zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, zastupit <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.07. 20:49
Titulek:Už je to tady: nebude plynodpovědět
A bez plynu umřeme hlady. Každý myslí jen na vytápění domácností. Sem tam padne i zmínka o průmyslu. Ale nikdo nepočítá s tím, že haly s kuřaty, slepicemi a jinou drůbeží jsou vytápěny plynem. Nebude maso ani vejce. Zvířata uhynou a nespálí je ani v kafilerkách. Kdo umře, nebude spálen v krematoriích. Nebudou fungovat pekárny. Asi nebude ani obilí, které zemědělci na protest proti nečinnosti vlády (ignorovala protesty zemědělců) rozprodali obilí překupníkům do ciziny. V Německu už zahájili šetření plynem. jenže naše zásobníky na plyn jsou v německých rukách. Byly totiž prodány Němcům. Co ti udělají? Zvýší nám ceny plynu nebo nám ho prostě neprodají? Ví bůh. V každém případě se řítíme do obrovského průseru. Tohle není poplašná zpráva, jen budoucí realita, už nyní kupodivu oznamovaná v médiích.
Jméno:Anna Spěváčková, zast. za SPD <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.07. 21:11
Titulek:Různé zdroje informacíodpovědět
Pokud máte zájem, je možné si najít jiné a zasvěcenější zdroje informací, než moje osobní úvahy.

Zbyněk Fiala: Co bude po 11. červenci
Pokud se zastaví dodávky ruského plynu, ekonomika se zhroutí, lidé budou mrznout, stát se zadluží a staneme se žebráky.

Hřát nás bude jen pocit, jak jsme to těm Rusákům nandali.

Otázka zní stále naléhavěji: Co bude po 11. červenci? V ono nenápadné datum má začít ohlášená odstávka plynovodu Nord Stream 1, kterým teče většina ruského plynu do Evropy. Důvodem je pravidelná údržba, ale z Německa zaznívá obava, že kohoutky zůstanou zavřené i po jejím skončení. Není-li taková obava lichá, je na cestě katastrofa...

Zbytek na: https://www.prvnizpravy.cz /sloupky/co-bude-po-11-cer venci/

smažte mezery

Zprávy z druhé strany: Všichni by měli vědět, že jsme ještě nic vážného nezačali.Jednou větou říká Putin více než stovka politologů dohromady.

"Všichni musí vědět, že jsme zatím nic vážného nezačali," řekl V.V. Putina o válce na Ukrajině.

Vojenský konflikt na Ukrajině je na "ruské" poměry skutečně malý, Rusové postupují pomalu, záměrně, aby se vyhnuli velkým ztrátám. Postupují pouze v Donbasu, jinde pouze upevňují získané pozice. Za Rusko bojují Wagnerovi, Kadyrovovi, dobrovolníci z různých částí Ruska, naprostá většina ruské armády - profesionálové "odpočívají"...Čím dříve Ukrajina začne jednat o míru, tím lépe pro ni. Pokud chtějí Ukrajinci existovat, musí se zbavit Zelenského, s ním se Ukrajina utopí v krvi, vylidní se a zbankrotuje... Ukrajinu už opustilo více než 8 milionů lidí. Vrátí se? Do ruin, do chudoby?

Když Putin říká, že ještě ani pořádně nezačal válku, znamená to, že má za sebou obrovskou bojovou armádu s jadernými zbraněmi.

Zdá se, že západní politici jeho slovům nerozumějí, nebo spíše nechtějí rozumět...
Jméno:Karel Svoboda
Datum:09.07. 23:59
Titulek:Dezinformace.odpovědět
Paní Spěváčková, především byste měla vědět, že První zprávy.cz je dezinformační server, který mezi lidi šíří lži a paniku. Je vám o dezinformačních serverech něco známo? Dále byste měla vědět, že vámi citovaný autor a váš vrstevník Zbyněk Fiala je někdejší tajný spolupracovník StB. Lze doufat, že potom byste se nenechala vyděsit a vaše panické příspěvky o plynové katastrofě by nevznikly.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.07. 07:22
Titulek:Milý Karleodpovědět
Tyto lži a panika už veřejně probíhá na TV. To se divím, že se k nim česká televize snížila. Měl byste je udat. Pokud se týká spolupracovníků StB, i u nás v Nera jich pár bylo a přesto to nebránilo vedení města navrhnout jednoho z nich na Cenu města. No vidíte, jak je vše relativní. Včera to byla lež a dezinformace a dnes je to skutečnost. Raději si kupte kamna a začněte pěstovat brambory..
Jméno:Milá paní Spěváčková,
Datum:10.07. 10:50
Titulek:Karel Svoboda odpovědět
proč tedy necitujte seriózní Českou televizi a dáváte přednost pochybnému dezinformačnímu serveru?
Jméno:Dr. Novák
Datum:11.07. 13:05
Titulek:Dezinformaceodpovědět
Pane Svobodo,
víte jaký je rozdíl mezi dezinformací a realitou?
Obvykle tři až šest měsíců.
Přeji krásný den!
Dr. Novák
Jméno:Karel Svoboda
Datum:16.07. 20:10
Titulek:...odpovědět
Trollí blábol, doktore, trollí blábol, nic víc:-)))))!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.07. 19:58
Titulek:plyn nebudeodpovědět
Už i v televizi se probírala situace s plynem. Rusové opravují plynovod a je velmi pravděpodobné, že plyn už pro Evropu nebude. Vláda dělá mrtvého brouka, chlácholí lidi tím, že dovezeme zkapalněný zemní plyn, jenže to nemůže stačit. Hlavně že posíláme na Ukrajinu zbraně a tím jsme se vzhledem k Rusku zařadili mezi nepřátelské státy. Pěkně si to odskáčem.
Jméno:Jirka
Datum:09.07. 20:27
Titulek:Neviditelny pes - diskuzeodpovědět
Že tu jsou "neinformovaní" beru. Že se idioti stávají ministry mi ale hlava bere jen těžko. Např: Podle Habecka musí být turbína pro plynovod Nord Stream 1 vrácena před zahájením údržbových prací příští pondělí, aby se ruský prezident Vladimir Putin nemohl vymlouvat, že plynovod zůstane po ukončení údržby nefunkční kvůli chybějící turbíně.

„Budu první, kdo bude bojovat za další silný balíček sankcí Evropské unie, avšak účinné sankce znamenají, že to musí bolet a poškodit Rusko a Putina více než naši ekonomiku,“ řekl Habeck.

„Proto prosím o pochopení, že musíme Putinovi touto turbínou záminky vzít.“ Ten IDIOT říká, že bude bojovat za všechno, co Rusko poškodí - ale prosím, prosím, Vladimíre Vladimíroviči, báťuško náš EU posílej nám dále plyn, ropu, molybden, kobalt, neon, ..... Protože jinak jsme v ... Bruseli

Jméno:Jirka
Datum:09.07. 20:34
Titulek:ještě jeden trefný příspěvek z diskuzeodpovědět
Fialův plán, když Putin odřízne Evropu: "Kdo bude mít plyn, ať se rozdělí".

Tak takto chce řešit Petr Fiala nedostatek plynu v Evropě. Myslím, že tento výrok se zapíše do dějin. Bohužel asi jinak, než by si náš Péťa přál. Petr Fiala doufá v evropskou solidaritu. Tak to mu přeji hodně štěstí v tom doufání. Je jasné, že až Rusko opravdu kohoutky zcela uzavře, každý stát bude hrát o vlastní přežití a na ostatní se čistě a jednoznačně vykašle. A to myslím bude (konečně) poslední hřebíček do rakve novodobé "Babylonské věže" s názvem Evropská unie. Jednomu se však opravdu divím. Evropa se celou dobu snaží ekonomický zlikvidovat Rusko a opakovaně prohlašuje, že ji ruský plyn a ruská ropa smrdí, neboť naše a ukrajinské hodnoty jsou víc než jejich suroviny, které si tedy může strčit za klobouk. A když Rus vyslyší přání Evropy a opravdu si je za ten klobouk strčí, neboť už nadále nechce být jen nechtěnou evropskou benzínkou a plynárnou a uzavře své kohouty (zatím ještě jen části EU), jsme zděšeni, křičíme a mluvíme o porušení smluv a koukáme jako ony pověstné "vyorané myši". Patrně jsme čekali, že si ruský medvěd nechá trpělivě okopávat své kotníky a bude nečinně přihlížet, jak mu ničíme brloh a kálíme na rohožku. Ale já si myslím, že můžeme být jak my tak EU vlastně klidní, máme přece v čele signalistu a analyzátora Péťu, který Evropu půl roku povede doufaje v evropskou solidaritu, až nastane nucená plynová dieta... !
Jméno:Jirka
Datum:09.07. 20:37
Titulek:biologické laboratoře - z diskuzeodpovědět
Americké laboratoře na Ukrajině. Kdo před třemi měsíci tvrdil, že je to hoax a konspirační teorie, pane Cempere a česká masmédia? Ne, není to konspirace. Pentagon ve svém reportu z 9.6.2022 píše o 46 laboratořích na Ukrajině. Z dalších zdrojů informací vyplývá, že US tato zařízení od roku 2005 štědře sponzorovaly částkou cca 200.000.000 dolarů (4,7 miliardy Kč), bez finanční účasti ukrajinského rozpočtu. V některých ukrajinských laboratořích pracovali pouze Američané, ani jeden Ukrajinec. Podobných zařízení, včetně veterinárních laboratoří, diagnostických center apod., mají US po celém světě více než dvě stovky, mimochodem včetně Tchaj-wanu. Podle oficiálních zdrojů se v laboratořích a dalších zařízeních SAMOZŘEJMĚ odehrávala jen bohulibá činnost typu prevence nebezpečných světových epidemií. Ehm. Takže - proč se tyto bohulibé vědecké aktivity neodehrávají na území US? Je to snad proto, že je asi desítku let v US zákonem zakázáno vyvíjet biologické zbraně? A za jak dlouho se tuto, nyní oficiální, informaci dovíme z českých masmédií a od fuckčekrů?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.07. 08:40
Titulek:Jak je to s plynem - nebude! Bude hlad.odpovědět
Naši politici a média lžou, že seženou někde plyn místo ruského, na kterém jsme ze 100% závislí. Prý si budeme s Německem pomáhat. Ha, ha...

Video: NEMECKO SE POSRALO A CELÁ EVROPA BUDE NÁSLEDOVAT. VŠICHNI POLITICI PRDÍ DO VĚTRU A SEROU NA OBČANY.

Nord Stream 1 je údajně v současné době pod každoroční údržbou. Ale ti hlupáci Němci pochopili, že Rusko to asi znovu nezapne. Takže vítám všechny do příští mrazivé zimě, kde se budeme muset všichni masturbovat, aby lidé neumrzli k smrti. Jinak. H@vn@ Fiala a ODS jsou úplně v prdeli a pokud je vy Češi budete dál volit, tak upřímně doufám, že všichni umrzneme a vyhladovíme. Před tím nebo potom lidi vytáhnou šibenice pro tyhle zmetky politici. No jo ... vy sametové fešáci budete poslední.

https://www.youtube.com/wa tch?v=rUf0gRzDLa4

smažte mezery
Jméno:Sigimer Sysel
Datum:20.07. 18:50
Titulek:Tleskám!odpovědět
Fakt mám ohromnou radost, že Neratovice mají takovéhle úžasné zastupitele, co umí říct věci na plnou hubu. Jiného takového máme asi jen na pražském hradě. Kdybysme měli taky takovouhle vládu, tak by nám všem bylo dobře a nemusely bysme se o nic starat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.07. 20:30
Titulek:Už je to tady: nebude plynodpovědět
Je mi jasné, že to myslíte ironicky. Dnes nás Fijala ubezpečil, že Česko je na zimu připravené, ale pak vyzval k šetření plynem, neboť je pravděpodobné, že plyn dojde (možná) už v listopadu. Většina lidí si myslí, že tím pádem bude mít doma chladněji a vydrží to. Omyl. Na plynu je závislý veškerý průmysl, Ten se zhroutí. Ale určitě krachující firmy odkoupí naši přátelé z Německa. Na plynu je závislé i zemědělství - veškeré chovy kuřat, slepic a jiné drůbeže, ty bez vytápění v halách uhynou. Nebude maso ani vejce nebo za šílené peníze. Nezmrzneme, ale umřeme hlady. Co si ten Fijala a celá vláda myslí? Nesou odpovědnost za životy lidí a kašlou na ně. Co si pak na nich vezmeme? Proč cpeme zbraně na Ukrajinu? Jsme tím pádem nepřátelská země. Někdo je tak naivní, že si myslí, že Rusko bude svým nepřátelům dodávat plyn? Ani náhodou. Prý Rusko tyto státy vydírá. Ne, jedná naprosto logicky. Dalo se čekat, jak bude postupovat. Co udělala naše vláda a premiér? Nic. Jen lžou.
Jméno:Sigimer Sysel
Datum:21.07. 06:02
Titulek:Ale něco je tu zvláštní.odpovědět
To jsou fakt dost špatné předpovědi, co tu píšete. Ale je tu něco zvláštního. Když to s námi podle vás vypadá tak bledě a vláda nekoná, tak proč se nechytne vesla opozice? To je přece pro ní šance jak hrom! Co takový T. Okamůra nebo Babiš? Proč to oni nezačnou řešit? Okamůru vůbec neni vidět a Babiš věčně není v parlamentu a honí si po republice triko na prezidenta. No řekněte sama, jestli to není zvláštní. Tak z toho vyplívá, že buď to s námi není tak zlé, jak tu píšete, nebo Babiš s Okamůrou jsou stejní lemplové jako ten Fijala. Tak když jste kandidovala za SPD, nemohla by jste třeba toho Okamůru zkusit nějak popohnat v té věci? Zatím to vypadá, že je mu to všechno jedno a hlavně si staví ten svůj barák. A Zeman věčně poléhavá v Lánech jak lazar. Ach jo.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:21.07. 07:24
Titulek:ano, bude to špatnéodpovědět
Milý Sysle, vy jste prostě provokatér. Napíšete pár nesmyslů a myslíte si, že se toho lidé chytnou. Ale oni nejsou blbí. Vezmeme to popořádku. Jak se může vesla chytnout opozice, když má méně hlasů a je vždy přehlasována? Sama jsem to prožívala poslední čtyři roky v zastupitelstvu. Páni Okamura a Babiš by byli vidět, kdyby je pustili do médií, kam mají přístup jen určité, pečlivě vybrané osoby. Ale to vy přece víte, ne? Vaše ostatní výplody je zbytečné rozebírat, je to snůška nesmyslů a nenávisti. Jen vám přeji, abyste náhodou v pokročilém věku neskončil také vy jako lazar. Ono se to občas stane i prezidentům. I americký prezident Roosevelt byl na vozíčku. Mimochodem, ve slově vyplývá se píše tvrdé y. Vaše neschopnost používat správně český pravopis vypovídá o vaší celkové úrovni. Dřív nebylo takové hlupáky slyšet, nedostali šanci. Nyní v době internetu píše a zveřejňuje své výplody každý blbec.
Jméno:Hafík
Datum:21.07. 09:39
Titulek:to je těžkéodpovědět
Z toho vyplívá, že byste si měl zopakovat vyjmenovaná slova po l probíraná ve 3. třídě a pak se můžete s..t do politiky.
Jméno:XY
Datum:17.07. 20:05
Titulek:Parlamentni listy diskuze odpovědět
Stejně jako řada členů ODS si myslím, že Fiala je špatným premiérem. V jednom se ale liším, a to v tom, že jsem přesvědčen, že Fiala není hlupák. Je však ovládám politickými kruhy angažovanými v tzv. Panevropské unii (sám Fiala je aktivním členem) a kolem šéfa Sudetoněmeckého landsmanchaftu B. Posselta a jejich příkazy plní. Zcela záměrně a vědomě tedy pracuje na likvidaci základů české státnosti, což je také cílem obou výše zmíněných organizací. Fiala není tedy nic jiného než zrádce českého národa a českých národních zájmů. Fiala tedy zcela záměrně potřebuje nechat ČR padnout "na hubu" aby následně byla plně ovládnuta Německem jako zásobárna levných pracovních sil a montovna s postavením "plnoprávného" protektorátu.

ODS je jen momentálně v čele
Jenom kňučení, házení zodpovědnosti na někoho jiného, chorobnou touhu po moci a bezbřehou podřízenost EU, ale žádný se z těch našich novodobých hochštaplerů, kteří se rádi nazývají politiky nezamyslel nad důvody, proč si musíme procházet takovou šílenou krizí. Putin řeší dlouhodobé problémy Ruska s USA, které svoji agresorskou politikou zneužily a dál zneužívají národy ke svým uchvatitelským záměrům. Nikdo nás, ani EU nenutil, abysme v šílené rusofobii jako odvetu za ukrajinskou intervenci skočili bezhlavě do urvaného vagónu a předvedli v plné kráse Putinovi, že škoda každé ruské rakety, která padne vedle. Uzavřít si při alespoň elementárních znalostech přívod plynu do Evropy a neprozíravě nezvážit, jaký to bude mít dopad na obyvatelstvo, může jen naprostý zloduch a ignorant. Vytleskávali se ti bruselsští poskoci až jim ruce brněly při schvalování dalších a dalších sankčních balíčků pro Rusko a přitom už sami stáli do půl pasu ve vlastních exkrementech. Co chcete po lidech, aby šetřili energiemi ? Začněte u sebe a to především tím, že si uvědomíte svou plnou politickou zodpovědnost za národ, potažmo národy EU, které jste dostali do neřešitelných problémů svými diletantskými politickými rozhodnutími.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz