zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.06. 07:35
Titulek:Protestant proti klimatickým změnám se přilepilodpovědět
Zpráva pro odlehčení:
Včera oznámila média zdrcující informaci: "Aktivista se přilepil k asfaltové vozovce vteřinovým lepidlem na protest proti klimatickým změnám.Policisté jej odlepili benzínem a odnesli mimo vozovku." Na té zprávě bylo mnoho pozoruhodného. Kolik tubiček lepidla spotřeboval, benzin asi těžko rozpouští tento druh lepidla, protestovat proti klimatickým změnám je totální nesmysl, pán způsobil popojíždění
stovek aut a vytvoření spousty CO2. Policie má řešit jiné problémy než tahat v dešti jedno přiblblo. Nejlepší na celé věci byla diskuze. Podařilo se mi vytáhnou ty nejlepší a nejvtipnější příspěvky (samozřejmě podle mého subjektivního názoru.) Pozor, jedná se o ironii a černý humor! To je teď nutné uvádět, mnoho lidí již nechápe.

"Mám strach že moje děti zažijí nezměrné utrpení..".
Pokud má tento pán děti , tak již nyní zažívají nezměrné utrpení, když táta vstoupí do vozovky a přilepí se tam. Ještě že jsou řidiči ohleduplní

Doufám že tam bude přilepený ještě příští rok.

Díky za kontakt. Potřebuji přilepit polystyrénový strop a bolí mi záda. Tak ho zkusím.

Přivázat za auto a od asfaltu odtrhnout . Určitě si to pak bude pamatovat a příště třeba zapojí mozek. I když, kde nic není, tam se rozsvítit nemůže.

předpokládám, že si hasiči u toho podlívání benzínem zapálili. to pak i aktivista pochopí, že něco není v pořádku

No já jsem si myslel, že šlo o rituální sebevraždu kvůli přelidněnosti zeměkolue a tím rozmělnění inteligence. My jsme mu tu sebevraždu překazili.

K otázce biomasy: …..Netradiční využití biomasy byl Mistr Jan Hus.

Žabaři. Až se k silnici někdo přibije jako správný mučedník, tak dejte vědět.

Milí aktivisté (to si vždycky říkám jestli nemají něco s těmi jogurty), brečíte sice moc hezky, ale na špatném hrobě..

Odlepili? Proč, mohli ho odtrhnout, to by bylo rychlejší.

A nebo zažehlit (třeba kamionem :-)

Pokud se někdo přilepí k silnici "ekologickým" kyanoakrylátovým lepidlem, vyřezal bych ten kus asfaltu, opravil silnici, dal mu to k náhradě a zbytek ať si řeší sám. 

Blbý je, že se přes takovou pakáž nesmí jezdit.

Když vidím jeho fotku, tak bych ho oblil betonem a kolem udělal kruhový objezd

Já bych ho jen oblil 

Nechat ho tam přes noc, občas trochu zavlažování kvůli prašnosti

Měli ho škrábnout pluhem.

Ten tvor má na zádech nápis, "mám strach, že mé děti...." Doufám, že to je nadsázka a že ten tvor nemá žádné děti. Ostatně, možné není "ten", ale "to".

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.06. 07:37
Titulek:Protestant proti klimatickým změnám se podpovědět
Zajímavá informace z článku je, že na vteřinové lepidlo platí benzin.

Nefunguje. Funguje na asfalt. Takže si to lepidlo i s asfaltem odneslo na služebnu.

Všichni tihle sektáři by se měli přilepit někam na hromadu

K otázce šetření: ….já třeba dost šetřím s vodou, piji vlastní moč

Netušil jsem, že jde vteřinové lepidlo rozpustit nepolárním rozpouštědlem (benzín). Poradil bych dvousložkové epoxidové lepidlo. To by ho pak musely vybourat i s asfaltem a pak odstraňovat chirurgicky …

Můj příspěvek by byl: Měli ho tam nechat do pátku, mají být teploty až 34 st. C., asfalt by povolil. A.S.


Jméno:Lojza
Datum:14.06. 13:03
Titulek:já tyhle magoryodpovědět
nechápu.Pokud se chtějí zprovodit ze světa,protestovat a upozornit na sebe,proč to musí odnášet další lidi??Účastníci silničního provozu,cestující,další.Po kud by ho zachránili,dal bych mu veškerou péči s tím k úhradě.jakoby nám nestačil globálně ten virový prevít...Svět se v jednu velkou (_I_) obrací..
Jméno:Dr. Novák
Datum:16.06. 10:56
Titulek:autorodpovědět
Dobrý den,

jak jsem četl postupně, nedošlo mi, že se stále jedná o příspěvky z diskuze a lekl se, že podstupujete urinoterapii, neboli pití vlastní moči.

Jsem rád, že tomu tak (zřejmě) není.

Dr. Novák
Jméno:Nego
Datum:19.06. 20:21
Titulek:https://vlkovobloguje.word press.com/odpovědět
Proč je podpora demokracie u mladých historicky nízká? (...) Mladí prostě přestali řešit základní existenční otázky. Tím přišli o pouto odpovědnosti k sobě, svým původním i budoucím rodinám a také vůči společnosti.

Do hlav je jim vtloukáno, že nejdůležitější je jejich individualita, jejich touhy, pocity požitky, zážitky, zkrátka jen a jen jejich blaho a případně jejich doslova hedonistický narcisismus.

Každý z nich si hledá svůj životní cíl. Pro některé to jsou peníze, moc, pro jiné jejich osobní exhibování. Jsou utvrzováni v tom, že takhle žít je jejich doslova povinností. A že v cestě za tím supercílem – být úspěšný a nejúspěšnější, mohou všechno a používat jakékoliv prostředky. A pravidla tu jsou jenom od toho, aby se obcházela A nechat se svazovat nějakými povinnostmi, třeba těmi demokratickými? Proč? Vadí li mi omezení rodinného života, proč bych respektoval omezení demokratická? Přes konexe přece pro ně neplatí to, co pro socky, lopaty, prostě plebs! Demokracie je pro ně jen prostředkem ke zbohatnutí, získání moci, či sebeprezentaci. Proč by si jí měli nějak vážit? Zbohatnout lze i v jiných systémech a možná snáze.

Další jsou tzv. polepšovatelé světa. Kteří vyznávají nové víry – ekologickou záchranu světa, šiřitele rovnosti, genderu atd. atd. , kteří hodlají svět dovést do stavu zcela ideálních, tzv. rovných šancí . Kdy vše bude srovnáno absolutně, až do totální nerovnosti, která je definována tím, že jakákoliv nenormální menšina má daleko větší práv a než normální většina!

K čemu tihle potřebují nějakou demokracii, když si to vyřvávají agresivně na ulicích a stále častěji?! Jdou za svými kazateli nové víry, všelijakými Gretami, abych uvedl konkrétní příklad. Nepotřebují demokratické postupy. Vědí, že když budou dostatečně hluční a průrazní, po určitou dobu, všimnou si jich aktivistická sdělovadla, podpoří je – přece musí reflektovat a zaujmout kladný postoj k novým pravdám a ukázat na nové horizonty, takže následně tu hlasitou ulici vezme vážně i politická elita!

Takhle se nám změnil politický a kulturní západní demokratický svět za posledních 25-30 let.(...) Ze všeho nejhorší a absolutní lůzrovina je být normální, ctít pravidla, mít běžnou rodinu a vychovat děti. Tohle je totál vopruz a nikoho to nezajímá. Za to lajky na sociálních sítích nedostanete!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz