zpět na forum

Jméno:Jirka
Datum:10.11. 20:24
Titulek:krach Bohemia Energyodpovědět
Na radnici visí leták, že Středočeský kraj spustil infolinku pro lidi postižené pádem Bohemia Energy. Je určena lidem, kteří jsou v režimu dodavatele poslední instance a nevědí si se situací rady.
Zaměstnanci kraje jsou bývalým zákazníkům skupiny Bohemia Energy k dispozici na čísle 800 710 710 každý všední den od 8:00 do 16:00. Mimo tuto dobu je možné zasílat dotazy na e-mail ptejtese@kr-s.cz.
Co když postižení nepřijdou na radnici a nevědí na koho se obrátit? Co vy na to, pane Kroužecký?
Jméno:alena
Datum:11.11. 18:49
Titulek:krach Bohemia Energyodpovědět
to si má podle Vás starosta zjistit, kdo měl Bohemia Energy a osobně obcházet domácnosti? Ve kterém městě to tak je zařízeno?
Jméno:Jirka
Datum:11.11. 19:13
Titulek: příště mysleteodpovědět
Nepochopila jste. Představoval jsem si, že starosta Kroužecký nechá vylepit plakáty na výlepové plochy po celém městě i v okrajových částech, aby se dostala informace ke všem obyvatelům.
Jméno:Jana
Datum:12.11. 08:09
Titulek:Alenko z úřadu,odpovědět
Ono by stačilo trochu přemýšlet.Vím,že od toho hlava dost bolí,ale za zkoušku by to stačilo.Jistě máte na to vzdělání a praxi,kdy Vám člověk nemusí říkat a radit co a jak dělat.Nebo snad ne??!Ne každý penzista a další má přístup k internetu a vlastní PC.S tím by se mělo počítat a vylepit pár letáčků a informací na výlepové plochy a okraje města.Složité,že??!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.11. 20:10
Titulek:..lepší než letákyodpovědět
Jak řešil jihočeský hejtman M. Kuba informovanost občanů postižených krachem Bohemia Energy.
"Na tomto případě jsem si uvědomil, že možná řada lidí má najednou stejný problém a neumí se v tom zorientovat. Tak jsme se rozhodli zřídit funkci energetického ombudsmana, který by lidem, kteří jsou postiženi nějakou těžkou sociální situací, pomáhal. My neumíme a nejsme schopni někomu dlouhodobě zařídit nízké ceny energie, to prostě nejde. Ale myslím, že je důležité, abychom ty lidi provedli tím procesem a pomohli jim."


přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz