zpět na forum

Jméno:Jiří
Datum:16.05. 06:58
Titulek:ODS začíná kampaňodpovědět
Tak je to tady, po zastupitelstvu kde začal kampaň šanda s proškovou, po tom co si starosta začal hrát na ukrajince, po tom co mrzoška zase začla posílat věci na facebook a psát do Listů se do práce pustila i ODS. Asi zjistili, že hrodek už nikoho nenadchne a tak vypustili z klece ptáka vránu. jen se podívejte (smažte mezeru) https://www.facebook.com/w atch/ ?v=469917704905297
Jméno:Vráťa
Datum:26.05. 19:26
Titulek:také ODSodpovědět
FIALA A PŘÍMÁ VOLBA

Dnes pan Fiala, předseda ODS, přišel s myšlenkou, že je nutné zrušit přímou volbu prezidenta. Jako důvod uvádí, že obyčejný plebs (tedy občan) nemá dostatečnou inteligenci a schopnosti provést volbu dostatečně kvalitní osoby, což prý dokazuje zvolení nynějšího prezidenta. Takové schopnosti má dle něj pouze parlament. (Asi zapomněl, že i on a ostatní poslanci a senátoři byli zvoleni tím samým plebsem - občany). Zajímavá logika, že? Občané nemají dle něj právo zvolit si svého prezidenta, ale pouze toho, kdo to právo mít bude.

Když nedávno lidé demonstrovali na náměstích, tak podle pana Fialy měli dostatečnou inteligenci na to, aby kvůli nim odstoupil premiér a ministryně spravedlnosti.

Fiala je řídícím členem protistátní Panevropské unie (neuznávají suverenitu států) a jeho vedoucím je šéf Landsmančaftu Posselt, který dlouhodobě usiluje o prolomení a zrušení Benešových dekretů, což se již začíná dařit (viz zámek Hrubý Rohozec a všechno, co k němu náleží).

V čele ODS tedy stojí osoba, která neuznává náš stát, naši samostatnost a nenávidí naši zemi. .

A doufejme, že "Plebs" mu to v příštích volbách spočítá i s úroky ....
Jméno:Dr. Novák
Datum:27.05. 08:45
Titulek:Přímá volba versus Senátodpovědět
Dobrý den, pane Vratislave,
obecně je u přímé volby presidenta problém, že tak jak je celkově koncipována Ústava ČR, měla by být mezi presidentem a parlamentem určitá provázanost. Tu zajišťovala právě volba presidenta oběma komorami parlamentu (president tedy během prvního období musel myslet na to, že bude při další volbě presidenta potřebovat podporu poslanců a senátorů). Vnesením prvku přímé volby byla tato vazba odstraněna.
Panu Fialovi, toho času premiéru naší krásné České země (kterou zatím ani hrůzovlády nedokázali zcela zničit, ale snaží se fest) bych doporučil jiný návrh - zrušit Senát (většina občanů ani neví, kdo je v jejich obvodu senátorem) a pravomoci Senátu dát přímo volenému presidentovi. Ušetřilo by se a místo těch 81 darmožroutů a jejich podržtašků by se mohly peníze přispět třeba samostatně žijícím seniorům a matkám samoživitelkám na úhradu plynu a elektřiny. Co Vy na to?
S pozdravem
Dr. Novák

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz