zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:26.07. 07:33
Titulek:Auta ze stavby parkuji mezi břízamiodpovědět
To je skandál!!! Už mi lidé volali, že přece auta si nemohou dělat parkoviště z plochy se stromy!!! Tak jsem volala na městskou policii, a zasáhnou, ti mi řekli, že je to problém pana Koníčka ze správy majetku. Jak to Copak městská policie nemá za povinnost dohlížet na pořádek? Nakonec slíbili, že tam pošlou hlídku. Volala jsme panu Koníčkovi, ten tvrdil, že to pracovníkům stavby už vytkl a že tam ihned jde a zjedná nápravu. Pane bože, tady v Neratovicích se dějí věci. A kolem chodí lidé a je jim to jedno. Spěváčková, starej se. A pak mi ještě někdo vyčítá, že se pletu do věcí, do kterých mi nic není. A co starosta? Na co ho máme?
Jméno:Jana
Datum:26.07. 07:56
Titulek:neskutečný bordelodpovědět
A neschopnost,jak v té pohádce o kohoutkovi a slepičce.Ti,co by se problematice měli věnovat jí předhodí jiným a zaboří hlavu do písku.Pak to tu nemá vypadat jak ve všivárně.A ano,na vše tu je p.Spěváčková..Hlavně že vědí,na koho se obrátit.Lidi mdlého rozumu až to bolí.A co slavná "Hmyzuzdar"??!Ta mlčí...Mají jiné "starosti",chudáci přetížení...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:26.07. 20:00
Titulek:skutečnostodpovědět
V cca půl páté jsme zamířili s vnukem do Billy, plocha u bříz byla konečně prázdná. No sláva. Mě jen rozum nebere, jak je možné, že někdo z občanů musí nahlásit jakýsi přestupek, aby byla zjednána náprava. Tedy pokud si vůbec někdo něčeho všimne.
Jméno:Lenka
Datum:27.07. 04:39
Titulek:přesně!!odpovědět
Ale špatného parkování na parkovišti u polikliniky i ve městě si všimnou hned,tam jsou coby dup.A kontrolovat kdejakou starou babičku se psem.Chátra z Konírny že dělá bordel ještě ve 2 hodiny taky nevadí.Že to někteří řidiči řežou po Kojetické a dalších ulicích stylem F1 taky neva....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz