zpět na forum

Jméno:Pavel
Datum:04.07. 11:16
Titulek:Blíží se volby do parlamentu - co nás čeká?odpovědět
Čtěte pozorně: Pokud ve volbách uspějí oba účelově vytvořené značně nesourodé volební bloky a sestaví vládu, máme se opravdu na co těšit. Příkladem budiž činnost Senátu a pražského primátora. To vše by se jen posunulo na vyšší úroveň. Což je představa více než strašidelná. Přepisování dějin ve velkém, zavedení eura, ještě větší podlézavost vůči Bruselu a Washingtonu, asociální dárečky servírované občanům se zdůvodněním, že dluhy nasekané Babišem, je teď už skutečně nutné zaplatit a je proto nezbytné, aby si dolní lid opět utáhl opasky. Na druhou stranu nám moudré hlavy rády vysvětlí, že je třeba zvýšit výdaje na obranu a dostát tak spojeneckým závazkům, aby byl strýček Sam konečně spokojen. Zavedení rovné daně a zákonem stanoveného základního žebráckého důchodu i pro ty, kteří celý život poctivě dřeli a ve svých 50 třeba skončili v řadách nezaměstnaných nebo jako invalidé. To vše se může začít pod vedením pirátské vlajky realizovat. Stejně jako pokračování ve vazalské zahraniční politice, kterou za nás vlastně tvoří jiní, my jen na povel vše odkýváme, tu podpoříme samozvanou hlavu státu, tam zase barevnou revoluci. Nemluvě o podpoře přívalu ekonomických migrantů do Evropy a různých agresivních menšin. Zatím stále ještě to máme ve svých rukou. Také proto, co vše může nastat v případě volebního úspěchu české pravice, byť takticky ukryté ve STANu či v podpalubí pirátského škuneru, je třeba aby komunisté i sociální demokraté také po příštích volbách měli v Poslanecké Sněmovně své zástupce. I kdyby toto zastoupení mělo být jen miniaturní. Ono se bude zřejmě hrát o každý mandát a výsledek může být velmi těsný.
Jméno:Zdeněk
Datum:28.07. 20:11
Titulek:volby do PS jsou za dveřmiodpovědět
Nejnebezpečnějšími věrozvěsty všech těchhle ultralevičáckých šíleností jsou u nás ale momentálně piráti. Digitální bolševici, o nichž se pouze v mírné nadsázce říká, že jejich největší starostí je, aby v gulagu fungovala wifina. Tahle parta novodobých námořních lupičů, jejichž oceánem zlodějen a násilností jsou naše životy, ale zároveň slouží jako skvělý indikátor, co je kdo ve skutečnosti zač. Stále totiž platí, že nikoli podle slov, ale podle skutků poznáme je. A tak už víme, že plastelínoví Starostové a nezávislí (STAN) se v předvolební koalici s piráty naprosto a definitivně zdiskreditovali, stejně jako už víme, že koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) se k témuž teprve chystá. Rozdíl je pouze v tom, že do objetí s pirátským novo-komunisty si chce padnout až po volbách.

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Zdejší bezzásadoví politici sice stále ještě bojují minulou válku s vyčpělými staro-komunisty z KSČM, ale nijak jim to nebrání v kolaboraci s digitálními pirátskými novo-komunisty. Přičteme-li k tomu, že Babiš sice něco jiného říká doma, ale v Bruselu vždy úslužně srazí paty – ostatně Green Deal už také odkýval a šílenou eurobolševickou cenzorku Jourovou do Bruselu nainstaloval také on –, moc dalších alternativ českému voliči nezbývá. To ale neznamená, že neexistují.

Poučíme se z vlastní historie, nebo se u volebních uren odsoudíme prožít ji znovu?
Jméno:jirba
Datum:11.08. 12:30
Titulek:O.K. amůraodpovědět
O Andym bych dal zpátečku, to co zde psáno je citace protivládních státních médií. No co, zvolme Okamuru, třeba ještě změní volební program, zatím je trapnej

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz