zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:31.07. 08:19
Titulek:Prezentace volebních stran a hnutí v Listech odpovědět
RONED@email.cz RONED@email.cz

Fwd: FW: možnost prezentace volebních stran v Listech města Neratovice

Zasílám prro info předsednictvu a vybraným kandidátům Neratovic.

---------- Původní zpráva ----------
Od: Lencová Jana <Jana.Lencova@neratovice.c z>
Datum: 20.07.2022 16:37:33

Předmět: FW: možnost prezentace volebních stran v Listech města Neratovice

Dobrý den, pro urychlení po podání kandidátní listiny Vám zasílám informaci od p. Kovářové k možné prezentaci :


Vážení,
vždy před komunálními volbami mají jednotlivé volební strany možnost prezentace v městském zpravodaji.

Rada města na svém květnovém jednání schválila níže uvedené usnesení.

Usnesení:
Rada města Neratovice schvaluje prezentaci volebních stran v zářijových Listech města Neratovice v maximálním rozsahu 1 strana A4, za cenu 3.500 Kč za stranu A4.

Podklady do Listů zašlete nejpozději
do 10. srpna 2022 paní Kovářové na adresu:
redakce@neratovice.cz

Zároveň prosím do e-mailu uveďte kontaktní údaje a adresu pro vystavení faktury, která Vám bude zaslána.






Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.08. 20:02
Titulek:provokace nebo pravda? odpovědět
Vážený pane či paní pod přezdívkou "Mladé pušky ODS". Bohužel, nemohu vás příspěvek týkající se Petra Vrány zveřejnit, nenechám se popotahovat po soudech. Máte možnost se dostavit osobně na zasedání zastupitelstva dne 5. září a vznést dotaz na zastupitele za ODS.
Jméno:k příspěvku
Datum:04.08. 20:44
Titulek:dobrý den,odpovědět
myslel jsem, že toto je platforma bez cenzury, no jak vidím, tak cenzurapřešla už i sem, jde to s městem z kopce. V případě soudu se za vás postavím, ale sám se nechci ukazovat na veřejnosti v obavě o svůj život.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.08. 06:17
Titulek:kdo si platí, ten rozhodujeodpovědět
Ale, ale, ale..tak cenzura. To jsou hodně silná slova. Protože ve svém příspěvku uvádíte věci, které si koledují o žalobu, ne na vás, ale na mě, že jsem jej zveřejnila, tak je zde cenzura. Takže vy máte obavy o svůj život, zatímco na mém životě nezáleží. Já mám za vás strkat hlavu do oprátky, obrazně řečeno. Pindy, pindy, pindy. Možná, že nakonec ten příspěvek neměl poškodit Vránu, ale mě. Volby se blíží a u koryt bude mačkanice. Každý způsob, jak odstranit konkurenci, je dobrý. Tak v září na zasedání na shledanou. Hrdino....
Jméno:mladé pušky
Datum:06.08. 14:05
Titulek:je mi lítoodpovědět
, že jsem vás takto popudil. Ovšem pointa zůstává, chci, aby se město dozvědělo pravdu, stejně jako to děláte vy po dlouhé roky. Vždyť přece takové informace nelze zamlčovat.

Co kdyby jsme udělali kompromis a napsali to jako nějaký detektivní příběh, který určitě není skutečný. Ti chytří pochopí.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:07.08. 18:56
Titulek:proč neodpovědět
Neodvedu si to představit, ale tak to zkuste....
Jméno:Zuzka
Datum:07.08. 19:38
Titulek:provokaceodpovědět
Vůbec na to nereagujte, paní Spěváčková. Je to jasná provokace proti vám.
Jméno:Jiří
Datum:10.08. 15:02
Titulek:Souhlasím,odpovědět
vypadá to jako pokus zbavit se 2 lidí zároveň. Na radnici nejspíš chttějí zachovat status quo bez nových lidí
Jméno:Jirka
Datum:11.08. 06:28
Titulek:otázkaodpovědět
Dvou? Koho?
Jméno:Jiří
Datum:14.08. 13:53
Titulek:je tu to pořád,odpovědět
nejen útoky na paní Spěváčkovou a provokace, ale také na mladého pana Vránu. Oba jsou silný vítr v Neratovicíké politice a je na nich vidět, že mají dost energie.

Osobně tipuji, že někdo na radnici by velmi rád zamázl oba dva. Bude klid od otravný Spěváčkový ale taky od mladýho a doufám ještě nezkaženýho člověka , kterej nepřistoupí na radniční hry.
Jméno:Anna Spěváčková, zastupitelka za SPD <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.08. 07:02
Titulek:odpověďodpovědět
Dokud mi to myslí a jsem jakž takž zdravá, nenechám se srazit na kolena. Už se o to radnice mnohokrát pokoušela. Těch trestních oznámení pro pomluvu co jsem přežila. Všechny byly shozeny ze stolu. V roce 2017 soud s tajemníkem Petrem Svobodou, který mě žaloval pro poškození jeho dobrého jména a chtěl po mě nejen omluvu, ale i padesát tisíc (!) proto, že jsem ho nazvala pravým jménem za neskutečnou loajalitu s vedením radnice. Naštěstí u soudu zvítězila svoboda slova. Radnice za každou cenu chtěla dosáhnout zrušení Spolku občanů Neratovic, jehož jsem předsedkyní, ale nepovedlo se jim to. A bylo by toho víc. Arogance, urážky, ponižování a jiné metody. Kdo ví, co se vlastně děje na radnici, ty útoky musí mít nějaký velmi vážný důvod. Nebo je to jen snaha uhájit nabytou moc? Pokud se týká pana Vrány, je Ódeesák, ti tu vždy vládli a chtějí vládnout zase. Jen potřebují parťáka do počtu. Šanda, Prošková? Kdo ví.
Jméno:my
Datum:15.08. 16:36
Titulek: držíme palceodpovědět
Už aby to táhlo od válu,včera bylo pozdě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.08. 19:48
Titulek:domnívám se....odpovědět
Ano. Díky. Jenže se obávám, že se objevilo hnutí, jehož program až nápadně kopíruje plány systému Mrzílková, Lenc a spol., a má zřejmě nalákat voliče na zdánlivě nové tváře a nasbírat část hlasů, aby je nepobraly nynější opoziční strany a hnutí. Jakmile bude po volbách, všechny spřízněné subjekty se spojí a sestaví koalici, která bude mít většinu hlasů (min. 11) a bude vládnout mnohem razantněji než ta současná. Ta nám ukáže, co je to svoboda slova a demokracie. Jak se říká, po čertu přijde ďábel.
Jméno:Syn
Datum:15.08. 20:05
Titulek:Anoodpovědět
Vy jste vědma!!!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.08. 20:27
Titulek:Občas se něco splní. Bohužel..odpovědět
Jsem vodnář. Osobnost Vodnáře.
Vodnáře jen tak snadno nepřehlédnete, rádi plavou proti proudu a mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Největšími hodnotami pro tyto zvláštní osobnosti je svoboda a přátelství a jejich myšlení je o krok napřed oproti své době. Pro své idealistické názory se často potýkají s nepochopením. Vodnáři jsou pod vládou živlu vzduchu, jenž jim dává bystré myšlení a touhu šířit poznání.
Jméno:jirba
Datum:17.08. 13:06
Titulek:po čertoviodpovědět
Tak s tímto naprosto souhlasím. Hlavně když jsou koryta, s..ně už se najdou
Jméno:Jiří
Datum:15.08. 20:14
Titulek:To doufámodpovědět
I když se s vámi v něčem neshodnu, jste i ve svém věku pořád fičák, který umí pohodlné radnici zatopit. Ale pdoobnou energii vidím i u mladého Vrány, se kterým jsem jenou měl možnost mluvit. A připadá mi, že to myslí upřímě, tak snad ho na radnici nesemelou do masa.
Jméno:Ale hovno
Datum:18.08. 22:02
Titulek:je to stejná špínaodpovědět
jako Hrodek a spol. Špinavá modrá filcka, která akorát rozkrade co se dá. V životě dokázal hovno, na daních odvedl hovno, nikdy nepracoval, nikdy neměl děti, nikdy nepracoval v nemocnici, nebyl na vojně a jenom kecá.

Takový bych hnal do uranovejch dolů, tam totiž špína jako on patří
Jméno:Doktor
Datum:19.08. 11:25
Titulek:dotazodpovědět
Dotaz pro pí Spěváčkovou:
Opravdu tady necháte takového komentáře?
Jméno:asdfg
Datum:19.08. 21:29
Titulek:Asi ano,odpovědět
jde tu totiž o p. Vránu!
Jméno:hmm
Datum:20.08. 07:38
Titulek:co je s vránou??odpovědět
K vráně vrána sedla??
Jméno:copak
Datum:20.08. 05:02
Titulek:doktůrku,odpovědět
Nehodí se ti příspěveček do krámu??!Tohle jsou soukromé stránky,víš??!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.08. 18:35
Titulek:pro Janaodpovědět
Slušně řečeno: si vymýšlíte, co jsem napsala. Nenapsala. Proto zde váš příspěvek není zveřejněn.
Jméno:Doktor
Datum:22.08. 06:44
Titulek:pro copakodpovědět
No a?!
Ono to spíš vypovídá něco o člověku, který provozuje tyto stránky.
Jméno:slušný občan
Datum:22.08. 06:14
Titulek:trestní oznámeníodpovědět
Podáváme trestní oznámení na paní Spěváčkovou za uveřejnění těchto štvavých příspěvků. Nechápu vás.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.08. 08:27
Titulek:trestní oznámeníodpovědět
Račte si posloužit. Už na mě podávali trestní oznámení pro pomluvu starosta Lid, paní Hrodková matka a další osoby. Byla jsem i rok trestně stíhaná, posléze státní zastupitelka usoudila, že to nebyla pomluva atd. Soudila jsem se kvůli poškození dobrého jména s tajemníkem Svobodou o padesát tisíc (to víte, my důchodci máme dost peněz a můj žák usoudil, že mu je mohu klidně poskytnout), ale svoboda slova zvítězila, nyní se pan Svoboda chystá do zastupitelstva, aby měl větší moc, jako tajemník má jenom poradní hlas... Ovšem tady je jeden háček, policie bude chtít po mě IP adresu autora příspěvku a já ji jí poskytnu. Bude zajímavé sledovat, zda je to provokatér, který mě chce nachytat na švestkách. Proto jsem jeho příspěvek zveřejnila...
Jméno:Ale copak
Datum:21.08. 17:47
Titulek:zase přilétlaodpovědět
vránova fašistická úderka, která se tady pokaždé objeví, když někdo vráně pročeše křídla. To je ta vaše slavná demokracie???
Jméno:Doktor
Datum:22.08. 10:44
Titulek:pro copakodpovědět
Ale vůbec ne. To je celé o lidské elementární slušnosti.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.08. 07:39
Titulek:tak je toodpovědět
V Neratovicích na radnici se na slušnost nehraje. Klidně vám budou lhát do očí, občany i nevhodné zastupitele se snaží ponížit a urazit.
Jméno:Jana
Datum:23.08. 16:38
Titulek:tak vidíte,odpovědět
Vy Hmyzuzdarbijci,tak se věci mají..A že to lidi šíří dál??!!To je jen dobře!
Jméno:Adam
Datum:25.08. 09:21
Titulek:Ostudaodpovědět
Dobrý den, na těchto stránkách jsem prvně a to co vidím mi nedá spát. Uvědomte si prosím, že mladý Vrána není politik s 50 lety skandálů a soudních procesů, ale 20letý student. Bavíte se tady o něm, jako dkyby byl válečný zločinec....
Jméno:Non
Datum:26.08. 11:18
Titulek:Kampanodpovědět
Tak konečně se rozjela kampan antispevavkova, co na to říkáte?? Je toho vsude plno to zase bude srandy kopec.
Jméno:Antoš
Datum:26.08. 10:43
Titulek:nechci zase otevírat toto vláknoodpovědět
, ale nepřipadá vám, že ve 20 je být na 3. místě kandidátky divné. Jak se mu to vůbec povedlo, když kandidátku musí schvalovat ODS?
Jméno:No
Datum:28.08. 08:09
Titulek:připadáodpovědět
Leč na zvyky naší země neomezených možností tak nějak...zažité...Když může mít člověk ve 22letech doktorát (6let studia)z medicíny či práv....??
Jméno:Volič
Datum:26.08. 18:19
Titulek:Obvod č. 28 - Mělníkodpovědět
Obvod č. 28 – Mělník

Petr Holeček (nestraník za STAN)
Ivan Noveský (nestraník za Právo Respekt Odbornost)
Andrea Brzobohatá (ANO)
Jarmila Smotlachová (ODS, s podporou KDU-ČSL)
Zdeněk Šarapatka (nestraník za TOP 09)
Karen Pumrová (Manifest.cz - Pravá Svoboda a Prosperita)
Milan Němec (Za sport a zdravý Mělník)

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz