zpět na forum

Jméno:Honza
Datum:07.05. 07:02
Titulek:pročodpovědět
může mě někdo vysvětlit proč u nás v ČESKU je všude
v supermaketech, obchodech,rádiích slyšet jen anglická hudba. Asi se náš národ stydí za krásnou česko hudbu, nebo to je nařízení EU.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.05. 14:45
Titulek:co si myslím....odpovědět
To je přece v rámci likvidace českého (i moravského) národa dle představ R. Heydricha a tudíž i Ády Hitlera. Postupně vymizí vše české - řeč už mizí, jen si poslechněte naši mládež, samé anglicismy, kultura, hlavně lidová taktéž, kdy jste naposled slyšeli v rozhlase či televizi lidové písně, třeba cimbálovku nebo obyčejnou českou dechovku. V jednom nejmenovaném superhyper hráli ukrajinské písně! Byla jsem zděšená, že je to rusky, ona ta ukrajinština je velmi podobná, až mi to docvaklo. Kdepak. Mimochodem jen tak na okraj, ruština se přestává vyučovat, žákům a studentům se upírá znalost skvělé ruské hudby a skvělé ruské literatury. Jako jediný jazyk bude angličtina, tak co chcete. Asi to bude nařízení z EU a naši blbečci jim vycházejí vstříc, to víte, poturčenec horší turka, to platí pořád.
Jméno:Sova
Datum:12.05. 19:09
Titulek:co dálodpovědět
Navrhuji zrušit Mendělejevovu tabulku prvků! Nic ruského nebudeme tolerovat.
Jméno:Jana
Datum:08.05. 16:03
Titulek:je to hnusodpovědět
Samé pojmy z Marsu a k ničemu.Nic dobrého nás v tomto směru nečeká.Minulý týden se psalo na internetu o jakémsi cloudu-novém směru v nakupování.Už ale zapomněli říci o čem to bude a jaký to pro zákazníka bude mít přínos.Poslední dobou mi tyhle cizácké manýry lezou na nervy,tudíž tam ani nenakupuji.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.05. 07:09
Titulek:pro Šulinaodpovědět
Milý Šuline (mimochodem, zvolil jste si opravdu přiléhavou přezdívku), šmahem odsoudíte jiné názory a vyhlásíte je za nesmysly, aniž byste své názory podpořil fakty. To jsou ovšem totalitní manýry a ty na nerátkách nehodlám podporovat. Mějte se krásně a myslete. Možná konečně něco pochopíte...
Jméno:franta
Datum:11.05. 10:23
Titulek:pročodpovědět
protože jsme národ blbů , pořád musíme někomu lézt do prdele / zkuste se podívat kolem sebe a mrkněte třeba i na naší skvělou vládu
Jméno:jj
Datum:12.05. 11:48
Titulek:má pravdu,odpovědět
Předsedo.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz