zpět na forum

Jméno:karolína
Datum:21.12. 16:46
Titulek:očkováníodpovědět
tak jsem dnes byla na očkování třetí dávkou. A co si mám myslet. Všude se píše jak ve zdravotnictví padají všichni na ústa a jsou vyčerpaní. V Neratovické nemocnici havaj a pohoda
Jméno:Markéta
Datum:22.12. 03:44
Titulek:Dobré znamení.odpovědět
To je přece dobře, ne? Může to znamenat, že nemocnost lidí tu není tak vysoká. Ale spíš bych řekla, že ten skutečný stres byste viděla v lůžkové části a na oddělení ARO.
Jméno:tak
Datum:22.12. 09:42
Titulek:jak se to vezmeodpovědět
Nějaký tam ten stres byl ale ne tak líčený do výšin jak se všude udává.Byznys je sviňa..
Jméno:Jitka
Datum:22.12. 04:56
Titulek:to se víodpovědět
Už dávno.Pravda začíná lézt na povrch,chce to čas.
Jméno:Důchodce
Datum:22.12. 11:21
Titulek:myslet si můžete cokolivodpovědět
Jasně. Očkovat se bude až do úplného zblbnutí. Třetí, čtvrtá, pátá...Dokud se zdravotnická péče úplně nerozloží. Ostatní zdravotnické úkony nebudou třeba. Že vás bolí páteř, klouby, nebo máte jen obyčejnou chřipku. Vězte, že vám nikdo nepomůže. Lékaři nejsou dostupní. Hlavně, že všichni platíme do té bezedné díry.
Jméno:Karel
Datum:22.12. 13:09
Titulek:na to odpovědět
Jsem se ptal písemně odborníka na MZ -Vojtěcha.Myslíte,že mi odpověděl??!Tyhle hady si tu na prsou hřejeme!
Jméno:Honza
Datum:10.01. 11:23
Titulek:Vnucováníodpovědět
Už mi to začíná lézt krkem a asi se vydám cestou přes Lékařskou komoru.Prej se to ani nesmí,aby mi lékař něco vnucoval a nabízel.Je to hrozný.I moje špatně pohyblivá matka.Volají jí domů,kdejakej debil solventně na toto napojenej.kamkoliv vleze i já hned první otázka:jste očkován??A prej důvod!!Není to záležitost tak trochu dobrovolná,každého jedince???!!.Arogance z některých doktorů kape!!Byznys a ne zájem o zdraví.
Jméno:Josef
Datum:11.01. 06:09
Titulek:můj doktor takyodpovědět
Při každé návštěvě vnucuje a nabízí.Jsem ve středním věku,relativně zdráv.Příjdu příště a vše nanovo.Takový "zájem" o mé zdraví nikdy neměl.
Jméno:důchodce 2
Datum:11.01. 10:23
Titulek:Jste očkován ?odpovědět
Podle mého naprosto relevantní otázka na kterou bez
problémů odpovím. Každý máme přece právo svobodné volby s kým a jak chceme komunikovat, koho si pustíme k tělu a od koho chceme udržovat distanc na délku klacku.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.01. 11:21
Titulek:skutečnost je jiná....odpovědět
Ale nemáme právo svobodné volby. To je jen iluze. Jak řekl Marx: Svoboda je poznaná nutnost. Příklad: dnes jsem byla objednaná na Mělník na vyšetření. Nemám auto ani řidičák a musím (někdy chtě, jindy nechtě) využívat veřejnou dopravu, tj. bus. Abych stihla lékaře, jela jsem z Kojetické v 6:53. Postupně se začal autobus naplňovat lidmi, hlavně mladými, jedoucími do školy.Sedadla byla obsazená, v uličce se stálo. Bez ohledu na věk se vyskytovali jedinci, kteří neměli ochranu nosu, tedy partií, kudy může vir nejsnadněji vniknout do organizmu. Jako správný prudič jsem jich pár oslovila, aby si zasunuli nos. Výsledek? Někteří to udělali, jiní předstírali hluchotu či demenci. Někdo kdysi prohlásil, že to mají dělat řidiči. To určitě. Prý to zkoušeli a vydrželi max. dvě hodiny. Musí řídit, vybírat peníze, vydávat jízdenky a ještě jet opatrně se 40 lidmi za zády. Chudáci! Pokud někoho napomenou, riskují, že na ně onen dotyčný vytáhne nůž nebo břitvu, podle etnické příslušnosti. Z mého článku vyplývá, že v nabitém autobuse není možné udržet vzdálenost na délku klacku a nevybíráme si, koho si pustíme k tělu. Vaše právo volby je pouhá iluze.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.01. 11:26
Titulek:no vidíte....odpovědět
Rvačka v obchodě: Zákazník bez respirátoru zlomil členovi ostrahy dolní čelist
Policisté ze smíchovského oddělení pracují na objasnění případu, který se odehrál v obchodě s potravinami v Plzeňské ulici v Praze 5 začátkem prosince minulého roku. Do tamní provozovny přišel zákazník bez ochrany dýchacích cest a chtěl nakupovat. Člen ostrahy ho ale u vchodu upozornil, že nakupovat může jít pouze s nasazeným respirátorem.Muž byl však opačného názoru a pokračoval dál do obchodu. Člen ostrahy se mu proto postavil do cesty, aby mu tak nenásilnou formou zabránil ve vstupu. Mezi muži se pak rozhořel verbální konflikt, který ukončil „odmítač“ úderem pěstí do obličeje druhého. Následně se do sebe oba pustili a vzájemně se několikrát napadli pěstmi a kopanci.

"Po rvačce musel napadený člen ochranky vyhledat lékařské ošetření, neboť mu útočník způsobil zlomeninu dolní čelisti, což si vyžádalo lékařský zákrok v podobě operace.

Zdroj: https://www.denik.cz/krimi /rvacka-v-obchode-kvuli-re spiratoru-zakaznik-zlomil- clenovi-ostrahy-dolni-celi st.html
Jméno:důchodce 2
Datum:13.01. 13:09
Titulek:V Neratovicíchodpovědět
je to naopak.Pokud personál bez respirátoru požádáte aby si jej nasadil následuje odseknutí, vulgarismus a obávám se že brzo dojde i k tomu napadení.
Jméno:no
Datum:14.01. 05:57
Titulek:nedivím seodpovědět
Jednal bych stejně.Víc než Covid nám zdraví ničí tyhle výmysly dennodenně připláclé na ústech a psychika.Podívejte se na děti na školách co jich chodí na psychinu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.01. 08:24
Titulek:divím se....odpovědět
No, vy si asi neuvědomujete, že nošení roušek je hračka proti tomu, co vše můžeme zažít. Děti si samozřejmě musí zvyknout na to, že určité nepohodlí může (a dokonce musí) být součástí jejich života. Bohužel, dnešní rodiče odhánějí z jejich života veškeré obtíže, podvolují se jejich požadavkům (chceš nebo nechceš) a pokud přijdou, děti se hroutí. Moji rodiče zažili 1., 2. světovou válku, poválečnou bídu, měnu, kdy jsme přišli o úspory (i teď o ně přijdeme)...Když se podíváte do matrik, zjistíte, že v rodinách umíraly desítky dětí a lidé se s tím museli vyrovnat, byly mory a hladomory, a kdo ví co ještě...Tvrdím, že nám nic nechybí, pokud nám nepadají bomby na hlavu a pak někdo může demonstrovat, že je proti tomu jít do krytu...Tedy pokud ty kryty budeme mít, my je v Nera totiž nemáme. Jediný vhodný kryt byl prodán současně s Legátem vietnamcům, nebo už předtím při privatizaci (?) a kdoví, k čemu je využíván...Jasné? Ministryně Langšádlová by použila pro boj s Ruskem atomovku, to je myslivna, co? Závěrem: veďte děti k zvládání krizí a nepohody, naučte je ovládání a podřízení se rozhodnutím rodičů, učitelů a pod. Jinak z nich bude ztracená generace.
Jméno:Jana
Datum:14.01. 10:29
Titulek:bude??!odpovědět
To už je!Díky vládě,dalším megaodborníkům a lidem smýšlejícím jako Vy.Včera se manifestovalo na toto téma.Vláda si hraje na mrtvého brouka.Asi to bude chtít vétší masy v téhle fašistické mánii.
Jméno:důchodce 2
Datum:14.01. 16:22
Titulek:fašistické móresyodpovědět
tady předvádí jen neočkovaní prskači.Vyřvávat lidem pod okny - vylez, pohoupem tě na lucerně - to v našich zemích dělali akorát henlainovci před obsazením sudet.
Jméno:Jitka
Datum:15.01. 09:12
Titulek:jste jakoodpovědět
Celá vláda s médii,OMG tohle je zhouba.
Jméno:Karel
Datum:11.01. 12:48
Titulek:nedivím seodpovědět
Tahle individua,žíkající si ochranky,to jsou mnohdy kapitoly sami o sobě.Kývají,pochlebují pánovi v tom lepším případě,ti nadutější a choromyslní si pak leští triko na druhých.jestli dostal pořádnou tečku jen dobře.Už tomu musí být konec.Této agonii s farmakoprodukty.
Jméno:Josef
Datum:12.01. 07:49
Titulek:dotaz na pí Spěváčkovouodpovědět
To sem necháte psát i takové duševní mrzáky jako je Josef?
Jméno:Josef
Datum:12.01. 07:50
Titulek:IIodpovědět
Karel?
Jméno:pepku
Datum:12.01. 09:16
Titulek:píšešodpovědět
Podle sebe soudím tebe,to sedí.
Jméno:Jitka
Datum:19.01. 07:22
Titulek:vedlejší Covid problémyodpovědět
Stále se mluví o Covidu,očkování,testování a opatření.Ale už vůbec ne o vedlejších problémech.Včera v Černých ovcích dávali ženu,která prodávala a měla problémy s nohama.Byla před operací,která se 2x kvůli Covidu odsunula.Mezitím paní trpěla dál a marodila.Tahali jí vodu z kolena atd.Mezitím se zužovala pravděpodobně doba,kdy je limit na pobyt v neschopnosti.Paní po operaci byla na posudkové kontrole,kdy se zjišťoval stupeň přiznaného ID.Paní už na noho nemohla stát jako dříve a kontrola jí vyhodnotila jako práci schopnou.Paní mezi tím však zůstala bez fin.prostředků.Peníze za neschopnost jí přestali vyplácet,doporučili se obrátit na ÚP s nárokem na dávku SP nebo HN..Mno šílené.Myslím,že toto nebude jediný případ.A stát?...Ten to má víte kde..Paní nebyla asi snědá.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz