zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.06. 18:32
Titulek:Vedra, vedra, vedra...odpovědět
In-počasí dnes:
Dnes nejvyšší teplota: 35.9 °C (16:59)
Dnes nejnižší teplota: 14.6 °C (05:00)
Východ Slunce: 04:51
Západ Slunce: 21:14

Když jsem před pár lety tvrdila, že budou teploty dosahovat čtyřicítek, ťukali si nevěřící tomášové na čelo. No a máme je tady. Zítra bude pravé peklo. Otepluje se a planeta se vysušuje, ale nějaký green deal to nezmění. Spíš nás nažene do bídy, jakou jsme ještě nezažili. FCC na pokyn úřednice Jelínkové zase řádila. Většina ploch na sídlišti je místy vyhoblovaná až do půdy, zbytky zeleně pomalu hnědnou a za pár dnů tu bude vysušená pampa. V Praze jezdily pořád dokola kropicí vozy, jezdily tady? Volala jsem kvůli kropení starostovi, ale jako obvykle se ozvala hlasová schránka. Pokud se vám zdá volání starostovi v sobotu jako přečin, pak si uvědomte, že i on kdysi, při nástupu do funkce, tvrdil, že starosta má být kdykoli k dispozici. Jen jestli si na to pamatuje.
Jméno:Lenka
Datum:19.06. 11:35
Titulek:starostaodpovědět
Starosta v sobotu neměl čas. Dohlížel v parku u fontány před kinem na svůj festival Terasa Blues a chválil se, co vše dělá jeho sdružení. A vy chcete, aby se staral o kropení. Ha, ha, ha. Volby se blíží.
Jméno:Jarmila
Datum:20.06. 04:05
Titulek:nepořádek u kašny po akciodpovědět
Včera jsme se s dětmi byli podívat u nové kašny. V celém parku nepořádek po akci pana starosty. Přetékající odpadkové koše, povalující se odpadky v trávě. Proč pan starosta nezařídí úklid, když akci pořádá? Proč firma FCC alespoň nevysype koše. Ale to by někdo musel přemýšlet. Udělal jsem akci a po mě potopa.
Jméno:Jirka
Datum:20.06. 06:19
Titulek:starostaodpovědět
Ten člověk vůbec nemyslí. Vidí jen sebe a svůj prospěch.
Jméno:KVĚTA
Datum:19.06. 07:25
Titulek:kropeníodpovědět
Proč ten mameluk starosta nezařídí kropení silnic v Neratovicích , asi to je starosta na h....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz