zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.11. 19:30
Titulek:Pan prezident má covidodpovědět
Tak to je zlé. Modleme se za jeho zdraví a přejme mu aby překonal zákeřnou chorobu bez komplikací. Jen mě napadá, jak se mohl nakazit v nemocnici, co potom čeká na nás, vystavené nákaze bez ohledu zda je člověk očkovaný či nikoli.
Jméno:Karel
Datum:26.11. 07:13
Titulek:Zeman byl odpovědět
V kontaktu s nakaženou z prezidentské kanceláře.Aby ne,když se netestuje.Hlavně že se ztrefují jen do neočkovaných.Děkujeme,vlád o!!Tohle je na tepláky.
Jméno:Patrik
Datum:28.11. 16:35
Titulek:jaká je pravdaodpovědět
Fiala: Chci říkat pravdu, příští rok bude těžký. Pokud chce pan Fiala říkat pravdu, tak by měl všem nahlas a narovinu říct, že vymyslel a založil podvodný politický kartel pěti malých stran, nechal si to posvětit Ústavním soudem, s nímž Spolu obelstili politickou soutěž, a podvodem odstavili suverénního vítěze voleb. Následkem toho bude předsedat vládě vedoucí desetiprocentní ODS a sněmovně bude předsedat vedoucí sotva pětipocentní TOP09. Vše pod záštitou demokracie, kterou ovšem taky obelstili.
Jméno:Dr. Mantaur
Datum:29.11. 07:32
Titulek:Volbyodpovědět
Nevím co máte za problém - uskupení Spolu volilo víc voličů ergo uskupení Spolu vyhrálo volby.
ANO mohlo taky vytvořit volební koalici a tato koalice mohla vyhrát nad Spolu. Co na tom je obelstení demokracie (= "vlády většiny")?
Problém Andreje ale je, že jeho koaliční potenciál je nula, jelikož již předvedl jak se chová ke svým koaličným partnerům (zdravím vysáté ČSSD a KSČM na politickém hřbitově).
Jméno:Petr
Datum:29.11. 06:25
Titulek:je to hnusodpovědět
Divím se,že s tím nikdo nic nedělá.Budou kázat vodu a pít víno.Ještě větší squadra než jsme čekali.Této zemi není už pomoci.Jejich prvořadým úkolem bude srazit na kolena to,co srazit ještě půjde,rozkrást to,co ještě půjde a za co nebude postih.oni si poradí,věřte.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz