho ale vyndat z igelitu, kde rychle zplesniví a dát do bavlněné utěrky. Nemyslím, že je na tom něco špatného, jako malé dítě si pamatuji, jak bylo po válce vše na lístky (potraviny) a na body (oděvy a boty), zbytek na volném trhu hodně za draho. Ale nikdy jsem netušila, že se dožijeme takto špatných časů, tedy oni budou ještě horší, ty sliby pana Fialy nelze brát vážně. Dnes na dvojce hovořila excelentní ekonomka paní Švihlíková. Zhodnotila naši situaci a pozdní a špatná opatření naší vlády. Bože, dej nám do budoucna sílu. Pryč s emisními povolenkami a green dealem a také pryč s naší vládou.
Jméno:Hanka
Datum:20.09. 16:28
Titulek:A kde??!odpovědět
Šrámek má 2 prodejny-naproti 3.ZŠ a u pekárny.U pekárny když příjdete v 9hodin si pro koláče,doma zjistíte,že jsou na vylámání zubů a včerejší.Ani Vás neupozorní,hezky za plnou cenu.A u školy to samé,když se nezeptáte,zda-li je to dnešní,jsou schopni Vám nabídnout pečivo z předešlého dne.A nějaká sleva??!Tu tedy nepamatuji.Když koupím chléb,musím ho prohmatat,zda-li je čerstvý a ne už tuhý.
Jméno:Marie
Datum:22.09. 03:29
Titulek:je to takodpovědět
Dost se zhoršili.Chodím radši do boudy na Kojetické.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz