zpět na forum

Jméno:jarmila
Datum:05.01. 11:12
Titulek:Listy městaodpovědět
Bylo mi divné když jsem je vzala do ruky,že jsou nějaké ...lehké.A ejhle jen 18 stran oproti 20.Njn,šetří se...Smutné že směrem k občanům.Ale proč mne to zde překvapuje??!Čekám,kdy zůstanou jen v online verzi.A to očekávám,že i poplatek za svoz bude navýšen.Líp už bylo.
Jméno:Helena
Datum:09.01. 11:46
Titulek:Nesmutněte!odpovědět
Jarmilo, pokud Vám zdraví dobře slouží, tak nevzdychejte a nesmutněte kvůli takovým malichernostem! Užívejte si života a radujte se z toho, co se Vám líbí a co Vás těší!
Jméno:milá
Datum:11.01. 17:00
Titulek:paní Helenoodpovědět
Jistě sama paní Jarmila ví co má a nemá dělat i bez Vás,je svéprávná.
Jméno:bžň
Datum:10.01. 20:06
Titulek:Pěkná pitomost!odpovědět
Nemůže být 18 stránek, protože číslo 18 není dělitelné čtyřmi.
Kdyby jich snad bylo 18, musel by jeden list být poloviční a výtisk by se nedal sešít!
Osobně jsem i provedl fyzickou kontrolu - je jich opravdu 20!
Jméno:Josef
Datum:11.01. 06:13
Titulek:pěkně lžeš!!odpovědět
Také jsem se díval.Nahoře,v pravém rohu je stránkování modrým písmem.Strana 18 je poslední,pak už jsou "desky"z křídového papíru,které Listy spojují a drží.Tak klídek!!
Jméno:bžň
Datum:11.01. 12:52
Titulek:Josefe,odpovědět
nevím jak Vy, ale jé mám na předposlední stránce "19". Vpravo nahoře modrým písmem. A vychází to tak, i když stránky po jedné obracím a počítám.
Jméno:Hana Subrtova <ha.subrtova@email.cz>
Datum:28.01. 19:55
Titulek:vecerka na Vysluniodpovědět
BYval to obchod celkem spolehlivy.Nabidka zbozi je nyni uboha,stejna cca 10 let.Prodavacky sice mile,upovidane a pokravaji vam nenapadne kde co.Dodrzovani oteviraci a zaviraci doby je zrejme take klouzave...vicekrat jsem narazil pred 20h na odchazejici prodavacku v kulichu.A pani majitelka=vyhledano v obch.rejstriku=je vice aktivni na socialnich sitich nez ve svem obchode ZLATI VIETNAMCI
Jméno:Honza
Datum:29.01. 06:55
Titulek:a co tedy nemají??odpovědět
Uvědomujete si,že tohle je snad už jediná česká přeživší večerka v Neratovicích?! Tady musí přizpůsobovat poptávku místní klientele.Nemohou mít ceny a sortiment jako Vietnamci.Ti mají prostory velké,sámoškové,tohle je pultovka.Ale dobrá.Ńarozdíl od vietnamských překupníků po místních velkých obchodech mají ve Večerce i dodavatele-pivo,lahůdky,pe čivo,mražené atd.Což se o Vietnamcích říci nedá.Dorozumíte se česky a umyjí si na vás dokonce ruce.Tak jestli se vám to nelíbí,můžete ke své zlaté konkurenci,oni kvůli vám rozhodně nezkrachují.Kde a jak tráví volný čas její zaměstnanci je také jejich věc,šmíračko.
Jméno:El Passo
Datum:29.01. 07:40
Titulek:Vietnamci a podobněodpovědět
Žádná prodejna Vietnamců není osamocená. Veškeré provozovny Vietnamců jsou propojeny do sítě a vzájemně spolupracují.Je to takový neoficiální řetězec. Obchod vede zpravidla manželský pár, žena sedí za kasou a muž se stará o zásobování. V původních skladech bydlí a nemají výdaje za ubytování. Zisky nejdou zdánlivému majiteli ale těm na nejvyšších místech. Základ úspěchu je velmi kreativní účetnictví a legalizace příjmů, tedy praní špinavých peněz. A co drogy? Kam jdou zisky z drog? Nyní obsadili i nehtové modeláže. O tom se nemluví. Už první generace přistěhovalců pochopila, že aby se jejich děti měly lépe, musí se vzdělávat. Ale ti už nebudou sedět za kasou, nasadí si tam české chudáky, a těch brzy bude. ALE: Ne každá prodejna je kvalitní. Je tam nepříjemný zápach, účtenku tisknou málokdy, jen když je o ni požádáte a moc neochotně ji vydávají, Mají i prošlé zboží. kontroly tam nechodí. A ještě, to nemohu vynechat: hygiena v restauracích a bufetech. To je také kapitola sama pro sebe. Bohužel,na venkově jsou záchranou pro obyvatele,ale tam mají i jiné ceny. Vyšší. Kdyby stát ponechal malé prodejny nezprivatizované, státní nebo obecní, taky pojízdné prodejny, bylo by to pro venkovské lidi výhodnější. Jenže všechno se za ODS zprivatizovalo, prodejny zanikly, obce odmítly je dotovat, nezáleželo jim na tom, kde budou jejich občané nakupovat. Podle hesla Postarej se o sebe sám. Výsledky vidíte kolem sebe. Zprivatizované zdravotnictví, školství, privátní exekutoři, lačné neziskovky, zrušená branná povinnost (komu to asi vyhovovalo?), další si dosaďte sami.
Jméno:Eva
Datum:29.01. 08:26
Titulek:službyodpovědět
To je kapitola sama o sobě,s naší úrovní to nemá nic společného.Ale komu to nevadí za nižší cenu jeho věc.Byla jsem jen jednou u nehtařky.Špína,žádná dezinfekce,výpotek,nic.Spo usta prachu bez odsátí,ani ruce vás nenechají umýt.Stále odvrtávali původní nehet s bolestivým pálivým zásahem do nehtu.Už nikdy více.Zajímalo by mne,za jakých podmínek získávají osvědčení.Možná jen za něco do kapsy.To mají i řasy,kadeřnictví a další.Radši ani nepomyslet.Navrch huj,vespod fuj...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz