zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.08. 20:18
Titulek:Export ruské ropy ropovodem družba se zastavilodpovědět
Export ropy jižní větví ropovodu Družba se počátkem srpna zastavil. Na vině je tentokrát zřejmě Ukrajina, která zastavila tranzit přes své území. Podle ruské společnosti Transněfť ukrajinský provozovatel ropovodu s odvoláním na sankce nepřijal platbu za tranzit a jižní větev ropovodu zásobující Maďarsko, Slovensko a Česko uzavřel. Ukrajina zatím tuto informaci nijak nekomentovala.
Zdroj: https://www.idnes.cz/ekono mika/zahranicni/rusko-druz ba-plynovod-madarsko-popla tky-export-ropa.A220809_12 5801_eko-zahranicni_jla
Jméno:Marek
Datum:10.08. 13:48
Titulek:...odpovědět
Ukrajina zastavila tranzit přes své území, protože neobdržela platbu od Ruska. Rusko úhradu odeslalo, nicméně se mu vlivem sankcí vrátila zpět. Takže ne že Ukrajina platbu nepřijala, původně ji prostě vůbec nedostala. Docela rozdíl, ne?
Jméno:Sigimer Sysel
Datum:12.08. 20:29
Titulek:Je to důvěryhodné?odpovědět
U tak vážného varování byste neměla mít v titulku takovou hrubku, paní spěváčková! No, je to, jak jste nedávno psala - dneska píše na internet kdejaký.......... :-)))))))!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.08. 06:41
Titulek:to jsou věci....odpovědět
Máte na mysli velké písmeno v názvu ropovod Družba? Ale, ale. A co vaše malé s ve jméně Spěváčková, to vám nevadí, vy provokatére? Nejste náhodou z nějaké vesmírné mise, přinášející svobodu, která má spasit Neratovice?
Jméno:Jiří
Datum:09.08. 20:29
Titulek:Ropa byla zastavena ČR, SR a Maďarskuodpovědět
Ukrajinci nám poďakovali fackou, zastavili nám ropu.

https://www.youtube.com/wa tch?v=Y7eCpVHwwpQ

smazat mezery
Jméno:Jiří
Datum:09.08. 20:33
Titulek:Ne Rusko, ale Ukrajina zastavila ropuodpovědět
R. Fico: "Jak u debilov…"

Diskuze: Len podotýkam že bola zastavená len južná vetva ropovodu Družba, severná do Poľska a Nemecka funguje naďalej &#129300; NÁHODA?

https://www.youtube.com/wa tch?v=uXnSiF_tgjo

smazat mezery
Jméno:Jirka
Datum:11.08. 06:50
Titulek:pravdaodpovědět
„Ruské společnosti Transněfť byla bankou vrácena platba za přepravu ropy ukrajinským územím. Platba byla zamítnuta a peníze poslány zpět na účet Transněfti kvůli sedmému balíčku sankcí, který Evropská unie na Rusko uvalila. Z uvedeného důvodu ukrajinská společnost Ukrtransnafta pozastavila přepravu ropy ropovodem Družba.
Maďarská skupina MOL, která na Slovensku vlastní též rafinerii Slovnaft, však Ukrajině a Rusku společně se Slovnaftem navrhla řešení pro obnovení dodávek: tranzitní poplatky samy zaplatí.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz