zpět na forum

Jméno:Ivča
Datum:28.07. 07:39
Titulek:kropení silnicodpovědět
nevycházím z údivu, před chvíli kolem nás projel kropičák a kropil/mlžil/ silnici, není takové horko zatím, mají to nějak v těch palicích /asi na ně velké horko/ pomotané
Jméno:Karel
Datum:28.07. 11:37
Titulek:to víteodpovědět
FCC je kapitola sama o sobě,ti jsou schopni kropit i v prosinci,jenom ne v horkém létě.Inu Kocourkov.Tady to už společně s Hmyzovou-tělocvikářkou nemá budoucnost.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.07. 12:05
Titulek:jak to jeodpovědět
Kropičák FCC jsem také zastihla v dopoledních poměrně chladných hodinách, nyní v 14.45 kráčel Mánesovkou maník s fukarem a pilně rozfoukával prach z chodníku. Moc krásný pohled na prašný oblak. Já si myslím, že FCC je šťastná, že si může v Nera obstarávat výhodný kšeft (jiná města by to nesnesla) a je za to vedení města velmi vděčné.
Jméno:Jana
Datum:28.07. 18:35
Titulek:jak to jeodpovědět
Dnes se kropilo, dokonce jsem to chytla i já. Co mě ale neskutečně vzalo, jsou černé kontejnery a hnědá urna na kompost. Nebudou třídit a nebudou třídit.
V kontejneru narvaná židle, že zněho vyčuhují kovové nohy nahoru. Po otevření jiného - celá spodní korba (vanička) kočárku přes celý kontejner.
Lidi se nemají tak špatně, každou chvíli jsou tam rohlíky. Po otevření hnědé popelnice (asi právě vyvežena) a chtíc vysypat zeleninový odpad jsem myslela, že sama padnu, jaký se vyvalil smrad. Doporučuji! Dokud se tyto nádoby nebudou vymývat, nebudu tam nic víc sypat. To je na dezinfekci nosu. Leckdy to vytéká ven.
Jméno:Petr
Datum:31.07. 05:38
Titulek:vytéká toodpovědět
I z normálních na směsný odpad.Na jaře jsem upozorňoval na děravou a tekoucí popelnici u našeho domu.Co myslíte,že se stalo??! NIC.Stojí tam a zapáchá na 100honů dál.Městem jsou často viděni hlodavci typu krysa atd.Ano,žijí z nepořádku,který vytváří lidé a o který se další lidé NESTARAJÍ.Už jen ten smrad když se člověk do města po delší době vrací-od chemie a takový organický,rozkladný.
Jméno:Bambino
Datum:31.07. 07:33
Titulek:jsou toodpovědět
Potkani. Hlavně že na radnici přijali nového úředníka pouze na odpady. Úplně náhodou se jmenuje jako sekretářka starosty.
Jméno:Lenka
Datum:07.08. 08:39
Titulek:město je jakoodpovědět
Jeden velký hnojník,plné odpadků,vajglů,psích exkrementů,nedostatečně a špatně udržované.Zajímavé.Ale zajedu-li do Prahy,tam jsou hned Pražské služby nebo Komwag od rána v akci.Zametají se ručně a uklízí komunikace,lidé v oranžových vestách uklízí,kropí se silnice,vyprazdňují popelnice a odpadkové koše...Tady jako když se zastavil čas.Jen se tu a tam pokácí pár stromů,20xdo roka poseká tráva,údržba max.v dosahu radnice a KD a kde nic tu nic...Město smrdí jak psí kšíry,ale na radnici asi mají ...rýmu,že to necítí...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz