zpět na forum

Jméno:Jan
Datum:09.05. 19:50
Titulek:Stankyodpovědět
Tak koukam,ze nam vesele oteviraji hospody.marova pizzerie dnes na zahradce asi 15 lidi, hospada a stanek u nadrazi, zitra pojizdna prodejna u zebraka. A nikomu nevadi, ze zahradky se maji otevirat az 17.5.
Jméno:Petra
Datum:10.05. 07:08
Titulek:Anoodpovědět
Zvláště pak to auto u Žebráka. Jak jim tohle mohl někdo povolit. :-(
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.05. 07:39
Titulek:toto město jde do kopru....odpovědět
Nikdo jim nic nepovoloval, tady přece panuje anarchie, tedy jak pro koho. Když napomenete malé opálené dítě, riskujete průšvih. Když podnikavci otevřou předčasně své provozovny, nic se neděje. Kde není žalobce, není soudce. To víte, ryba smrdí od hlavy. Doporučuji přenos ze zasedání zastupitelstva.
Jméno:Petr
Datum:10.05. 09:23
Titulek:povoleni?!odpovědět
Paneboze lidi, vytahnete si hlavu ze zadku, jake povoleni potrebujete k sednuti si na lavicku s kelimkem limonady? :-O
Jméno:chodec po nera
Datum:10.05. 21:45
Titulek:vážení prskači a rozvolňovačiodpovědět
stihnete další vlnu ještě do prázdnin ? Kolik mrtvých ještě potřebujete ke spokojenosti ?
Jméno:Libor
Datum:11.05. 03:45
Titulek:Petře,vypadá to odpovědět
Že ten problém lebky kdesi má spousta lidí.Země je v rozkladu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.05. 15:24
Titulek:zdravý rozum a opatrnost....odpovědět
Tam nejde o povolení. Jedná se o dodržování nařízení vlády, zahrádky měly být otevřeny až od 17. května. Jenže lidé seděli u hospod namačkaní na sebe už v neděli (i Borisek na lavici u Žebráka obklopen davem), roušky nebo respirátory byly odhozeny v dál a lidé se snad zbláznili. Šla jsem po mlékojedském mostě, samozřejmě s rouškou, těch lidí nebylo tolik jako o víkendech, ale míjeli se zblízka v protisměru a nějaká dáma na mě volala, že roušku už přece mohu odložit. Tak jsem ji upozornila, že míjím lidi na krátkou vzdálenost a na se udiveně rozhlédla, že tam přece nikdo není. Tak jsem ji upozornila, že je, přece ona. To je těžké. Já osobně hlásám zásadu obezřetnosti a opatrnosti. Nikde není napsáno, že na podzim nebude třetí vlna a nebo se neobjeví nebezpečná mutace.
Jméno:Bob
Datum:10.05. 12:04
Titulek:černotaodpovědět
a to ještě nevíte,kolik se toho slejzá u lidí doma po zahradách,sklepech,boudách a bytech.Kolik kadeřnic,masérek,kosmetiče k obráželo podoma své klientky.Několik zdejších kadeřnictví jelo i ve svých zavřených provozovnách.Prostě po domluvě přes fon se otevřelo a jelo.Každého věc,kradou a lžou ve vládě,bude se i v podhradí.Dneska mluvili v Tv o daňové reformě.To bude také lahůdka.Už není kde brát,vláda rozhazovala kde se dalo.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.05. 15:49
Titulek:úmrtí za březenodpovědět
V březnu v Česku zemřelo nejvíc lidí za měsíc za tři čtvrtě století

V Česku v březnu zemřelo podle předběžných údajů 16 600 obyvatel. Podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) je to nejvíc za jediný měsíc od roku 1947. Úmrtnost nejstarších seniorů se ale oproti průměru výrazně snížila.Oproti pětiletému průměru z let 2015 až 2019 byl letošní březnový počet zemřelých vyšší o 61 procent, tedy o 6,3 tisíce. Na každých 100 tisíc obyvatel tak připadlo 155 úmrtí, v letech 2015 až 2019 to bylo v průměru 97.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zprav y/domaci/csu-umrtnost-reko rd-statistika-obyvatele.A2 10511_103854_domaci_ihal#u tm_source=rss&utm_medium=f eed&utm_campaign=domaci&ut m_content=main
Jméno:Petr
Datum:16.05. 18:29
Titulek:anoodpovědět
i zde bohužel vidíme následky odložené péče o jiné nemoci díky covid panice
Jméno:Míša
Datum:17.05. 09:41
Titulek: i samotný Covid odpovědět
A statistiky jsou zvláštní.Z několika zdrojů jsem slyšel,že v některých nemocnicích se čísla nadhodnocovala a nebyla vůbec reálná.A prý za to byli hmotně zainteresováni.Tak co si o tom myslet??!Lže se nám stále!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz