zpět na forum

Jméno: Míla
Datum:06.05. 05:01
Titulek:Nový kiosekodpovědět
Tak nám otevřeli nový kiosek v nemocnici.Prostory nové,moderní,zabrali vše i se sedačkami co tam byly původně..Takže si tam chlebíček či kávu po odběrech z laborky člověk už nedá.A ty ceny docela vysoké.Pravda- vlastní pekařské výrobky a nájem..
Jméno:Jitka
Datum:06.05. 10:15
Titulek: a co čekáte??!odpovědět
Že tam bude vše za hubičku jak ve vládní kantýně??!Nikdo vás přeci k nákupům nenutí.
Jméno:Jitka
Datum:17.05. 16:58
Titulek: zabrali to celéodpovědět
Dříve tam byly sesle,kde si člověk mohl něco sníst a vypít kávu,není tam už nic.Za rohem za zdí se očkuje a je rentgen.Tjakže se bufetu ráda obloukem vyhnu.
Jméno:Vojta
Datum:18.05. 15:11
Titulek:nám to nevadíodpovědět
Lepší než starý sesle, krásný nový kiosek. Vezměte si to ven na lavičku. Přeci nebudete jít na chodbě plné bacilů.
Jméno:Závislák
Datum:19.05. 08:32
Titulek:doplněkodpovědět
A virů...
Jméno:Jarmila
Datum:19.05. 09:51
Titulek:každá liškaodpovědět
pochválí svůj ocas,ale taky mne to tam neláká.Ceny pro doktory a management.
Jméno:Líba
Datum:19.05. 12:52
Titulek:pro Vojtuodpovědět
Skvělý nápad! Po očkování na covid jsem nechtěla sedět na chodbě nemocnice mezi mnoha lidmi, šla jsem ven na lavičku. Byla jsem velmi překvapena, jak je venkovní prostor u nemocnice zanedbaný. Neví někdo, kdo by se o toto místo měl starat ? Město Neratovice a nebo nemocnice?
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:19.05. 13:22
Titulek:pozemek je městaodpovědět
Pozemek i budovu vlastní město. Pozemek p.č. 628/1 v k.ú. Neratovice. Je to ostuda správy města a důkaz mizerné práce správce zeleně p. Jelínkové na odboru ŽP a soukromé firmy FCC, která má pečovat o zeleň a má současně na starosti údržbu města.
Jméno: Pavla
Datum:19.05. 13:45
Titulek: omlouvám se,odbočím.odpovědět
K té údržbě zeleně.Včera zase FCC jezdila traktůrkem po Výsluní naproti Tescu a ořezávali zelené stromy,některé i v květu.To zase chystají mega akci na ty stromy,co zničí,že se zas napakují??!Asi ano.Jinak tohle nechápu.A nejen já.Hrozné co se tu se zelení děje.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz