zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:27.11. 21:02
Titulek:na obzoru je nová mutace OMIKRONodpovědět
Prokázána v Liberci, údajně mnohem, mnohem nakažlivější než nynější mutace delta. Současná opatření evidentně neúčinná. Politici by měli říci lidem pravdu: ne že nebude lokdaun nebo že nezavřou školy...ale že se změnila situace a všichni musí pochopit, že se změní i přitvrdí opatření. Není možné, aby lékaři nezvedali telefon a léčili pacienty na dálku. Lidem se musí říkat tvrdá pravda do očí, jinak budou stále kolem nás chřipečkáři a demonstranti za tzv. lidskou svobodu. Jedni politici odcházejí a noví se nemohou dočkat koryt. Nový premiér Fiala baží po premiérské sesli tak intenzivně, že vyrazí i k infekčnímu prezidentovi. Můžeme si myslet, že za ním spěchá, aby už už mohl zatočit s touto vlnou pandemie a že postaví barikády proti útočníkovi z Afriky. Nevím, ale navrhnout pro příchozí z jižní Afriky jen chabou a nic neřešící samoizolaci je totální magořina. Za ty téměř již dva roky s virem je zřejmé, že česká samoizolace vůbec nefunguje. Proč? Málokdo ji dodržuje a nikdo ji nekontroluje. Mělo by se jmenovitě uvádět, kdo a kde je nakažený nebo musí být v izolaci - v panelákách už od začátku epidemie se nakažení producírovali po domech a nikdo nevěděl, že šíří infekci. Pak se v jednom domě umíralo...Jenže EU si vymyslela GDPR a kdo ji poruší, bude potrestán špagátem. Už nevíme, kdo umřel, kdo se narodil, v kterém patře kdo bydlí...nesmíme o sobě nic vědět, naprostá anonymita je cíl EU.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:29.11. 02:44
Titulek:Jediné Babiš!odpovědět
Proč nemůže zůstat premiérem Babiš? Ten by s covidem pěkně zatočil! Už dva roky se mu to skvěle daří. A EU? Darmo mluvit. Kde jsou ty zlaté časy, kdy nás ochraňoval Sovětský svaz. Tak jako tehdy už se nikdy mít nebudeme.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:27.11. 21:22
Titulek:Převzato z CFPodpovědět
Autor mi mluví z duše....

V našem domě (paneláku) na Mělníku, žije starší muž (nad 60 let) společně se svou cca stejně starou manželkou. On má právě teď Covid 19. Oba, jsou plně očkováni. Pánovi, je však natolik zle, že ho vozí sanitka do nemocnice na infuze a pak zase zpět domů, i když sotva dokáže sám chodit a manželka ho musí podpírat, aby neupadl.

Sanitka ho vyhodí před barákem, a pak musí tento zadýchaný starý pán jet nahoru výtahem, kterým jezdí i jiní, nic netušící lidé. Mně samotnému, se to stalo před třemi dny. Jel jsem si dolů pro balík od zásilkové služby, a pak jsem se, od na svět si stěžující paní dozvěděl, že jedu s nakaženými výtahem.

Zajímavé je, že i když nám tvrdí, že je to nebezpečná nemoc, tak nechají očkované pacienty s pozitivním testem klidně roznášet tu nemoc po celém baráku.

Kde se člověk může lépe nakazit, než v malém uzavřeném prostoru, jako je výtah v paneláku? Jak je možné, že nám v čísle popisném 3578 na Mělníku běhá s vědomím doktorů z nemocnice a saniťáků nakažená osoba a roznáší Covid? Je to záměrné vytváření dalšího ohniska, aby pak mohli psát, jak se to šíří, a že je načase povinné očkování? Znovu opakuji, ten starý pán je očkován, přesto sotva chodí a bez pomoci manželky, by se ani nedostal zpět domů.

Saniťáci ho vyhodili před domem a odjeli, aniž by mu aspoň pomohli zpět do bytu, jako by to byl pytel očkovaného smetí. Možná, si lidi jako on, nenechávají v nemocnici proto, aby jim to nepokazilo statistiky, v kterých pořád zdůrazňují, že jim tam leží většina neočkovaných. Vsadím se, že jestli, nedej bože zemře, tak napíší jako příčinu smrti, něco úplně jiného, než Covid 19.

Ladislav Kašuka

To je přesně to, o čem jsem psala před chvílí...
Jméno:Dr. Novák
Datum:29.11. 13:41
Titulek:Houx?odpovědět
Dobrý den, paní magistro,
zadal jsem schválně uvedené číslo popisné do mapy a 3578 na Mělníce jistojistě není panelák. Nevím, zda pak věřit zbytku textu.
Každopádně souhlasím, situace je vážná, sám jsem zde popisoval, že očkovaní i po kontaktu s nakaženým jsou bráni za bezinfekční. Jedná se tedy z pohledu pravidel jasně o cílené promořování společnosti.
Vir je podivný, místo aby v čase a mutacemi slábnul, sílí. Bohužel tedy musíme brát v potaz možnost, že život už bude stále takový, jaký poslední rok a půl je. S neustálou hrozbou nákazy.
Vím, že vedeme pouze akademickou debatu, alespoň já se necítím býti expertem v oblasti epidemiologie, ale co myslíte, že by se mělo dít? Zavést povinné očkování? Trvale omezit vycházení (proč proboha se ujímají slova jako lockdown)?
Přiznejme si také, že omezení světové populace je zbožné přání mnoha pomatených aktivistů. Jeden člověk pouze dýcháním za 80 let života vyprodukuje cirka 24 tun Co2. Copak s námi, my už to nějak doklepeme, ale co naše vnoučata? Jaký pro ně necháme svět?
Jméno:Abc
Datum:28.11. 07:07
Titulek:a víte kolikodpovědět
Takových lidí je-mladí,staří,nechají je jen doma při lehčím průběhu ,nejlépe bez ATB až je z toho vleklý zánět plic na hadičkách na Jipce.Doktoři se vás štítí prohlídnout,hlásíte jim své symptomy po telefonu,ani nevíte s čím doma přesně ležíte,neschopenka se posílá elektronicky...Málo a špatně se testuje ,ale teď když to nechali dojít do této fáze (jistě to bylo cílem) začnou obtěžovat neočkované a uměle nutit k očkování...Tááákhle zvysoka mi mohou!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz