zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.05. 08:18
Titulek:Veřejná prezentace zastavění orné půdy odpovědět
Na webu města bylo oznámení:
Pozvánka na veřejnou prezentaci „Územní studie V Trativodech“.
Zveme občany na veřejnou prezentaci „Územní studie V Trativodech“. Prezentace proběhne 18. května od 18 hodin v sále městského kina.

Krucifix, kdo ví, co to má znamenat? Kde jsou ty Trativody? Kdo ví, že se jedná o zničení orné půdy za Kojetickým potokem?

Na facebooku vyšlo:
POZVÁNKA NA VEŘEJNOU PREZENTACI
Vážení spoluobčané,
vedení města Vás zve na veřejnou prezentaci „Územní studie V Trativodech“ (návrh využití zastavitelných pozemků za Kojetickým potokem). Prezentace se bude konat 18. května od 18 hodin v kinosále KD. Prezentaci provede autor studie Ing. arch. Gogolák a pořádá ji Město Neratovice.

Kdo má facebook? Kolik je lidí, kteří nemají přístup na internet, neumí s počítačem, nechtějí facebook?

Volala jsem v pátek panu starostovi, že na webu je uvedeno pouze pouze to, že se jedná o Trativody, ale kdo ví, kde to je? O co se jedná?
Oznámil mi, že to okamžitě bude napraveno. Takže opět si dělá z lidí ...no srandu. Možná, že je to proto, že radnice chce, aby přišlo co nejméně lidí. Jsem zvědavá, jestli se bude dělat z prezentace oficiální zápis nebo přenos. Samozřejmě nebude. Jako obvykle. Vlk se nažere a koza zůstane celá. Pak se bude před volbami vedení chlubit, jak komunikuje s občany.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz