zpět na forum

Jméno:Kukačka
Datum:12.07. 08:04
Titulek:další fialový podrazodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=PNT3LDaVJKw
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.07. 10:56
Titulek:Tomio Okamura - Horká aktualita 11.7.202odpovědět
Smažte mezeru. Fijala kývl na půjčku miliard eur na obnovu Ukrajiny!!! To je na okamžitou demisi Fialovy vlády. A další zpráva: ministr vnitra Rakušan spolu s premiérem Fialou se snaží zamést pod koberec vyšetřování kauzy organizovaného zločinu STANU!
Jméno:Antifialka
Datum:14.07. 03:12
Titulek:Převzato...odpovědět
Rusko zatím plnilo dlouhodobě nasmlouvané dodávky plynu. Dokonce dodávalo i něco navíc do volného trhu na burzy v EU. Válka na Ukrajině na to neměla z Ruské strany žádný vliv. To jenom burziáni čachrovali s volnými kapacitami a dodávkami tak, aby zvedli ceny na trhu. A začali to dělat už po loňské zimě, kdy si Němci vyčerpali díky delší zimě a greendealu veškeré zásoby. Od té doby začal plyn drahnout. A také politici typu Fialy a jeho pomocníků, kteří prohlašovali, že Ruský plyn nepotřebujeme a vyzývali k okamžitému odpojení od Ruského plynu. Tím také přispěli k "rozkolísaní" cen na burzách a zastavení nenasmlouvaných dodávek z Ruska na EU burzy. Teď se nejspíš stane, že Rusko po plánované odstávce obnoví dodávky jen dlouhodobým smluvním partnerům - obchodníkům a to jen v přesně nasmlouvaném množství v daném časovém horizontu. A ani kubík navíc a to za podmínky, že tento plyn nebudou dál přeprodávat, jinak jim o přeprodané množství sníží dodávky. A za takových podmínek nebude platit žádná solidarita těch obchodníků s nikým!!! To, že v poslední době byly dodávky snížené, je zaviněné embargem na vývoz některých technologií do Ruska - viz. plynová turbína (kompresor) od Siemensu, opravovaná v Kanadě. Nic v podstatě (kromě přání USA a EU embargu) nebrání spustit plynovod Nordstream II, který je natlakovaný a napojený na zdroje. Stačí jen uzavřít příslušné obchodně-politické smlouvy. No a pokud Rusko po opravách přeci jen nepustí do EU plyn, vyjde tím jen vstříc dřívějším přáním mnohých předních EU politiků, včetně Fialy, Lipavského a dalších ze stran české vládní koalice.
Jméno:realista
Datum:14.07. 06:57
Titulek:to je realita, ne poplašná zprávaodpovědět
Bez plynu umřeme hlady a zmrzneme, hlavně my v panelácích. Kromě těch, kdo utečou na chalupy nebo chaty, kde mají napěstovanou zeleninu, brambory a chovají drůbež. Firmy, které krachnou, převezmou Němci a pod., uvolněné majetky v Sudetech se vrátí původním majitelům, stát se stane dalším německým spolkovým státem, už ne protektorátem, co je nyní. Máte někdo jiný názor? Celá vláda včetně Fijaly je na svých postech kvůli tomu, aby splnila zadaný úkol, viz výše.

https://www.parlamentnilis ty.cz/arena/monitor/Je-zle -Po-internetu-koluji-fotog rafie-predsedy-ODS-na-kter e-by-mozna-nejradsi-zapomn el-582280

https://m.facebook.com/voj tech.filip.politik/photos/ a.122011345342013/89714874 4494932/?type=3

nezapomeňte smazat mezery
Jméno:Milan
Datum:17.07. 07:30
Titulek:otázkaodpovědět
Převzato. Přemýšlím, jak je možné, že naše vládnoucí pakáž se vždycky a neomylně dá na tu špatnou stranu:
v roce 1918 jsme vlezli do prdele Anglii a Francii a měli s nimi údajně neprůstřelné smlouvy, prostě jsme se dali k vítězům a mysleli si, že to tak bude napořád.
V roce 1945 jsme vlezli do prdele Rusákům z toho důvodu, že Beneš a exilová vláda nenáviděli Němce (které nenáviděli už dávno před válkou, což byl důvod našeho pádu – viz. Mary Heimann „Stát, který selhal“.
Po roce 1989 jsme pohrdli všemi výhodami příslušnosti k východu – především přístupem k levným surovinám, po havlovsku jsme vyklidili pozice na východních trzích a vlezli do prdele Američanům, kteří nás dnes – stejně jako dřív Rusáci, mají za kolonii.

Jestli za tento neutěšený stav nemůže to, že jsme se několikrát zbavili elit a jsme tudíž národ kočích a sluhů, kteří mají to lezení do prdele tak nějak v krvi.
Jméno:Petr
Datum:17.07. 08:07
Titulek:řekl bychodpovědět
Že poslední větou jste to vystihl dokonale.Prostě to máme v krvi,každému lézt za zlatku do zadele,pitvořit se,natřásat,ohýbat hřbet.Tím pádem si s náma každý tu prdel chtě-nechtě...vytře.A my mu za to znovu ty ruce políbíme a vlezeme do análu.Jsme nepoučitelní....A dobře nám tak.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz