zpět na forum

Jméno:Jaroslav Margitan <jaroslav.margitan@centrum. sk>
Datum:27.05. 18:18
Titulek: kácení vzrostlých stromů na Kojetické ale i jindeodpovědět
Vím , že rekonstrukce kanalizace je asi důležitá , ale od kdy je v našem městě nový starosta , pokácel už tolik stromů , že když to přeženu ty nové lavičky ma asi udělané z nich , park u lávky, vrostlé borovice u městské policie a teď pravděpodobně i mohutné topoly na Kojetické , prosím nebuďme lhostejný k svému městu , vždyť už se v létě ani nebude kam schovat, ze zeleného města bude pouštní město bez zeleně. Chtěl bych založit petici proti dalšímu kácení, pokud moje volání bude mít odezvu. Prosím vyjadřete se. Jára
Jméno:Mirek
Datum:27.05. 20:15
Titulek:je to jinakodpovědět
Nový starosta řízený bývalou starostkou Mrzílkovou za asistence členů rady.
Jméno:Karel
Datum:28.05. 04:37
Titulek:je to takodpovědět
Jsou to jen loutky.
Jméno:Marek
Datum:27.05. 20:28
Titulek:to jsou zase lžiodpovědět
Na webu města Neratovic je zveřejněno oznámení anonyma z Odboru správy majetku o Odstranění havarijního stavu horkovodního potrubí v ulici Kojetická. Rozesmála mě poslední věta: "Zelené plochy, které budou dotčeny stavbou, budou po ukončení uvedeny do původního stavu." Už vidím, jak město vrací do původního stavu pokácený obrovský smrk a vyřezané mohutné jehličnaté keře.
Jméno:Matoš
Datum:30.05. 06:09
Titulek:Jak to jinak udělat odpovědět
Já bych měl takový dotaz, jak asi jde opravit horkovodní potrubí, když nad ním jsou vysazeny stromy bez dodržení ochranného pásma, které je 2,5m. Takže pokud dělníkům poradíte, jak vyměnit potrubí bez vykácení stromů, tak pak se prosím vyjadřujte.
Jméno:Jaroslav Margitan <jaroslav.margitan@centrum. sk>
Datum:31.05. 15:44
Titulek:rechtodpovědět
To máte pravdu, proto, at neudělají tu samou chybu příště

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz