zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.09. 20:03
Titulek:Petardy a dělobuchy. odpovědět
22.00. Pane bože, to snad není možné. Rána jako z děla a další následují. Proč měšťáci nezafungují? Co to má znamenat? Podle vyhlášky města je to přece zakázané...
Jméno:Petr
Datum:13.09. 04:17
Titulek:Ohňostrojodpovědět
Asi proto, že se jedná o "povolenou" akci vyhláškou města někdy z ledna tohoto roku.
Jméno:lucie
Datum:13.09. 04:39
Titulek:ohňostrojodpovědět
Bohužel, to měl být ohňostroj, byly to opravdu příšerné petardy, s takovýmto kraválem ať jdou na radnici do háje !!! Zakončení víkendové slávy na náměstí!
Jméno:Jana
Datum:14.09. 14:38
Titulek:přesně takodpovědět
Plánovaný randál ala zábava ve 23 večer-děs.Psi v šílenství a má matka léčená na úzkosti,hned v pondělí jsme s ní museli k lékařce!!Tohle opravdu přepískli.Kdyby se starali řádně o město-zeleň,čistota,parkov ání...Zde je vidět jak jsou neschopní a všehoschopní a že je nebudu volit.
Jméno:Marie
Datum:13.09. 06:27
Titulek:salon odpovědět
Ohňostroj na náměstí








. Oslavy města - Salon 2021. Copak to, jako občanka města a zastupitelka nevíte? Plakáty po celém městě, v listech pozvánka atd. A vy se budete divit? To jste mě pobavila.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.09. 19:10
Titulek:Pobavila? Ale jděte....odpovědět
Milá Marie, vzhledem k tomu, že jsem nebyla ve městě od pátku do neděle večer a věděla jsem to předem, nezajímala jsem se o nějaký salon a pivo. Kromě toho jsem netoužila se za současné situace pohybovat v davech lidí, tedy pokud tam byly. Nevím o tom, že bych se měla jako zastupitelka povinně zajímat o všechny akce a zúčastňovat se jich. Že to byl oficiální ohňostroj, jsem se dozvěděla zpětně od jedné ochotné paní městské strážnice. Což mě šokovalo; hroznou ránu na začátku akce jsem považovala spíš za výbuch plynu či jiné neštěstí, drnčely mi okna. Teprve další rakety z náměstí byly známkou něčeho, co měl být ohňostroj, prý vypouštěný ze střechy bazénu (!). Místo, aby město dávalo příklad občanům, že je nutné dodržovat noční klid, povolí takový neskutečný bordel. To je ovšem záležitost vedení radnice, my zastupitelé nemáme vliv na plánování a uskutečňování takových zvěrstev.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.09. 19:11
Titulek:opravaodpovědět
Okna mi drnčela.
Jméno:Jana
Datum:14.09. 14:43
Titulek:jak píšu výšeodpovědět
Tohle jestli měla být zábava či trapný pokus o ní tak to se povedlo.Spousta lidí a zvířat vyděšených.HNUS.Je vidět kdo nám tu vládne.
Jméno:jarda
Datum:13.09. 03:27
Titulek:to je tu furtodpovědět
Takové víkendové hobby.Mají jiné starosti,kasírovat za parkování,tojim jde úžasně,počkejte dnes na parkingu na Kojetické..Tady už to jiné nebude.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz