zpět na forum

Jméno:Jaroslav
Datum:24.07. 14:53
Titulek:Fontány v Neratovicíchodpovědět
Není to tak dávno, co byla slavnostně panem starostou zprovozněna fontána u kina. Nyní, když jsou velká vedra, tak minulý týden o víkendu v neděli vůbec nestříkala, nyní není v provozu celý tento víkend. Co lidí chodí od fontány zklamaných, včetně našich vnoučat. Copak nikdo není za provoz fontány odpovědný? Co na to říká pan starosta a vedení města?
Jméno:Zuzka
Datum:25.07. 06:48
Titulek:fontána na náměstíodpovědět
A co fontána na náměstí? Tam je špinavá, zakalená, páchnoucí voda. Proč firma FCC čas od času fontánu nevypustí, pořádně vystříká a napustí čistou vodu. Ale proč by to vlastně dělali, že jo? Když, jak jste psala paní Spěváčková, tak jsou zaplaceni paušálem ať dělají nebo ne. Tak proč by si přidělávali práci. Co na to vedení města a úředník na správě majetku, který má pořádek ve městě ve své kompetenci?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.07. 07:26
Titulek:odpověďodpovědět
Prosím vás, volala jsem na radnici (nemám služební telefon!) panu Kašpárkovi (údržba města), prý je na fontáně porucha a řeší se. Krásný příklad péče města o občany nebo spíš o zařízení je pítko u Penny. Bylo tam instalováno jako ukázka přítomnosti vody ve městě, ještě v květnu na něm byl nápis, že v zimním období je pítko mimo provoz. Fantastické. Teď nápis zmizel a stále nefunguje. Zřejmě je polámané, ale není snaha jej opravit. Je to tady běžné. Polámaná lavička je odstraněna a už není navrácena zpátky. Krásně je to vidět na cestě od náměstí k Panny, byly tam čtyři lavičky, nyní jsou jen dvě. Někde chybí vůbec. U chodníku z ulice 28. října podél Benešovky, je už delší dobu odpadkový koš obalen fólií, je nefunkční. Pokud se týká odpadkových košů, je to na samostatné téma.
Jméno:Karel
Datum:25.07. 09:27
Titulek:špinavé městoodpovědět
Je to tak,dlouho jsem nic takového neviděl.Všude v jiných městech nepořádek dělají lidé a dokážou si jej udržovat,tady ne.Chybí toalety-Ta kojetická špeluňka na poliklinice tím se nazvat nedá,chybí odpadkové koše,lavičky,popelnice smrdí jak latríny,nevymejvají se.Chánov co dodat!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.07. 18:38
Titulek:nefunkční fontána....odpovědět
Nyní se šíří mezi lidmi zvěst, že kolem fontány bylo příliš černo; lidstvo se zde koupalo, umývalo si vlasy ( zvyk převzat z Ostravy) a vůbec využívalo veřejně přístupné vody nad míru. Tudíž bylo prý rozhodnuto fontáně zatípnout tipec. Ale to víte. Řeči se vedou a voda teče. Tož kdo ví, kde je pravda.
Jméno:Honza
Datum:26.07. 09:09
Titulek:ono by nebylo černoodpovědět
U fontány,kdyby je patřičné orgány zaměstnaly a k práci vedly.Ale ti se jich bojí,tak jim vše nasypou a ve flákání podporují.Po našich lidech chtějí aktivitu-dokládání,kde všude se na práci dotazují.Nepamatuji se,že by ji po těchto lidech vyžadovali.Vlezou do kanceláře,dostanou štempla a hned jsou venku.Ani při úklidu města nejsou vidět,zatímco dříve jim stačilo "Učko",dnes jim přestává stačit Kojetická.A to nemluvím o prapodivných existencích,které se tu zjevují v době voleb.Asi návštěvy z východoslovenských osad.
Jméno:KVĚTA
Datum:25.07. 12:49
Titulek:Neratoviceodpovědět
Tak vykopejte tu svoloč na radnici a zvolte si lidi ktěří se budou starat o čistotu města tak hnusný město už doluho nebylo, už jenom to špína, všude nedopalky , zarostlé okraje chodníků, nefunkční fontány,MP na nic,smradlavé popelnice, a koše na odpadky , na radnici si válejí prdele za naše peníze to jim to žije ....
Jméno:Josef
Datum:28.07. 04:59
Titulek:je to bídaodpovědět
Nejezdí do konce prázdnin vlaky na Prahu a do Brandýsa se dostanete jen vlakem.Ke 3.a 4.vrátnici také nic nejede.Autobusy odpoledne z Prahy dávají malé,jsou přeplněné,kočárek ani invalidu tam nenaložíí.
Jméno:Karel
Datum:31.07. 18:43
Titulek:Trať do Prahyodpovědět
se opravuje/rekonstruuje. U přejezdu v Měšicích aktuálně nejsou koleje ani část štěrkového podsypu. V Nera jsou u přejezdů vidět v kolejišti nové kolejnice. Autobus ke Spolaně - podle webu dopravce linky nezajíždí kvůli stavu silnice u areálu Spolany.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz