zpět na forum

Jméno:Petra
Datum:18.06. 07:04
Titulek:Fígle našich velikánůodpovědět
Opravdu člověk musí být v dnešní době velmi bdělý a ve střehu.Kdekoliv.Při návštěvě ve velkých kaufech to platí dvojnásob.Třeba v naší Šmudle nebo Bille.Člověk si myslí,že žlutě či jinak zvýrazněné cenovky na regálech jsou akčí,ale ouha,ne pro všechny zákazníky.Billa to je ještě horší,ty jejich účtenky v nich číst to by se prase vyznalo.Třeba takový Albert se zeptá,zda chcete kratší či delší účtenku.Přemýšlím,jaký je v tom rozdíl.Na té kratší máte jen konečnou sumu bez jednotlivého rozpisu položek.Takže vlastně nezjistíte,zda máte správně účtováno.V takovém Globusu,kde se používá Scan and Go zjistíte rozdíl hned při zadávání.Já kdybych si toho nevšimla,přišla bych bratru o dobré 2 stovky rozdílu.Samozřejmě k mé nespokojenosti.Teď si vemte x zákazníků,kolik si jich účet vezme či ne...Ve velkém nákupu se to ztratí,ale při málo položkách už ne.Opravdu platí moudré:důvěřuj a prověřuj,nejlépe hned na místě.Velcí ovládli trh a to pěkně kapitalisticky.Nepamatuji, že by mne kdysi v Jednotě či Včele takto vzali..."na hůl"...
Jméno:Lojza
Datum:18.06. 08:37
Titulek:tak tamodpovědět
Nelez,když se ti tam nelíbí.Mají nejlevnějc,akce a výběr.Nakupuj na trhu a u větví,dáš více,přibalej travku a možná budeš spokojenější,huso.
Jméno:nnn
Datum:18.06. 09:38
Titulek:rozumímodpovědět
Ty jsi autor obou příspěvků. To děláš schválně, že?
Jméno:lucie
Datum:18.06. 14:13
Titulek:Lojzo,Lojzoodpovědět
příliš rozumu ani inteligence si nepobral,joudo !!!
Jméno:Jana
Datum:16.07. 06:03
Titulek:do Šmudly odpovědět
Radši nelézt.Tržit a rejžovat by se jim chtělo na úkor zaměstnanců i zákazníků.Ty pokladní tam jsou opravdu jen podavačky,nic víc.Buď dosazené z ÚP nebo brigádnice.Pomalé,druhá mlátí zbožím,protivná když někdo příjde s velkýma penězma,stále problémy se samodbavovačkama.Pokud vím peníze by jim měl zajistit obchodník a není vinou zákazníka,že ráno je posadí s prázdnýma šuplatama a musí loudit drobné.Nikde ani není psáno,že se musí platit jen kartama,jak dávají najevo.Já bych v tomhle dělat nemohla,bývalí mazáci všechno uteklo a to co je tam teď,děs...Radši o dům dál.
Jméno: Petra
Datum:06.08. 17:23
Titulek: dneskaodpovědět
Jsem tam byla na nákupu a nevěřila vlastním očím.V těchto vedrech prodávají vajíčka na platech uložená volně před chlaďáky v teple.Salmonela hadr.Věřím až je dají do akcí,budou o ně boje..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz