zpět na forum

Jméno:Uvědomělý občan <nazgulplayscz@gmail.com>
Datum:04.05. 19:56
Titulek:Osvětlení (ne)aktivity občanů na zastupitelstvuodpovědět
Milá paní Spěváčková,

reaguji na Vaši žádost o tom, že obyvatelé města neví o zasedání zastupitelstva nebo že je veřejné.
Já nevím v jakém světě žijete, ale oznámení je vždy uveřejněno na úřední desce jak hmotné tak i na internetových stránkách města:

https://www.neratovice.cz/ oznameni-o-konani-verejneh o-zasedani-zastupitelstva- mesta-dne-4-5-2022/d-42386 2

a zároveň i ve (pro paní Speváčkovou asi ďáblově klubku) Facebookové skupině Neratovické drbárny kde je přes 6 tisíc členů (troufnu si říci že 90 % jsou obyvatelé Neratovic). Zároveň je nemalá část ze oznámení zastupitelstvev dostupná na různých dalších stránkách jako jsou napr. Neralisty, Neratoviny. To že se paní Speváčkove ptá jedna její sousedka pořád do kola kam to v ty středy odpoledne chodí, neznamená že o tom lidé neví a město nedostatečně informuje o zastupitelstvu. Problém bude někde jinde.

Pěkný den,

UO

(PS. mám VPN takže mě nevystopujete &#128584;)
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.05. 20:20
Titulek:nedělejte si iluzeodpovědět
Mladý muži, to jsou mi věci. Jste si jist tím, že opravdu, ale opravdu většina obyvatel města ví, že je zasedání zastupitelstva a sleduje ho na webu nebo dokonce jde osobně na zasedání? To asi ne, když např. dnes přišlo do sálu kulturáku 6 občanů, slovy šest? Z toho jedna osoba byla bývalá zastupitelka a ta stejně zmizela ještě před koncem zasedání.
Jméno:Uvědomělý občan
Datum:04.05. 21:18
Titulek:Nezájem obyvatelodpovědět
Osobně bych si spíš myslel, že prostě občany zastupitelstvo nezajímá, nebo na něj nemají čas, a ne že o něm není dostatečně informováno.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.05. 12:25
Titulek:odpověď "uvědomělému občanovi"odpovědět
Milý anonyme, vy pořád nejste schopen rozlišit weby soukromé od těch, co financují státní a samosprávné orgány z našich peněz. Ty i ony, pokud mažou příspěvky, se dopouštějí cenzury. Ale něco jiného jsou soukromé weby, které si lidé, kteří si stanoví svoje pravidla pro jejich vydávání, a financují je z vlastních prostředků. No a nerátky jsou soukromý web, který si financuji ze svého důchodu, a tudíž jen já se rozhoduji, co už je za čarou a nelze to zveřejnit. Chápete? Já jen nechápu, když jste tak zásadový, že se uchylujete pod přihlouplou přezdívku, proč se nepodepíšete plným jménem. abychom věděli, s kým máme tu čest.
Jméno:Uvědomělý občane
Datum:09.05. 11:45
Titulek:A vy jste kdo?odpovědět
A vy jste kdo? My nejsme hlupáci a pooznáme cizí rukopis. Že pane VRÁNO...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.05. 07:43
Titulek:Problém s ukraj. cikányodpovědět
Vlna kritiky na ukrajinské Romy se v Moravskoslezském kraji zvedla zvláště potom, co měli zdevastovat některé místnosti jednoho patra v ostravské ubytovně Metalurg a také totálně znečistit autobus, který je do krajského města přivezl. Zaměstnanci zmíněného ubytovacího zařízení za to uprchlíky kritizovali, nyní se ale už k incidentu odmítají vyjadřovat.
„Ukrajinští Romové u nás už nebydlí a ani bydlet nikdy nebudou, o ostatních záležitostech máme zakázáno s médii hovořit,“ sdělila nám recepční ubytovny a hotelu Metalurg.
Nicméně romští aktivisté považují celou kauzu za zbytečně vyhrocenou.
Tolik zpráva. Chybí v ní ovšem údaj, kdo a proč zakázal zaměstnancům ubytovny mluvit, ale hlavně by vše uvedlo na pravou míru jedno jediné foto.

Pozn. A.S.: Proč neposadí ty houfy do autobusu a nedovezou je na hranice, ať se vrátí, odkud přišli. Prý jsou dokonce z Rumunska a mluví maďarsky. Asi se už rozneslo, jak jsou Češi blbí a tak si to namířili sem. A to už dnes státní rozhlas hlásil, jak rodiny samoživitelů chudnou a nevědí, jak zaplatit bydlení, potraviny a pod. Brzy to nebudou jen samoživitelé. Tak pro naše lidi pomoc není a druhým to cpeme. Kruci fix, to se nám to s....
Jméno:XY
Datum:08.05. 14:53
Titulek:co nového ve městěodpovědět
Několik skvělých novinek. Vedle toho, že fontána za 9 mil. už prská vodu, tak sanitka Kroužeckého už pomáhá na Ukrajině a pozor! Fotky sanitky pravidelně ukazuje starosta na sociální síti, aby bylo vidět jaký má zásluhy.

Dnes oficiální portál města přinesl horkou novinku: došlo k výluce vlakové dopravy od 19.4.
Tuto převratnou novinku tak přinesli občanům už 6.5.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.05. 09:41
Titulek:Dopis vedení městaodpovědět
ix-krát opakovaný kritický dopis samosprávě Neratovic

Před časem se dokázal starosta města prosadit v hlavním čase v tn na Čt1 s tím, že občané dávají k popelnicím velké kusy odpadu
a tak město tento nedostatek po nějakou dobu nebude řešit, ať to občany "trkne" a zamyslí se nad svým počínáním. Zde oceňuji tento počin, také potom něco podobného zkusily i jiná města..
Akce s úmyslem dobrým ale s výsledkem , samozřejmě, žalostným.

Starosta město N E Z N Á ! A nedokáže s občanem komunikovat, a to tak že vůbec..

Já kritizuji asi 20 let plýtvání el. energie při delším svícení pouličního osvětlení, než je nutno. Jde, sečteno dvakrát..,o 1 hod denně.
Dnes by měla světla zhasnout ve 4:50, město začíná zhasínat mezi 5:20 až 5:22, poslední zhasne náměstí v 5:24.. V tu dobu již vyšlo slunce. Před asi 10ti lety se to zhasínání seřídilo tak, že s p.Koníčkem jsme se shodli na tom, že ještě 5 min by to mohlo svítit. Tedy se neplýtvalo ani minutou, asi rok. I když p.Koníček bude tvrdit svůj nesmysl, že těch snad 15 fotonek seřídit nejde. Už dávno mělo být realizováno vypnutí pouličního osvětlení jediným ručním vypínačem !

Ve vstupní hale na MÚ nám. svítí nepřetržitě 20 žárovek. Kroužecký i Koníček, dvakrát přímo zde, moudře pokývali hlavou, že.. Ale není vůle realizovat něco, co navrhuje občan Bartoš.
Dnes dostávají prostor v médiích obce s tím, jak se snaží šetřit právě na tom osvětlení a to v době nastupující energetické krize a extrémně se zvyšujících poplatků za energii elektrickou.
Já žádám samosprávu, aby počínání vedení města ohodnotilo jako SABOTÁŽ .

Připomínek či podnětů posílám na vedení města více, nic se neřeší, nedostávám odpovědi.
12.května 2022 Jiří Bartoš

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz