zpět na forum

Jméno:KVĚTA
Datum:05.07. 06:28
Titulek:vodaodpovědět
Proč je každý rok v NERATOVICÍCH odstávka teplé vody, to se dělalo dříve . Ale dnes v jiných městech se to už prý nedělá.
Jméno:Dr. Novák
Datum:07.07. 07:10
Titulek:odstávka vodyodpovědět
Dobrý den, paní Květo,
domnívám se, že odstávka souvisí s odstávkou kotle Elektrárny Mělník. Délka odstávky se zkrátila na nutné minimum.
Bohužel však musím konstatovati, že dle čichových vjemů v autobusové dopravě si někteří spoluobčané odstávky teplé vody ani nevšimnou.
S pozdravem
Dr. Novák
Jméno:Iveta
Datum:06.07. 19:37
Titulek:odstávkaodpovědět
Ale dělá se to, v Praze (Stodůlky) je odstávka každý rok, většinou týden v srpnu.
Jméno:...
Datum:09.07. 18:50
Titulek:odstávkaodpovědět
Jj, co vím, tak to bývalo ještě nedávno i jinde v Praze, ale třeba na 3 nebo 4 dny. Skutečně jak tu někd říká - jen na nezbytně nutnou dobu. Náš Nera rekord je na ...
Jméno:Dr. Novák
Datum:11.07. 13:10
Titulek:Jak to je?odpovědět
Dobrého dne přeji,
přesně jak jsem psal, odstávka v Neratovicích je dána odstávkou zdroje (Elektrárny) v Mělníku. Zjistil jsem si to telefonickým rozhovorem s dodavatelem. Tedy Neratovice se mohou stavět třeba na hlavu, nebo rotovat jako zdivočelá káča, ale dokud elektrárna nenahodí kotel, tak prostě teplá voda nebude.
Osobně to řeším metodou, kterou znám již z dětství - ohřeju velký zavařovací hrnec vody a ve sprchovém koutě se omyji. Když voda nestačí, osprchuji se ledovou. Je to zdravé pro tělo i ducha.
S úctou
Dr. Novák
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.07. 14:53
Titulek:jak to je.....odpovědět
I vám přeji vše dobré. Dělám to podobně, jen bez toho zavařovacího hrnce. Jako za mlada v baráčku s kamny a suchým záchodem. Zatnu zuby a osprchuji se vodou ze sprchy. Není úplně studená a dá se to vydržet. Mám dojem, že za pár měsíců (týdnů, dnů?) budeme s láskou vzpomínat, jak jsme se vůbec měli možnost sprchovat. Tu vodu ponechám ve vaně a zalévám s ní WC. Pokud je jí hodně a venku je neúprosné vedro, zaleju s ní ibišky pod balkonem a truhlíky se zeleninou. Mám v nich saláty a ačokču. Jestli nevíte, co to je, jistě máte gůgl. Prostě šetřím s vodou.
Jméno:ještě
Datum:11.07. 17:42
Titulek:vystrčit zadniciodpovědět
Z balkonu a všechno hezky pohnojit,tudíž ani vody netřeba.Bude to Bio.Jen trochu toho papíru na utření.A to se vyplatí.Kdo z Vás to má???
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.07. 07:34
Titulek:už se těšteodpovědět
K tomu dojde brzy. V panelákách. Jen co nám Rusko vypne plyn. Proč by nám ho také dodávali, když neskutečně podporujeme migranty z Ukrajiny, posíláme zbraně Ukrajincům, podporujeme sankce na Rusko a ještě křičíme, že je nutné je přitvrdit...oni s námi ani nemusí válčit, stačí otočit kohoutem a i bez války vymřeme. V TV a rozhlase se pořád hovoří o dodávkách plynu domácnostem, ale uvědomte si, přátelé, že na plyn jede VŠE!!! Veškerý průmysl i zemědělství. Krachnou firmy, nebudou výrobky, lidé budou nezaměstnaní, v halách chcípnou kuřata, slepice, nebudou hnojiva ani pohonné hmoty, nebude obilí a pekárny se zastaví...nastane totální kolaps, jaký si nedovedeme představit. Válka je proti tomu procházka jarním hájem. Fijala prohlásil, že nám pomůže Německo. Kam nám pomůže....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz