zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.07. 11:41
Titulek:Multimilionář Třešňák a stavba hypermarketuodpovědět
Jistě si pamatujete na záměr multimilionáře Třešňáka z Teplic postavit těsně za sídlištěm hypermarket. Nejprve se jednalo o Tesco, pak se zmiňoval o Kauflandu. Městu nevadilo, že obyvatelé panelových domů Na Výsluní protestovali proti výstavbě v blízkosti bytovek, nevadilo mu, že se neúměrně zvýší automobilový provoz doprovázený emisemi a hlukem, že bude stoupat kriminalita, že se objeví světelné znečištění s nežádoucími vedlejšími účinky, že zkrachují nejbližší supermarkety a obyvatelé města budou chodit nakupovat do vzdáleného hypermarketu na okraji města, že bude zničena kvalitní orná půda atd. Třináct let trval boj za odvrácení výstavby, až soud zrušil revokaci města jako protizákonnou. I když jsme upozorňovali na podrazy developera Třešňáka v jiných městech, Neratovice mu šly na ruku. Nyní ve svém městě Teplicích nechal protizákonně zbourat v Mlýnské ulici nedostavěnou budovu lázní bez povolení stavebního úřadu. Je to další důkaz jednání developera, kterému nelze věřit nyní ani v budoucnu.
Jméno:Jindra
Datum:14.07. 12:23
Titulek:bezdomovciodpovědět
A tepličtí jsou za to vděční. Nové lázně byly léta doupětem pro feťáky a bezdomovce, došlo tam k několika úmrtím - pádům do výtahových šachet a podobně.
Když už si brát příklad v Teplicích, tak Hadí lázně.
Jméno:Jan
Datum:14.07. 12:33
Titulek:vděčni? odpovědět
No to zrovna. Bez povolení nesmí bourat ani miliardář. Tepličtí ho milují.
Jméno:Luboš
Datum:13.07. 17:06
Titulek:hlavně společným jmenovatelemodpovědět
Jsou pana developera mělké kapsy,na což se zde dobře slyší.Takže je jen otázka času kdy něco takového dokončí i zde.Nějaká právní klička že by se nenašla bych se divil.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.07. 13:09
Titulek:přestaňte mě bombardovat příspěvkyodpovědět
Pro Milana a podobné anonymy: Obraťte se na www.irozhlas.cz - Gabrielu Hauptvogelovou, ako a na redaktora Pavla Přibyla z www. iDnes.cz a přestaňte mě bombardovat svými nesmyslnými příspěvky.

https://www.irozhlas.cz/zp ravy-domov/jaroslav-tresna k-mlynska-ulice-demolice-t eplice-povoleni-stavebni-u rad_2107131428_ako

https://www.idnes.cz/usti/ zpravy/developer-jaroslav- tresnak-teplice-ruina-mlyn ska-ulice-demolice-bez-pov oleni-uradu.A210713_102747 _usti-zpravy_prib

Jméno:hele
Datum:16.07. 14:20
Titulek:bombardovaná jezinko,odpovědět
S jakou kdo vychází,takovou dostává,tak se ty bombardérko nediv.Zajeď do Pelhřimova vše obhlédnout a nazdar.
Jméno:Jana H.
Datum:16.07. 18:14
Titulek:někdo si chce vydělatodpovědět
Toho si nevšímejte, to píší nasazení provokatéři, co mají slíbené odměny, když tady Třešňák postaví hypermarket.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz