zpět na forum

Jméno:Dana <danasme@seznam.cz>
Datum:06.06. 18:28
Titulek:Dobrovolníci - rozdávání materiálů Přísahaodpovědět
Zdravím všechny,
Příští sobotu, 12.06.2021, budeme s dobrovolníky rozdávat v Neratovicích informační materiály občanského hnutí Přísaha.
Pokud máte čas a zájem, byli bychom velice vděční za pomoc - jedná se skutečně o rozdávání materiálů, bez nutné diskuse nebo znalosti programu, v Neratovicích bude petiční stánek, kde můžeme odpovědět na všechny dotazy.
Činnost je na dobrovolné fázi (stejně jako většina kampaně hnutí) a nejsou za ni vypláceny žádné prostředky, jen úsměv a srdečné díky.
V případě zájmu mi prosím pište na mail.
Děkuji,
Dana Smékalová
Koordinátor Mělnicko-Neratovice
Jméno:Dr. Novák
Datum:10.06. 08:45
Titulek:Dotaz - daněodpovědět
Dobrý den paní Smékalová,
jaký postoj zaujímá přísaha ke zdanění nemovitostí, konkrétně bytů, chat, zahrádek.
Děkuji a pěkný den Vám i panu plukovníkovi. Je to náš hrdina!
Jméno:Dana Smékalová <danasme@seznam.cz>
Datum:11.06. 09:47
Titulek:RE: Dotaz - daněodpovědět
Dobrý den, pane Nováku,
konkrétní otázky na zdanění jsme ještě do programu nezařadili, nejdříve se chceme soustředit na výdajovou část rozpočtu a minimalizovat úniky finančních prostředků a až pak řešit příjmovou stranu a úpravu daní.
Sledujte YouTube kanál Roberta Šlachty, nové informace předává formou videí, najdete je přímo tam.
Přeji pěkný den, Dana Smékalová
Jméno:Dr. Novák
Datum:11.06. 17:19
Titulek:koaliceodpovědět
Dobrý den, paní Smékalová,
sice jste mi neodpověděla, ale nevadí.
Třeba mi odpovíte, s kým by Přísaha Roberta Šlachty nešla do koalice, či koho vládu by určitě nepodpořila. Je to pro lidi zásadní a věřím, že to nebudete do voleb tajit.
Děkuji a držím pouta do voleb!
Jméno:Dana Smékalová <danasme@seznam.cz>
Datum:12.06. 14:07
Titulek:Re: koaliceodpovědět
Vážený pane doktore,
Toto téma řeší pan Šlachta na svém YouTube kanále, vzhledem k apolitičnosti těchto stránek Vás žádám o vyhledání odpovědí na všechny Vaše otázky právě tam, nebo z webových stránek hnutí, případně Facebook profilu pana Šlachty.
Děkuji za respektování této žádosti a jsem vám případně k dispozici na mé e-mailové adrese. Nicméně jsem jen dobrovolník, nejsem tedy obeznámena se všemi názory hnutí.
S přáním hezkého dne,
Dana Smékalová
Jméno:Dr. Novák
Datum:16.06. 10:59
Titulek:koaliceodpovědět
Vážená paní Smékalová,
poslechl jsem si našeho pana plukovníka vv v pořadu paní Bastlové. Pan plukovník dotaz na koalice nezodpověděl.
Co mi však přišlo strašlivé, jak paní redaktorka Bastlová na pana plukovníka útočila. Proč takhle neútočí na politiky z tradičních stran? Co ji na Šlachtovi vadí? Za tohle platíme koncesionářské poplatky?
Jméno:civil
Datum:16.06. 12:50
Titulek:už je to tadyodpovědět
Náš pan plukovník...to hovoří za vše. Není nad armádu v čele státu, připomíná to státy jižní Ameriky.
Jméno:Adam
Datum:11.06. 12:02
Titulek:čirý fanatizmusodpovědět
Proč hrdina? Jak jste k tomu došel? O copak se zasloužil? Zachránil někoho, vytáhl z vody topícího se, oživil člověka v bezvědomí? Pro mě je hrdina pán, který každý den leze s rybičkami 12 metrů po žebříku k čapímu hnízdu a pomáhá čapímu tátovi nakrmit jeho 4 sirotky. Nebo kluk co vytáhl zpod ledu svého bráchu a zachránil ho před smrtí. Ale tenhle ješitný podplukovník pro mě hrdina není.
Jméno:Dr. Novák
Datum:11.06. 17:17
Titulek:hrdinaodpovědět
Dobrý den,
pan plukovník je hrdina, protože se nebál zavírat gaunery. A bylo mu jedno, kdo je kdo. Do voleb proti němu očekávám kampaň, protože se ho všichni včetně Babiše budou bát!
Jméno:Ruda
Datum:09.06. 10:00
Titulek:už je to tadyodpovědět
Další "spasitel" na obzoru. Piráti už nezabírají, TOP09 potopil Feri a jeho poněkud jednoduchá předsedkyně, a tak bylo rozhodnuto, že povytáhnou Šlachtovu Přísahu - policejní novinku na naší politické scéně. Poněkud zvláštní podplukovník, který podle not prokurátorů (a ti podle not z americké Obamovy ambasády) svrhl vládu Petra Nečase, chce do parlamentu. Nic proti tomu. Někomu se opravdu může líbit představa policajta i v zákonodárném sboru. Domnívá se, že tím poškodí sílícího Okamuru - jediný subjekt, z něhož má opravdu strach. Tak kdo půjde za spasitelem jako byly Věci veřejné, ODA, Trikolora, Strana soukromníků, Zelení a další končící v propadlišti dějin?
Jméno:Dana Smékalová <danasme@seznam.cz>
Datum:11.06. 09:52
Titulek:už je to tady - ano, jeodpovědět
Vládu premiéra Nečase shodil sám premiér, který se nechal řídit svou milenkou. Nedomnívá se, že by tím někoho poškodil, ani to nemá v plánu. Prostě chce prosadit své myšlenky a lepší žití pro občany. Pokud vám tento subjekt nevyhovuje, je vaše právo zvolit si jakýkoliv jiný.
Přeji pěkný den,
Dana Smékalová
Jméno:Péťa
Datum:11.06. 10:19
Titulek:další spasitel, co odstraní korupciodpovědět
Premiér Nečas si sám shodil vládu? Nešiřte nesmysly.Váš lídr pan Šlachta by o tom mohl vyprávět. V pořadu 360° Michala Půra na CNN Prima News bývalý český premiér Petr Nečas zaútočil na bývalého policistu a nynějšího šéfa hnutí Přísaha R. Šlachtu. „Jeho strana je vůdcovského typu, fízlovská parta, která s politikou zamíchá,“ řekl Nečas. Už vidím, jak se nám pod Šlachtou bude lépe žít. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, jistě to znáte.
Jméno:normální člověk
Datum:10.06. 17:45
Titulek:" Spasitel"odpovědět
Tak jenom chci říct, že těch "spasitelů"má naše malá zemička víc než dost už řadu let a k čemu to vedlo?Samé plané sliby,sliby, sliby a výsledek žádný, právě naopak.Všechny strany jsou stejné-včetně SPD, o kterém se v první řadě zmiňujete. Nechápu jen, proč by se měla Přísaha R.Šlachty bát především T.Okamury? Nechme se překvapit! Uvidíme jak vše dopadne,jenom aby se naopak nemusela bát o své preference SPD.Neházejme předem na nikoho špínu, buďme slušní a nad věcí.
Lidé už jsou znechuceni a přejí si, aby v zemi konečně byl pořádek a klid k životu.
Jméno:BB.
Datum:11.06. 11:51
Titulek:jak to bylo ve skutečnostiodpovědět
Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta začal podle někdejšího premiéra Petra Nečase (ODS) pracovat na případech spojených s Nečasem poté, co ho v roce 2010 odmítl dosadit do funkce policejního prezidenta. Podle Nečase měl navíc Šlachta v případech kolem jeho tehdejší šéfky kabinetu a nynější manželky Jany Nečasové (Nagyové) informace z odposlechů ještě dřív, než je oficiálně povolil soud.
Jméno:Iva
Datum:12.06. 04:19
Titulek:a to máteodpovědět
Z jakého zdroje??Nebo jsou to předvolební hrátky typu:jedna paní povídala??
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.06. 06:12
Titulek:pro paní Smékalovouodpovědět
Vážená paní, myslím, že jsem Vám poskytla na nerátkách už více než dostatečný neplacený prostor pro hnutí pana Šlachty. Můj web si sama financuji a nikdo mi, důchodkyni, na něj nepřispívá. Takže lituji, ale budete si muset najít jiný, třeba placený prostor, kde vás rádi uvítají. Neodpověděla jste na dotaz pána vystupujícího pod přezdívkou Dr.Novák, s kým by hnutí určitě nešlo do koalice či koho vládu by určitě nepodpořilo, což je prioritní otázka. Takže Vám přeji hodně úspěchů. Mgr. Anna Spěváčková
Jméno:Dana Smékalová <danasme@seznam.cz>
Datum:12.06. 14:03
Titulek:Pro paní Mgr. Spěváčkovouodpovědět
Vážená paní magistro,
Plně respektuji Vaše vlastnictví a rozhodování o obsahu těchto stránek, a děkuji za poskytnutý prostor. Nikdy jsem neměla v úmyslu tento prostor využít pro propagaci hnutí, jen jsem chtěla oslovit případné dobrovolníky.
S organizací akce a mými dalšími aktivitami (jsem pracující občan a veškeré činnosti pro hnutí dělám ve volném čase a bez úplaty, čistě z mého přesvědčení), jsem neměla příliš času na pravidelné kontroly těchto stránek a proto jsem reakci pána s přezdívkou Dr. Novák zaregistrovala až nyní.
S respektem k apolitičnosti těchto stránek požádám pána, ať mě kontaktujte jiným způsobem a již nebudu v tomto vlákně reagovat - prosím Vás proto o odstranění příspěvku z diskuze, už tu není k užitku.
Děkuji a přeji Vám příjemný den,
Dana Smékalová
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.06. 17:43
Titulek:dotazodpovědět
Který příspěvek, prosím?
Jméno:Dana Smékalová <danasme@seznam.cz>
Datum:16.06. 18:51
Titulek:RE: Dotazodpovědět
Omlouvám se, dřív jsem tu nebyla - samozřejmě klidně celé vlákno včetně původního příspěvku, ale pokud ho chcete ponechat, nechám to na Vás.
S pozdravem,
Dana Smékalová
Jméno:Petr Singer
Datum:15.06. 21:08
Titulek:Základy právního státuodpovědět
Shrnutí - když se fízl cpe do parlamentu, je to vždycky špatně a ušoplesk není výjimka
Jméno:Jarda
Datum:28.06. 08:07
Titulek:Šlachtova Přísahaodpovědět
Na ostravském sněmu bylo zvoleno vedení Přísahy, které tvoří předseda Šlachta jako bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) a dva místopředsedové Tomáš Sochr a Jaroslav Pelc, kteří byli v tomtéž útvaru Šlachtovými podřízenými. Jiří Komárek, bývalý ředitel ostravské expozitury ÚOOZ, sedí v širším vedení hnutí. Hnutí vedení výhradně bývalými policisty musí zákonitě vzbudit rozpaky i proto, že jedním z mála prezentovaných bodů programu je organizační struktura elitních policejních jednotek. Ta skoro přesně odpovídá stavu před reorganizací policejních útvarů z roku 2016, kvůli níž Šlachta pověsil policejní uniformu na hřebík. Co je na Přísaze nejstrašidelnější je její policejní podstata. To, že si několik zklamaných a zneuznaných příslušníků represivní složky státu jde politickou cestou vyřídit účty se stávajícím systémem demokratických brzd a protivah. Jestli se Přísahy kvůli něčemu obávat, tak právě kvůli této podstatě.
Jméno:Dr. Novák
Datum:30.06. 07:50
Titulek:Strachodpovědět
A vy jste z které kradostrany, že se pana plukovníka Šlachty tak bojíte? Kdo nic neprovedl, nemusí se bát. Nejlepší by bylo, kdyby operátoři rovnou všechny hovory a sms nahrávali a uchovávali, aby šlo i po letech všechny ty gaunery pozavírat. To by bylo něco moci třeba dnes vytáhnout z archivu hovory kolem privatizace!
Ačkoliv již hnusokampaň proti přísaze jede, pan plukovník Šlachta ví, že síla spočívá v klidu. Čekám 10% a koalici s SPD a ANO a bude dobře.
Jméno:doktor
Datum:01.07. 09:27
Titulek:tvlodpovědět
Tak to by byl konec.
To radši emigrace do nějaké normální země.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz