zpět na forum

Jméno:Ivča
Datum:12.06. 07:11
Titulek:rušení nočního kliduodpovědět
taky jste se ,,HEZKY,, vyspali po tom nočním a ranním bordelu co předváděli vožralové a nevím,kdo ještě - neskutečný bordel je v Neratovicích
Jméno:No
Datum:12.06. 16:00
Titulek:ano,z pátkuodpovědět
Na sobotu velká mela u Konírny.A MP??!
Jméno:dagmar007 <dagmar.pecenkova@seznam.cz >
Datum:12.06. 17:12
Titulek:Rušení nočního klidu odpovědět
Ano zaznamenali jsme ale nebylo zřejmě odkud to bylo, zrejme nějaká domácí party. Pokud to někdo ví, tak snad existuje policie, je to jednoduché. Že je po Neratkach nepořádek to my víme, stačí se podívat na odpadkové koše před domy na Benešovce, ano budou je vybírat v pondeli.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.06. 07:46
Titulek:ach ty neratovické poměry...odpovědět
Nic jsem neslyšela, proč nikdo nezavolal Policii? Nikdo si nechce pálit prsty? Kdo nechal nakoupit ty kovové odpadkové koše, zřejmě nemyslel. Asi někdo ze správy majetku. Bohužel, s úředníky je potíž, drží nad nimi ruku tajemník, ten teď kandiduje za jakousi Misi 22, jsou tam dokonce dva korporátní bankéři, někdo pravil, že umí s penězi. To si dovedu představit, jak budou mít pochopení pro chudý ožebračený lid. A ty odpadkové koše? Jsou zcela nevhodné, nikdo nestrčí odpadky dovnitř, ale jen seshora, pak vypadávají ven. Nejlepší jsou ty obyčejné zelené plastové (i renomovaný architekt pan Pleskot je navrhuje do měst), nic z nich nevypadává a jsou velmi levné. Jenže nic z nich nekápne.
Jméno:jirba
Datum:22.06. 06:33
Titulek:shoříodpovědět
Plastové hoří, prasknout.. Stoletím osvědčené kovové..ale-nic nekápne
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.06. 06:47
Titulek:to určitě...odpovědět
Určitě kápne, jinak by je do města neinstalovali. Je pravda, že ty plastové hoří (je zajímavé, že jeden z nejvýznamnějších současných architektů pan Pleskot navrhuje ve svých projektech umístění právě těch plastových. Podle něj jsou nejlevnější, když doslouží, koupí se nové za hubičku), ale nevypadávají z nich odpadky jako z těch kovových, do nich ruku nestrčíte jinak se zraníte o kovovou pokličku nad nimi. Je jich tady spousta a odpadky z nich vypadávají. Pak jsou další ozdobené dřevěnými laťkami, ty uhnívají od země a odpadávají. Jenže kdo rozhoduje, které koše se koupí? Konkretně. Nevím. To si dělá správa majetku a tam se to také střídá jako ponožky. Jistě se k tomu vyjadřuje vedení města v čele s panem Lencem a ti tomu opravdu rozumí!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz